تبلت گلکسی نوت 8 سامسونگ در بارسلون معرفی می شود

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
طی چند هفته اخیر شنیده های مختلفی در مورد ورود یک عضو جدید به خانواده گلکسی نوت سامسونگ منتشر شده بود و حالا تایید شده که باید در نمایشگاه بارسلون در ماه آینده میلادی، منتظر معرفی تبلت گلکسی نوت ۸ اینچی باشیم.

نام مدل این تبلت GT-N5100 است و در دو مدل 3G و وای*فای وارد بازار خواهد شد. نام عمومی آن Samsung Galaxy Note 8.0 است. نمایشگر این تبلت دارای رزولوشن 1280 در 800 پیکسل است و دوربینی ۵ مگاپیکسلی در عقب و یک دوربین ۱.۳ مگاپیکسلی در جلو دارد.

۲ گیگابایت رم آن را همراهی می کند و ورودی کارت حافظه میکرو اس دی دارد. باطری هم 4600mAH است و از بلوثوت 4.0 ، یو اس بی 2.0 و جی پی اس استفاده می کند. وزن تبلت هم حدود ۳۳۰ گرم خواهد بود و با سیستم عامل اندروید 4.2 وارد بازار می شود.

از پردازشگر این تبلت خبری منتشر نشده اما بقیه مشخصات آن نشان می دهد که احتمالا با یک تبلت ویژه و پرچمدار مواجه نیستیم. شاید سامسونگ می خواهد با معرفی تبلتی ۸ اینچی، انتخاب های بیشتری در اختیار مشتریانی قرار بدهد که تبلت های ۷ اینچی را کوچک می دانند و از ۱۰ اینچی ها هم راضی نیستند.

منبع

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
ممنون بابت خبر
نميدونم اينا تا كي ميخوان تبلت هاي با رزوليشن نه چندان بالا بسازن!
بسه ديگه
همین که تبلت هاشون بهترین کارآیی رو داره ، کفایت میکنه.
من الان هم آیپد 3 دارم و هم نوت 10.1. انصافا آیپد رفته مرخصی.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
همین که تبلت هاشون بهترین کارآیی رو داره ، کفایت میکنه.
من الان هم آیپد 3 دارم و هم نوت 10.1. انصافا آیپد رفته مرخصی.

انصافا بگو با ایپدت چیکار می خوای بکنی که میگی نوت بهتره؟
منم جفتشو داشتم این نوت کلا هنگ بود...

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
انصافا بگو با ایپدت چیکار می خوای بکنی که میگی نوت بهتره؟
منم جفتشو داشتم این نوت کلا هنگ بود...

برنامه های مشترکشون که کم نیست. البته آیپد تو زمینه اپ خیلی بهتره. ولی این نوت 10.1 یه چیز دیگه است. قلمش که کولاک میکنه. واسه پخش فیلم هم هیچ مشکلی نداره بر عکس آیپد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر