تجربه سفارش کنترلر شخصی سازی شده xbox series s/x از xbox design lab

سلام. یه مدت مسافرت هستم و امکان سفارش کنترلر از xbox design lab برام فراهم بود گفتم امتحان کنم

اول از سایت مایکروسافت به آدرس زیر یه طرحی درست کردم

Xbox Design Lab
View attachment RPReplay_Final1649355962_mov.mp4
دی پد و تریگر ها رو رنگ متالیک انتخاب کردم و گیمر تگم رو هم با ۱۴ دلار اضافه پایین دسته نوشتند
تو سایت نوشته بود بعد از ۲۸ روز به دستتون میرسه.ولی بعد از ۱۱ روز دسته ساخته شد و شش روز بعد هم به دستم رسید

1.jpg 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.jpg

View attachment 2.mp4

Last edited by a moderator:

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
We have security, instead.
والا امنیتم نداریم حالا شاید امنیت کشوری داشته باشیم ولی امنیت اجتماعی نداریم که شهر پر شده از دزد جرات نداری دو دقیقه خونه رو خالی بذاری و یا راحت تو خیابون قدم بزنی این اقتصاد و قیمتا هم که امونمون رو بریده امنیت داشتن که فقط عدم بروز جنگ و تهاجم خارجی نیست

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
اگر خدا بخواد و مشکلی پیش نیاد، گیم پد من هم این هفته به دستم میرسه. البته به این میزان شیک و با کلاس نیست و به احمقانه‌ترین حالتی که در توانم بود طراحی شده:D
امیدوارم که برسه به دستت و خوشت هم بیاد ، عکسش رو هم اینجا بزاری👍

• Like
Reactions: m.a.t

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
چند وقت پیش اومدم دسته ایکس باکس وان بخرم دیدم گرونه، حالا اگه رنگی باشه و... بماند، دسته 360 برای کامپیوتر هم آکبند گیر نیوردم😢

اگر خدا بخواد و مشکلی پیش نیاد، گیم پد من هم این هفته به دستم میرسه. البته به این میزان شیک و با کلاس نیست و به احمقانه‌ترین حالتی که در توانم بود طراحی شده:D
جسارتا شما هم خارجید؟ 🤔

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
چند وقت پیش اومدم دسته ایکس باکس وان بخرم دیدم گرونه، حالا اگه رنگی باشه و... بماند، دسته 360 برای کامپیوتر هم آکبند گیر نیوردم😢

جسارتا شما هم خارجید؟ 🤔
اگر شما خارج باشید، من نسبت به شما خارج هستم:D
---
به آدرس یکی از دوستان سفارش دادم که هر وقت تشریف آورد اینجا برای دیدن خانواده، ایشون رو هم برام بیاره. بنده خدا چند ساله شده بارکش ما:D
اگر جنگ نشه، فضایی‌ها حمله نکنن، توی کلمبیا کودتا نشه، نخست وزیر جدید پاکستان انتخاب بشه و ... آخر این هفته میاد ایران.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
  • Like
Reactions: ArMaN458

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
  • Like
Reactions: m.a.t

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
از کجا و چظوری خریدی میتونید تو پخ بگو
مبارکه
من از خود Design Lab سفارش دادم. ۹۰ دلار گیفت زدم به حسابم.
آدرس یکی از آشناها رو دادم و دسته برای اونا رفت. اون بنده خدا هم دیروز اومده بود و دسته رو آورد.
روشی نیست که به درد کسی بخوره. سفارش رو هم دسامبر ۲۰۲۱ انجام داده بودم و دیروز به دستم رسید که طولانیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر