تاپیک Xbox 360 داران زاهدان

erfan poet

کاربر سایت
Oct 13, 2008
115
نام
عرفان
خوب دیدم همه شهرها دارن تاپیک میزنن گفتم ما هم بزنیم اگه کسی از بچه های زاهدان هست بیاد اعلام کنه که باهم تبادل نظر و بازی - قرار آنلاین و... بزاریم .

• Like
Reactions: Bijanlll

zakhar

کاربر سایت
Jul 20, 2008
16
نبود ؟؟؟؟؟
122.gif
112.gif
124.gif

• Like

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
خوب دیدم همه شهرها دارن تاپیک میزنن گفتم ما هم بزنیم اگه کسی از بچه های زاهدان هست بیاد اعلام کنه که باهم تبادل نظر و بازی - قرار آنلاین و... بزاریم .
من از زاهدان هستم :biggrin1:

• Like

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
;)
من تازه میخوام ایکس باکس بگیرم میتونی کمکم کنی بگی از کجای زاهدان ایکس باکس تهیه کردی این آیدی منه منتظرت هستم senator_kalnayak@yahoo.com

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
من اینترنتم خوبه ولی چون V_P_N هست به ایکسباکس نمیخوره . اقا این مدرن سیستم توی خیابون دانشگاه چیا داه ؟؟ بازی 360 چند میده ؟؟
من بازی 360 عوض میکنم . (اگه دی وی دی ناین باشه میتون رایتم کنم . حتی میتونم از اینترنت دانلود کنم بعد رایت )

ZETSU

کاربر سایت
Jun 9, 2009
213
نام
آرمین
من اینترنتم خوبه ولی چون V_P_N هست به ایکسباکس نمیخوره . اقا این مدرن سیستم توی خیابون دانشگاه چیا داه ؟؟ بازی 360 چند میده ؟؟
من بازی 360 عوض میکنم . (اگه دی وی دی ناین باشه میتون رایتم کنم . حتی میتونم از اینترنت دانلود کنم بعد رایت )

خوب بگیر یک adsl از باران من دارم راضی هستم.

اصلا هیچی نداره،رفتم می گه بازی از اول مهر میاریم=))

من از پاساژ هامون می گیرم وست گیم قبلا 3500 الان گرون کرده 4000 تومن می ده!

با چی دانلود می کنید خوب با همون هم بیاین لایو?!:|

شما چی دارید برای تعویض ؟

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
خوب بگیر یک adsl از باران من دارم راضی هستم.

اصلا هیچی نداره،رفتم می گه بازی از اول مهر میاریم=))

من از پاساژ هامون می گیرم وست گیم قبلا 3500 الان گرون کرده 4000 تومن می ده!

با چی دانلود می کنید خوب با همون هم بیاین لایو?!:|

شما چی دارید برای تعویض ؟
باو ADSL من از دانشگاه :D . وی پی ان هست به ایکسباکس نمیخوره .
وقتی ADSL 1 مگ داری میری ADSL 128 میگیری برای ایکسباکس ؟؟ مگه چلم :D . حالا اگه وایمکس اومد شاید بگیریم اون چو جاهای دیگه جواب میده .
وست گیم *** به من میداد 5 تومن !! . البته من یک سایت اینترتی پیدا کردم بازی 1500 !!!! فرقش با 3 تومنیا قابشه . مگه قابش به چه درد میخوره ؟؟ میخوای بزاری تو دفترچه خاطراتت ؟
SoulCalibur IV *
ghost recon 2 *
rapala *
topspin 3 *
GTA IV*
TEken
tainbowsic vegas 2*
eternal sonata *
fallout 3
dragon age
prince of persia 4
nfs shift
pes 2009
pes 2010
resident evil *
اونایی که ستاره دارن با قابه اونایی که ندارن بدونه قابه

...

اقا من بازی پی اس پی زیاد دارما فقط باید رایت کنمش . 55 تا بازی جور واجور دارم . همرو دانلود کردم . 22 گیگ بازیه .
505 گیگ هم بازی دارم ( ستاپ بازی برای نصب نه بازیه نصب شده) که میتونم رایت کنم . (دانلود کردم ولی نصب نکردم :D )

آخرین ویرایش:

ZETSU

کاربر سایت
Jun 9, 2009
213
نام
آرمین
باو ADSL من از دانشگاه :D . وی پی ان هست به ایکسباکس نمیخوره .
وقتی ADSL 1 مگ داری میری ADSL 128 میگیری برای ایکسباکس ؟؟ مگه چلم :D . حالا اگه وایمکس اومد شاید بگیریم اون چو جاهای دیگه جواب میده .
وست گیم *** به من میداد 5 تومن !! . البته من یک سایت اینترتی پیدا کردم بازی 1500 !!!! فرقش با 3 تومنیا قابشه . مگه قابش به چه درد میخوره ؟؟ میخوای بزاری تو دفترچه خاطراتت ؟
SoulCalibur IV *
ghost recon 2 *
rapala *
topspin 3 *
GTA IV*
TEken
tainbowsic vegas 2*
eternal sonata *
fallout 3
dragon age
prince of persia 4
nfs shift
pes 2009
pes 2010
resident evil *
اونایی که ستاره دارن با قابه اونایی که ندارن بدونه قابه

...

اقا من بازی پی اس پی زیاد دارما فقط باید رایت کنمش . 55 تا بازی جور واجور دارم . همرو دانلود کردم . 22 گیگ بازیه .
505 گیگ هم بازی دارم ( ستاپ بازی برای نصب نه بازیه نصب شده) که میتونم رایت کنم . (دانلود کردم ولی نصب نکردم :D )

شما تو کوی اساتید هستید؟

خوب *** رو بین کنسول و کامپیوتر share کن؟!

بازی های جدید نداری؟:d

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
شما تو کوی اساتید هستید؟

خوب *** رو بین کنسول و کامپیوتر share کن؟!

بازی های جدید نداری؟:d
اره کوی اساتیدم . نمیشه بابا امتحان کردم. وی پی ان رو نمیخونه !!!
قرار بود بخرم حوصله نکردم برم بخرم :D ( AC2 و چند تا دیگه هم دارم ولی جدید ندارم )
میخام دی وی دی ناین بخرم خودم رایت کنم .

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
:dافرین زاهدان اقا یادش بخیر اون زمانا بیخیال:d
خب دوستان عزیز به هیچ عنوان نمیخواد از اینجا خرید کنید اگر خواستید پیام بدید بگم از کجا بگیرید واقعا هم قیمت خوبی داره هم کیفیت خوبی
اما در مورد بازی من 5سالی هست 360 دارم از قدیمیترین بازی تا همین جدیدا اگر کسی خواست بگه اگر اون بازی داشتم با هم اشتراک بزاریم:d
در مورد adsl خوشبحالتون من که رفتم گفتن هنوز پیش شماره هایه 251 ساپورت نمیکنند :|چراشم نمیدونم

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
اقا چرا لقمرو دم دهن میگردونی ؟؟ . خب بگو ببنیم کجاس ؟ :D . چند میده ؟؟
دی وی دی نایت دونه ای 700 پیدا میشه اینجا یاباید پستی بخرم ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر