تاپیک هواداران Need For Speed

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
دیدم برای Nfs تاپیکی نزدین گفتم یه تاپیک براش بزنم . مخصوصا خالا که ماست وانتد هم تو راهه . هرکی حرفی حدیثی عکسی ترینری چیزی داره بسم الله .

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
nfs

نه پرهام جان . بچه ها علاقه دارن . منتها ااین تایپیک رو نصف شب نوشتی هنوز کسی نخونده .

MR_tommy_1986

کاربر سایت
Feb 20, 2006
82
نام
حسین
منم به عنوان یه هوادار چند اتیشه حساب کنید!!!!
موتور گرافیکی اینقدر بی نقص کار شده که اصلا روی گیم پلی تاثیری ندازشته و واقعا من موندم توش!!!!!;)

همینجا اعلام میکنم آندر گرند 2 از نسخه 1 خیلی خیلی بهتر و محشر تر بود!!!!!
(من تا قبل از ورود ماست واند فقط فقط با ملت کل مینداختم که اندر گرند 2 ااز نسخه 1 بهتر بوده!!!)

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
گرافیک بازی همان چیزی بود که انتظار داشتم.
دموهای بین بازی هم ایده ی خوبی بودند.
ولی حیف که GamePlay سطحش از NFS:U2 پایین تر آمده است.فکر کنم این مورد بخاطر توجه بسیار زیاد به داستان بازی باشد.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط ehsan_62:
Most Wanted بهترین Racing از نظر من با گرافیک نسل بعد
احسان مثل اینکه خیلی بهت چسبیده ها همه جا تعریفش رو میکنی که به نظر من لیاقت این تعریف کردن رو هم داره.:cheesygrin:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
Most Wanted بهترین Racing از نظر من با گرافیک نسل بعد
اما نکته ی جالب در مورد این بازی اینه که به عنوان بهترین بازی Racing در سال 2005 لنتخاب نشد...روی کنسول بازی های Racing بهتری حضور دارند...

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
این بازی از همه لحاظ برام جالب بود در حالی که قبلا تموم بازی های Racing را دیدم و بازی کردم به جز جدید ها ش
ولی این بازی بر عکس Racing های دیگه که اصلا بی تفاوت بودم نسبت بهشون ، مرتبا بازی میکنم و خسته نمیشم !!!
باور کنید ، البته نه صبح تا شب ، ولی خوب روزی 1 تا 2 ساعت وقت میزارم براش
فعلا که درگیره F.e.a.r هستم
در ضمن از نظر من این Nfs خیلی شبیهه نسخه ی Nfs3 و Nfs4 هستش اون زمان من روی Ps1 خیلی باهاش حال می کردم ولی از موقعی که تو مایه ی Underground رفت زیاد باهاش حال نکردم
تو این نسخه مثل 4و 3 میانبور داره + مناظر باز و خیلی زیبا که Underground نداشت

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
خوشحالم که این تاپیک یکم رونق پیدا کرده .
نظر شخصیه منم اینه که nfs mw بهترین nfs بوده تا الان .
البته نسبت به nfs ug یه کبودایی داشت ولی در عوض خیلی چیزایه دیگش پیشرفت کرده بود .

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
به نظر من گرافیک NFS UG1 بهتر از نسخه ی بعدیش بود ام NFS UG2 انگولک بازی هاش بیشتره در مورد ماست وانتد هم بگم بهترین Racing بوده اما شاید بعد از GranTurismo

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر