تاپیک جامع Clash Of Clans استراتژهای حمله، دفاع و جمع آوری منابع

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
خیلی وقت فعالیت مفیدی در سایت نداشتم. شاید یکی از دلایلش نداشتن کنسول باشه:D ولی گوشی که هست. پس میزنیم تو کار Clash Of Clans.
CoC_titlescreen_2013.jpg

هدف اصلی این تاپیک آشنایی دوستان با همدیگه و اگر بشه هم تشکیل یک Clan از بچه های بازی سنتر هست. در ادامه در صورت اینکه تاپیک با استقبال مواجه بشه سعی می کنیم استراتژی های مختلف دفاع و حمله رو برای Town Hall های مختلف در اینجا قرار بدیم.

حالا برای شروع دوستان بگین که چند وقته دارین بازی می کنین و Level ـون چنده؟ نظرتون هم راجع به ایجاد Clan ختص بچه های بازی سنتر بگید لطفا.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
چه جوری کلون بسازیم؟

یک کلبه ای خرابه داری تو زمین خودت اول اونو باز سازی کن . بعدش برو روش و گزینه create clan رو بزن . هزینش 40000 سکه هستش.

اگر خواستی به clan من بیا :) اسم clan هم the last of us :d هستش . اگر سرچ کنی میاره

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

انصافا از بهترین و معتادکننده ترین استراتژی های تاریخه . واقعا مواظب باشین معتاد نشین . در همین حین که من این پست رو میزارم دستم رو گوشیه و دارم clash of clan میزنم

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

خیلی تلاش کردم gem یا همون الماس بخرم نشد . راه چاره چیست ؟

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

تشکیل clan به وسیله بچه های bazicenter به شدت استقبال میشه

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من معتاد شدم کمکم کنید
خیلی بازیه باحالیه
الان لولم سی هست و لیگ یک سیلور هستم
1262 کاپ هم دارم سه بیلدره شدم
شما اوضاعتون چطوره؟

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
768
نام
حسین
نزدیک به 6 ماهه که این بازی رو گوشیم نصبه و از اون زمان تا به الان عضو فعال این بازی هستم و لولم 57 هست . بازی معتاد کننده ای هست وقتی درگیرش شدی محاله که روزی 5 -6 بار به بازی سر نزنی .همش دوست داری که نیروها و تجهیزاتت رو ارتقا بدی و اگه اینطور نباشه محاله بتونی تو بازی پیشرفت کنی .

retsamfo

کاربر سایت
Oct 3, 2011
180
نام
M.reza
سلام. کلن جامع برای بچه های بازی سنتر پیشنهاد خوبی هست به دو شرط:
1 - حداقل 20 نفر اعلام آمادگی کنند. (ترجیحا لول بالای 40)
2- با عرض پوزش از نوجوانان فروم یه شرایط سنی هم برای عضو شدن قرار بگیره.
لول خودم : 50

- - -ویرایش - - -

خیلی تلاش کردم gem یا همون الماس بخرم نشد . راه چاره چیست ؟
شما به همون اندازه که جم نیاز داری معادلش گیفت گوگل پلی خریداری می کنی ، بعد توی تنظیمات جی میل خودتون اکانت رو به اکانت آمریکا تغییر می دی (نکته بسیار مهم) و بعد کد گیفت رو در بازی وارد می کنید. (اکثر موبایل فروشی ها و سایت های موبایل گیفت فروشی دارند.)

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
یه چیزی که منو خیلی اذیت کرده اینه که همه جا به اینترنت دسترسی ندارم و وقتی که یه آیتم آپگریدش تموم میشه ممکنه چند ساعت بیلدرام بی کار بمونن.
اینترنت سیم کارت هم که افتضاحه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
منم 5 روزه بازیش رو گوشیم نصب کردم معتادش شدم هی میرم سر میزنم به بازی :d

تازه Level 16 شدم :(

اگه میخاید کلن بسازید واسه بازی سنتر خودمو میرسونم بهتون، یه جا هم بزارید واسه من تا بیام :d

AMIR KENWAY

کاربر سایت
Nov 23, 2013
52
نام
AMIR HO3EIN

- - -ویرایش - - -

شما به همون اندازه که جم نیاز داری معادلش گیفت گوگل پلی خریداری می کنی ، بعد توی تنظیمات جی میل خودتون اکانت رو به اکانت آمریکا تغییر می دی (نکته بسیار مهم) و بعد کد گیفت رو در بازی وارد می کنید. (اکثر موبایل فروشی ها و سایت های موبایل گیفت فروشی دارند.)
داداش من پایم فقط مشکل سنمه!!!!
a>

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

داداش من پایم فقط مشکل سنمه!!!!http://upload7.ir/imgs/2014-08/97221628491040905722.png

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
568
نام
محمد
سلام بچه ها میگم چرا بازی رو گوشیهای با اندرویید 4.1.2 به پایین سینک نمیشه رو گوگل پلی؟
با 10 تو گوشی تست کردم نمیشه که نمیشه!!
در عوض رو آندرویید 4.2.2 مثل آب خوردن سینک میشه!
همه برنامه های مورد نیاز رو هم با آخرین آبدیت نصب میکنم ولی فایده نداره!

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060

یعنی برای عضویت تو کلنتون کپی شناسنامه میخواین ؟ ;):d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
من یه کلن دقایقی پیش درست کردم با نام Karaj Leader . :D زیاد به اسمش کار نداشته باشین مهم نیست. :D

اگر دوست دارین تشریف بیارین در خدمتتون هستیم. فقط تو پیغامتون ذکر کنین که از بازی سنتر دارین میاین. اگر کسی دیگه هم میخواید اونم بگید بیاد.

من خودم Level 40 هستم و TH 5 و تا چند روز دیگه به TH6 میرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر