تاپیک طرفداران بازی های سگا و مورتال کمبت و رمز بازی ها

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
دوستان سایت من در مورد همین چیزاییه که دنبالشین.. یه سری بزنید ضرر نداره!
در ضمن، دارم رمزای مورتال کمبات رو هم فارسی میکنم، بزودی آماده میشه!

منتظریم هرچی رمز و کد بازی های سگا و میکرو هست بزاری اینجا

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
من 1 سوال داشتم از مدیران عزیز این انجمن با توجه به محوریت بازی در این جا آیا فقط همین تاپیک برای بازی های کنسول های قدیمی مثه سگا .و میکرو و سوپر نینتندو و......هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا تاپیک دیگه ای وجود داره که من خبر ندارم ؟؟؟؟؟؟؟/
با توحه به تعدد مدیران خواهشانه تقاضا دارم جواب بدین و اگه چنین نیست و برای این بازی ها تاپیک مشخصی نیست این بازی ها رو من بزارم اینجا اگه استقبال بشه

reiko

کاربر سایت
Jan 14, 2010
10
نام
سید جمال ساداتی
در مورد مورتال کمبات این وبلاگ همه چی رو داره وسریع سریع هم به روز میشه ، بهتره به اینجا سر بزنید:
http://www.mortalkombat2008.blogfa.com
در مورد رمز ها هم یه قسمت داره . عکس وبازی وپاتچ واندینگ وهر چیز دیگه توش پیدا میشه.

arashk.a

کاربر سایت
Feb 12, 2011
1
کسایی که دونبال رمزهای مخفی بازی مورتال کامبت تریلوژی مثل هستن بگن بزارم :biggrin1:
مثل finishing ها burtality ها animal . بازیکن ازاد کزدن
MK TILOGEY
میشه کل رمزها رو (فیتالیتی ها و روش فعال کردن چند ضربه و...)یا بزارین یا برام میل کنین واقعا ممنون میشم>:d<
و یه چیز دیگه کسی بازی فو تبالیستهای میکرو البته با مبدلشو داره که من همیشه میخواستم یه بار دیگه اینو بازی کیم
ممنون

آخرین ویرایش:

parsa789

کاربر سایت
Apr 21, 2010
5
دوستان سلام من یه سوالی داشتم کسی تبر طلایی4 تا حالا شنیده یا بازی کرده؟
شاید اسمش چیز دیگه باشه درست نمیدونم سه تا بازیکن داشت پیرمرد و یه مرد با یه دختره
کاراکتراش بودن اگه میدونید بگید تشکر:)

PS1FOREVER

کاربر سایت
May 22, 2010
210
نام
بهنام محمدی
golden axe یکی از بهترین beat em up های سگا بود، سه شمارم داره نه بیشتر ، یه نسخه هم جدیدا اومد برا پلتفرمای جدید که نرید سمتش بهتره!!!
عجب بازی بودا؟ با اون شتر مرغا میرفتیم:))

hosseinkhan

کاربر سایت
Aug 3, 2013
1
اقا جون بچت فن های تموم بازیکن های کمبات 3 سگا رو برام بفرست...اسیر کمبات هستم...مرسی....یه ایمیل بزن اگه فن هاشو برام گذاشتی.مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر