تاپیک مربوط به راهنمای قدم به قدم اغلب بازی ها

purya.a

کاربر سایت
Jul 19, 2013
17
فقط تام رایدر اون رو رد کردم اونجا که یه دهکده هست و وقتی از حس کاراگاهی استفاده می کنی بالا رو نشون میده نمی تونم برم بالا

aref 2

کاربر سایت
Oct 3, 2012
78
968235546.jpg
اگه منظورت این قسمت از مرحله است اول باید بدویی بعد بپری

968235562.jpg

علی132

کاربر سایت
Aug 20, 2013
12
نام
علی
سلام من یه جادر مرحله دویل مای کرای5 گیر کردم اینجاست دانته وارد یک پارتی میشه بعد با موجودات شیطانی مبارزه میکنه من مبارزه ی اول پیروز میشم بعد زمین عوض مشپیشه یعنی دیواره هاش یه چیز زرد می پوشونه بعد دوباره موجودات میان من اون ها رو میکشم وبعد دانته به اون زن که اون بالا سکوه هست حرف میزنه وبعداز یه لحظه زمین نرم میشه و دانته میره تو زمین و بعد از 30 ثانیه جیم اوور میشم تورو خدا کمک کنید که چگونه باید از این مرحله بگزرم عکس اون مرحله را پاین زدم

30819160959832812071.jpg

MJGAMER

کاربر سایت
Jul 5, 2013
1
ببخشید راهنمای فارسیشو ندارین

اينم راهنماي چند تا از بازي هايي كه زياد طرفدار دارد
اگر بازي شما در لينكهاي زير نبود اسم بازي را بگوييد تا راهنماي آن بصورت تصويري و PDF گذاشته شود
اگر نمي توانيد دانلود كنيد نام مر حله اي را كه در آن گير كرده ايد بگذاريد تا راهنماي آن در همين جا بصورت تصويري گذاشته شود
اگر هم در مورد بازي ها سوالي داريد در همين جا بگذاريد

Assassin's Creed 3

Assassin's Creed II

Assassin's Creed : Revelations

Assassin's Creed : Brotherhood

Batman : Arkham City

Call Of Duty : Black Ops 2

Crysis 3

Dead Space 3

DMC : Devil May Cry

The Elder Scrolls V: Skyrim

Far Czry 3

Hitman : Absolution

Hitman : Blood Money

Resident Evil 5

Resident Evil 6

Sniper : Ghost Warrior 2

Tomb Raider

:-*:bighug::bighug::bighug::bighug::bighug::bighug::| ببخشید راهنمای فارسیشو ندارین

New Mohammad

کاربر سایت
Feb 13, 2013
18
سلام
من تو بازی رزیدنت اویل 6 گیر کردم
دارم با کمپین کریس بازی میکنم ، اونجایی که با ماشین باید آیدا تقلبی رو تعقیب کنی ، گیم اوور میشم
از boost هم استفاده میکنم ولی بازم کم میارم!!!

aref 2

کاربر سایت
Oct 3, 2012
78
شما مي توانيد راهنماي كل بازي رو از اينجا دانلود كنيد

- - -ویرایش - - -

:-*:bighug::bighug::bighug::bighug::bighug::bighug::| ببخشید راهنمای فارسیشو ندارین
شرمنده من خيلي دنبالشم ولي راهنماي فارسي بازي همه بدون عكس هستند و تنها توضيحات ديگر پلير ها هست.

- - -ویرایش - - -

سلام من یه جادر مرحله دویل مای کرای5 گیر کردم اینجاست دانته وارد یک پارتی میشه بعد با موجودات شیطانی مبارزه میکنه من مبارزه ی اول پیروز میشم بعد زمین عوض مشپیشه یعنی دیواره هاش یه چیز زرد می پوشونه بعد دوباره موجودات میان من اون ها رو میکشم وبعد دانته به اون زن که اون بالا سکوه هست حرف میزنه وبعداز یه لحظه زمین نرم میشه و دانته میره تو زمین و بعد از 30 ثانیه جیم اوور میشم تورو خدا کمک کنید که چگونه باید از این مرحله بگزرم عکس اون مرحله را پاین زدم

30819160959832812071.jpg

راهنماي اين بازي را هم مي توانيد از اينجا دانلود كنيد با حجم 54MB

شقایق

کاربر سایت
Oct 24, 2013
3
من توی بازی the tiny bang story 'گیر کردم.همون مرحله ای که 5 تا چرخ دنده قرمز داره و حوض وسط اتاق بسته میشه.لطفا کمکم کنین هیچ کی نمیدونه چرا؟

Meysam0512

کاربر سایت
Nov 1, 2013
3
سلام
من تو بازی lost Pendant 3 گیر کردم
تو این بازی چند جا از این میشه گفت عقرب های بزرگ داره که من تو بازی دخل همه رو آوردم
اما تو یه قسمت داخل غار که میری و داری یه چیزی کار میزاری یه دونه از این عقربا میاد که هر چی بهش شلیک میکنم نمیمیره
حالا راهی داره تا دخل این یکی هم بیایم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر