تجربیات در بازی با تفنگ

felmajoon

کاربر سایت
Mar 17, 2007
44
این ‌تایپیک فکر کنم لازم باشه آخه درمورد تفنگ کسی حرفی نزده من گفتم شاید بدرد بخوره .به هر حال من یه تفنگ خریدم که فقظ میشه باهاش بازی socom4resident evil5 killzone3 میشه بازی کردش ولی با اینکه خیلی سخته اما واقعا حال میده فقط موندم چرا نمیشه بازیهایی که بیشتر به این گان احتیاج دارن رو نمیشه بازی کردش مثلbattle field heavy rain medal of honormafiaو خیلی بازی دیگه از همین قبیل من میخوام عکس گان خودم رو بزارم اینجا هر کسی هم داره بزاره ببینیم چند مدل گان توی ایران هستش برم خونه حتما میزارم

felmajoon

کاربر سایت
Mar 17, 2007
44
میزارم امشب بچه ها هم بیان بزارن این تایپیک مهم شه چون بدرد می خوره من یه چیزی می خواستم ببینم که همه میگن کیلزون با تفنگ حال میده اما socom4 خیلی بهتره من جذابیتی توی بازی با گان با کیلزون ندیدم کسی دیگه هستش که بازی کرده باشه ،حرفه من و تایید کنه

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اگر منظورتون از بازی با تفنگ همون move داخل ابزارهایی مثل شارپ شوتر هست باید بگم منم با شارپ شوتر یه چند مرحله ای از KZ3
رو رفتم و صادقانه باید بگم خیلی اذیت کننده هست
بازیهایی مثل KZ و امثالهم که باید با حرکت چپ و راست تفنگ دوربین رو کنترل کرد عذاب آور هست
مگه اینکه بیان یه باز خطی مثل evil رو Wii که خودش جلو میره و فقط باید با دسته Wii هدف گیری کرد طراحی کنن
تا بشه باهاش نهایت لذت رو برد
اینجوری هم خیلی سخته و هم بعد از نیم ساعت کتف درد میگیریم

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
تجربه بازی با تفنگ من مربوط به بچگیم میشه و زمانی که روی اتاری اون مرغابی ها رو که در هوا پرواز میکردن میزدیم ...اگر هم نمیتونستیم اون سگ میومد بهمون میخندید

felmajoon

کاربر سایت
Mar 17, 2007
44
اینم عکس

سلام
اینم عکس از گان من هر کسی داره بزاره
34320739839668977249.jpg

07039906831294914752.jpg

83551835032975035305.jpg

85909748758214839622.jpg

felmajoon

کاربر سایت
Mar 17, 2007
44
من میگم که این کیلزون اصلا حال نمیده اما مطمئنم اگه بازیه socom4 رو بازی کنی پشیمون نمیشی از بازی کردن این بازی با گان خیلی حال میده سعی میکنم یه ویدیئو اماده کنم ببینین که واقعا حال میده این بازی اما اویل هم خوب نیستش و من تایم کراسیس رو ندارم وگرنه می گفتم که چجوریاست کسی نیستش مثل من باگان بازی کرده باشه حالا هر بازی که بهش حال داده باشه

jabbawockeez

کاربر سایت
Nov 17, 2011
114
اگر منظورتون از بازی با تفنگ همون move داخل ابزارهایی مثل شارپ شوتر هست باید بگم منم با شارپ شوتر یه چند مرحله ای از KZ3
رو رفتم و صادقانه باید بگم خیلی اذیت کننده هست
بازیهایی مثل KZ و امثالهم که باید با حرکت چپ و راست تفنگ دوربین رو کنترل کرد عذاب آور هست
مگه اینکه بیان یه باز خطی مثل evil رو Wii که خودش جلو میره و فقط باید با دسته Wii هدف گیری کرد طراحی کنن
اینجوری هم خیلی سخته و هم بعد از نیم ساعت کتف درد میگیریم

خب اومدن اینکارو بچهای ماکروسافت کردن و صادقانه بگم مزخرف از اب درومده .

نظرتون چیه ?

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
همون ۲ نسخه که رو wii اومده . به صورت hd برای ps3 عرضه خواهد شد .

felmajoon

کاربر سایت
Mar 17, 2007
44
کی میاد ؟؟؟
بعدم من میگم که شما حتما بازی socom 4 رو با گان ازی کنید خیلی حال میده اگه خواستین براتون یه فیلم از بازی بزارم ببینید

---------- نوشته در 11:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:53 AM ارسال شده بود ----------

خب اومدن اینکارو بچهای ماکروسافت کردن و صادقانه بگم مزخرف از اب درومده .

نظرتون چیه ?
نطر من رو می خوای من میگم که فقط کیلزون حال نمیده ولی بازی که پست بالا گفتم خیلی حال میده

jabbawockeez

کاربر سایت
Nov 17, 2011
114
کی میاد ؟؟؟
بعدم من میگم که شما حتما بازی socom 4 رو با گان ازی کنید خیلی حال میده اگه خواستین براتون یه فیلم از بازی بزارم ببینید

---------- نوشته در 11:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:53 AM ارسال شده بود ----------

نطر من رو می خوای من میگم که فقط کیلزون حال نمیده ولی بازی که پست بالا گفتم خیلی حال میده

والا من گان ندارم ولی یه چند لحظه با موو هم کیل رو بازی کردم هم socom رو و هر دوتاش تازه بدون گان حال داد .

حالا نمیدنم چرا ولی بقیه انگار خوششون نمیاد . اللبته مسئله خستگی رو قبول دارم .

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
بابا بازی با move خیلی سخته اما گان احتمال زیاد باید کنترلش راحت باشه شما که بازی کردید بگید با گان راحت تره از move که الکی پوله یه گان ندیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر