تا چقدر حاضرید برای Vita هزینه کنید؟

تا چقدر حاضرید برای Vita هزینه کنید

• ۷۰۰ تومان

رای‌ها: 25 15.4%
  • ۶۰۰ تومان

رای‌ها: 23 14.2%
  • ۵۰۰ تومان و پایین تر

رای‌ها: 114 70.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    162

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
سلام
دوستان الان دیگه کم کم قیمت Vita در ایران داره به حد واقعیش نزدیک میشه. بگذریم ازینکه خیلی ها بالای ۱ تومن پاش دادن :d
حالا با توجه به قدرت و کیفیت همیشگی محصولات سونی به نظرتون تا چقدر Vita میارزه و حاضرید بخریدش؟
موارد نظر سنجی منظورم مدل Wi-Fi هست...

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
والا واسه من که 800 خورده ای آب خورد.واسه بسیاری از دوستان بالای یه تومن!
ولی فک کنم 500 به پایین مناسبه واسش که همه بچه ها بتونن بخرن.البته قیمت خود کنسول اگه 500 به پایینم بشه بازم شما مجبور به خرید حداقل یه رم 4 گیگ و گیم ارجینال خواهید بود که هزینه نهایی رو بیشتر از این حرفا میکنه.
امیدوارم طوری بشه که همه بتونن بخرن.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
با توجه به قیمت 250 دلاری کنسول و قیمت ارز تو کشور امکان اینکه فقط خود کنسول از 550 پایین تر بیاد وجود نداره . مموری کارت هم 50 تومن در نظر بگیرید و یه بازی هم حداقل 100 تومن باشه یعنی حداقل حداقل با حالت خوشبینانه 700 باید خرج یه کنسول دستی کنیم .بنابراین کسانی که به پایین تر از این قیمت فکر می کنند باید حالا حالا ها صبر کنند.
یادش بخیر چندین سال پیش فقط 3 تا 4 ماه بعد از عرضه psp از همین توپخونه من 230 اکبند خریدم:(

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من فکر نمیکنم به وضع دلار قیمت زیره 500 بیاد ... چه بسا که دلار بالا و پایین بشه و ویتا هم روی 550 تا 650 بچرخه بازم با مموری و بازی همون 700 خورده ای موقع خرید اب میخوره
من خودم با کیف . محافظ تصویر - 16 گیگ رم = مدل wifi - بازی Ninja gaiden - Uncharted کلا 519 دلار خریدم روزه لانچ که فکر کنم بعضیها فقط ویتا رو 1 تومنی خریدن !!! به هر حال از نظر من 700 تومن دادن پای یک کنسول بهتره

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
منصفانه حساب کنیم خود دستگاه با رم 4 گیگ و یک بازی حدود 600 ارزش داره نه بیشتر ...اما متاسفانه با وضع بد ارز همچین چیزی کمتر از 800 تومان در نمیاد نمونش خود من که قصد خرید داشتم نشد که بخرم چون بیش از حد گرون در میومد

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
منصفانه حساب کنیم خود دستگاه با رم 4 گیگ و یک بازی حدود 600 ارزش داره نه بیشتر ...اما متاسفانه با وضع بد ارز همچین چیزی کمتر از 800 تومان در نمیاد نمونش خود من که قصد خرید داشتم نشد که بخرم چون بیش از حد گرون در میومد

اتفاقا خوب شد نگرفتی تا 2 3 ماه دیگه دست نگه دار هم قیمتش میاد پایین تر هم سری های جدید تر میاد که مشکلات کمتری داشته باشه

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
والله من هم محكم قصد خريد داشتم ولي وجدانن با اين قيمت هاي كه الان تو بازاره اصلا فايده نداره
آقا خوب زيبا قدرتمند ولي بي وجدانا قيمت پول ما رو له كردن 250 دلار خوبه ولي نه دلاري 2000 تومن باشه :(
فعلا هنوز دارم بازي ارجينال PS3 ميگيرم و حالشو ميبرم تا ببينيم در آينده اوضاع بازار چطور ميشه ؟ خدارو چه ديدي شايد تونستم بگيريم :)
البته پولشو دارم همين الان بگيرم ولي فعلا 2 تا گوشي SII و EVO 3D گرفتم مناسب براي همين نميخوام زياده روي كنم
راستي بچه ها !!! بدم از دبي بيارن چطور پام در مياد ، چون دائما دوبي برو داريم ....:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر