تجربه و خاطره های من از wii

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
699
نام
reza
سلام دوستان آقا احسان گفتن من این تاپیکو بزنم گفتم ای به چشم :)
تجربه ی خودم که هرچی بگم کم گفتم
اولین بازی که کردم mario galaxy بود که بعد از کلی تریلر دیدن دهنم آب افتاده بود رفتم خریدمش نمیدونم چطور خودمو به خونه رسوندم بعد گذاشتمش تو دستگاهو ...
خلاصه من کلی خاطره دارم از این کنسول
شماهم تجربیات و خاطرات خودتون بگید لطفا
دوستون دارم:x

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام دوستان آقا احسان گفتن من این تاپیکو بزنم گفتم ای به چشم :)
تجربه ی خودم که هرچی بگم کم گفتم
اولین بازی که کردم mario galaxy بود که بعد از کلی تریلر دیدن دهنم آب افتاده بود رفتم خریدمش نمیدونم چطور خودمو به خونه رسوندم بعد گذاشتمش تو دستگاهو ...
خلاصه من کلی خاطره دارم از این کنسول
شماهم تجربیات و خاطرات خودتون بگید لطفا
دوستون دارم:x

پس پیشاهنگا راه افتادن :d

چه خاطره سنگین و طولانیی :d

من خودم بشخصه فن همه کنسولا میگرفتم بازی میکردم و از بازی ها قشنگ هر کنسول لذت میبردم اما نینتندو فرق داشت به ذائقه من میخورد خیلی کنسولا نینتندو دوست داشتم و دارم با نینتندو بزرگ شدم چششمو باز کردم گیم واقعی تو nes ( همون میکرو ) دیدم قبلش آتاری و گیم تی وی داشتم اما nes یه چیز جدید بود ازش سیر نمیشدم nes اورجینالم انقدر باهاش بازی کردم دیگه نابود شده بود بعد ها سگا اومد و سوپر نینتندو که هر دو داشتم اما سوپر نینتندو خیلی بهتر بود بازیاشو الانم بازی کنی خیلی حال میده

اولین کنسول دستی هم game&wach بود بعد gb خریدم دنیایی داشتم باهاش

این روند خرید کنسول ادامه داشت تا اینکه gba sp خودمو فروختم ds همون سال عرضه خریدم واقعا محشر بود تا سال بعدش یه gba جدید سفارشی محدود به اسم gba micro اومد منم خریدم فقطم سال 2005 تولید شد

همون سال دوستان فن نینتندو دیگم مثل آیدی nintendo_3ds که بیشتر از 12 سال دوستیم بهم گفت e3 امثال نینتندو کنسول خونگی جدیدشو معرفی کرده برو دانلود کن منم فکر کردم حتما یه چیزی تو مایه ها نینتندو 64 یا گیم کیوبه با اینترنت دیال آپ زغالی خودم رفتم دانلود کردم 3 تا کلیپ دانلود کردم هر کلیپ فکر کنم 2 تا 3 ساعت طول کشید دانلود کردم یکی تریلر بازیا کنسول بود یکی تریلر کنترل کنسول بود تریلر wii تو e3 سال 2005 بود

باورم نمیشد واقعا یه چیز جدید و محشر بود باور نمیکنید خیلی ذوق داشتم با دوستام درباره اش صحبت میکردم نمیتونستم صبر کنم تا کنسول بیاد ps2 و هر چی که لازم نداشتم فروختم پولمو جور کردم تا شد سال 2006 و wii اومد اولین سری اومد اوایل wii هم قیمت xbox 360 بود فروشنده گفت xbox بخر بهتره کپی خور شده ولی من wii خریدم اصلا جعبه دستگاه طراحی دستگاه کنترل دستگاه و ..... خاص بود

بازش کردم دیدم دوتا کشو داره لوازم توش چیده شده بازی wii sport خریدم تا چند ماه این بازی بازی میکردم بعد یه ویموت اضافه خریدم اصل بود این ویموت باندل بود بازی wii play هم داشت با داداشم دو نفره باز میکردیم همزمان با ds هم بازی میکردم همون سال new super mario هم برای ds اومده بود دوران خیلی خوبی بود برام kirby هم روی ds بازی میکردم تا اینکه بازیا سال 2007 که محشر بودن اومد لحظه شماری میکردم تا ماریو گلگسی اومد منم سفارش دادم اورجینالشو خریدم بازی کردم واقعا دیوانه کننده بود بعد بهترین ماریو گلگسی بهترین بازی نسل هفت شد

بعد کپی خور سخت افزاری اومد بازیا کپی اومد راحت بازیا مفتی بازی میکردم البته محدودیت داشت همینطور پشت هم بازیا محشر میومدن تا اینکه کپی نرم افزاری اومد بد دیگه خیلی از انحصاریا wii از 2009 به بعد اومدن یعنی بیشترشون 2010 و 2011 اومدن دیگه انگار دنیا بهم داده بودن متروید جدید . kirby epic yarn و .....................................

که سال 2010 ماریو گلگسی 2 اومد نمیدونید چه حالی کردم

بخصوص استفاده از ویموت و نانچاک و هم ویموت و هم نانچاک هر دو سنسور حرکتی داشتن همین اسپیکر روی ویموت که افکتا صوتی بازیا پخش میکرد مثلا تو بازی نو مور هروس وقتی تلفن کاراکتر بازی زنگ میخورد صدا طرف اون ور خط و مکالمه اش از این اسیبکر پخش میشد یا تو رزیدنت اویل خشاب گذاری و شلیک پخش میکرد

مخصوص کار با ویموت لذت بخشه چون مثل موس pc میمونه یعنی الانم نمیتونم کنترل کلاسک و آنالوگ بازی کنم

خود ویموت تو بازیا مختلف حالتا مختلف باید ازش استفاده کرد تو یه بازی ویموت و نانچاک باهم تو یه بازی ویموت خالی تو یه بازی وموت مثل دسته nes دستت میگیری حالت تبلتی و قشنگ حالت کنترل کلاسیک میشه و دکمه 1 و 2 به عنوان a و b استفاده میشن

زمانی که هنوز تبلتی تو بازار نبود ویموت حالت کنترل کلاسیک دستت میگیری بعد ویموت اینور اونور کنی کنترل ماشین انجام میده حسگر حرکتی داره

یا تو بازی دانکی کونگ هم میتونی از ویموت و نانچام استفاده کنی هم از ویی کلاسیک هم از ویموت خالی که بسته به انتخاب منو ها بازی عوض میشن

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
آقا واسه ما همش خاطرس و باید فیلم بسازن براش!:d

ولی یادش بخیر اون اوایل همش فکر میکردم چه جوری دسته ها رو تکون میدیم و بازی میکنیم و مگه میشه آخه!!!!:">

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
699
نام
reza
برنامه تلویزیونی بسازیم:d
اسمش : سفر های باورنکردنی در دنیای نینتندو
مهمان: یک فن نینتندو
بازیگران: ماریو - زلدا-کیربی_سونیک.............

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
تازه تو این سایت عضو شدم

اومدم درباره WII خوندم و بقیه سوال پرسیدم از WII خوشم اومد میخواستم بخرم

با کمک احسان یکی خریدم

قیافه WII وایساده و ایستاده اس قشنگه

ویموت و نانچاک کار باهاش خیلی حال میده

کلی خاطره خوب دارم ازش

از خریدم راضیم و حتما برای همیشه WII نگه میدارم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
تازه تو این سایت عضو شدم

اومدم درباره WII خوندم و بقیه سوال پرسیدم از WII خوشم اومد میخواستم بخرم

با کمک احسان یکی خریدم

قیافه WII وایساده و ایستاده اس قشنگه

ویموت و نانچاک کار باهاش خیلی حال میده

کلی خاطره خوب دارم ازش

از خریدم راضیم و حتما برای همیشه WII نگه میدارم

مبارکت باشه داداش :x

کدوم بازیا رو داری؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
20 تا کمه ، هنوزم همین 20 تا رو داری یا نه ؟ از کجا بازی ها رو میگیری؟

کجاش کمه جواد اگه همین سوپر ماریو گلگسی 1 بخوای کامل ستاره هارو بگیری خودش یه 3 ماهی وقت میخواد :))

من خودم حداقل 7 بار ماریو گلگسی 1 تموم کردم البته نه 100 درصدا :d

تو تهران که کلی از فروشگاه ها بازیاشو دارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر