تایید بازی God of War و Sly Collection برای PSVita

iPlus

کاربر سایت
May 28, 2013
154
نام
Amir iMani
سلام به همگی
اومدم به دوستانی که Vita دارند خبر خوب بدم Sony بالاخره بازی God of War Collection و Sly Collection را برای کنسول Vita تایید کرد, این دو بازی قراره 3 شنبه 16 اردیبهشت 93 در Store امریکا (USA) قرار بگیره قیمت این بازی 39.99$ می باشد

88942764465556826153.jpg
22255901643260872332.jpg

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
برا R2 و L2 میخوان از تاچ پشتش استفاده کنن :-/
gow کودوم دو تا قسمت توشه؟
دو نسخه ای که رو psp اومد یا شماره 1 و 2؟
یک و دو هر دو با هم ;)
بهترین خبر ممکن برای ویتاداران هیچی مثل خدای جنگ تو پی اس پی و ویتا حال نمیده:bighug:
ببخشید ولی من یه کم حساسم رو این قضیه :d این کنسول اسمش ps vita هستش :| نه psp vita
:d

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
به احتمال 99% بله. :)

- - -ویرایش - - -

ببخشید ولی من یه کم حساسم رو این قضیه :d این کنسول اسمش ps vita هستش :| نه psp vita
من نمیدونم چرا هنوزم جا نیفتاده. منم دیگه نسبت به این عبارت آلرژی پیدا کردم. :|

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین

اینکه قراره بازی به بزرگی و محبوبیت gow روی ویتا بیاد خیلی خوبه و شک نکن فروشش هم خوب میشه و اینکه مگه قراره رو یه کنسول جدید فقط ای پی جدید بیاد؟
الان بازی تومب ریدر و tlou روی ps4 اومده و میخاد بیاد کلی هم استقبال شده و این نمیتونه به خودی خود اتفاق بدی باشه.
کسی ممکنه این عناوین رو از دست داده باشه و بازسازی روی کنسول جدید میتونه فرصت تجربه رو به اون فرد بده حالا اگه با تغییرات(hd کردن .. dlc های بازی و ....) هم همراه باشه که چه بهتر.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
به احتمال 99% بله. :)

- - -ویرایش - - -

من نمیدونم چرا هنوزم جا نیفتاده. منم دیگه نسبت به این عبارت آلرژی پیدا کردم. :|

ببخشيد آف تاپيكه ولي واقعا كاربرد اين دو كليد تو GOW چي بود؟ چون من هر چي فكر ميكنم يادم نمياد

- - -ویرایش - - -

یک و دو هر دو با هم ;)

البته ايشون گفتن پي اس پي و ويتا

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
فکر کنم تاریخ رو اشتباه اعلام کردین

(17 اردیبهشت) God Of War Collection:6 May

(6 خرداد) Sly Collection:27 May

God Of War با قیمت 29.99 دلار و قیمت Sly Cooper هنوز اعلام نشده

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
تاریخ عرضه GOW روز 6 MAY هست. چه اصراری دارین که به تاریخ شمسی تبدیل کنین!!!خب همین میلادی رو بگین راحت کنین خودتونو دیگه.
راجع به اون قضیه ی بحث PS Vita و پی اس پی ویتا هم به جون خودم اون و دیشبنبود. حالا نمیدونم چجوری الان اومده که ویرایش هم نشده. :d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
واقعا این سونی دست از پورت کردن بازی برای ویتا نمیخواد بر داره ؟ تو رو خدا چند تا بازی تاپ روش بده
کنسول به این خوبی ساختی همش داری بازی پورت روش میدی نمیگم پورت Gow بده میگم بازی بساز براش
خدایی پتانسیل ویتا رو باید 3ds میداشت ( سخت افزاری )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر