تاپیک جامع ویندوز فون 8.1 (نصب،کارایی،امکانات،نظرات راهنمایی)

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
تاپیک جامع ویندوز فون 8.1 (نصب،کارایی،امکانات،نظرات �راهنمایی)

سلام دوستان

ویندوز فون 8.1 شاهکار مایکروسافت ریلیز شد و در ساعت 3:37 عصر امروز به وقت ایران برای ایرانی ها قابل دانلود هست،
تمامی کاربرانی که ویندوز 8 دارن میتونند به 8.1 کوچ کنند،
خودمم الان به 8.1 رفتم و در حال نصب هستم و به محض اتمام نظرم رو میذارم اینجا.

wp81-rumors-hero.jpg

51738d1397588630-wp_ss_20140415_0001.jpg

Attachments

• wp_ss_20140415_0001.jpg
    wp_ss_20140415_0001.jpg
    55.5 KB · مشاهده: 143
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: playstation1

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
منم دانلود کردم داره نصب میشه. اولش یه آپدیت کم حجم دانلود و نصب میکنه بعد آپدیت اصلی. فعلا تا داره Migrating Data رو انجام میده اولین تغییرشو تونستم ببینم. اینکه صدای برنامه ها و رینگر رو میشه جدا کم و زیاد کرد و از همونجا ویبره رو هم on و off کرد.

• Like

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
من خونه نیستم متاسفانه باید فردا برم دانشگاه بقیشو بگیرم.
دوستان یه توضیحی بدین حجمش چند بود بالاخره؟ چندتا عکسم بذارین. چیز پی انش راحت وصل شد؟ اون کورتانا زبون آدمی زاد حالیشه یا نه؟ :d

• Like

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
من خونه نیستم متاسفانه باید فردا برم دانشگاه بقیشو بگیرم.
دوستان یه توضیحی بدین حجمش چند بود بالاخره؟ چندتا عکسم بذارین. چیز پی انش راحت وصل شد؟ اون کورتانا زبون آدمی زاد حالیشه یا نه؟ :d

خب کامل نصب شد برای من نمیدونم حجمش چقدر بود ولی تو ۱۵ دیقه حدودا دانلود شد آپدیت اصلی و ۱۰ دیقه نصبش طول کشید!
چیزای جدیدی که بهش اضافه شده (و از قبل میدونستیم) چیز پی ان هست که البته با یه پروتوکول خاص هست که خیلی به درد نمیخوره ولی جای کار برای برنامه نویسا باز شده که بر اساس SSL برنامه بسازن.
ویژگی بعدی اینه که میشه بک گراند انتخاب کرد برای تایلا و البته ۳ ردیفه شدن تایلای سایز متوسطم اضافه شده.
دیگه اینکه سوایپ کیبورد بهش اضافه شده و البته مهمتر از همه کورتانا که خیلی راحت تمام دستورا رو تشخیص میده و حتی میتونه تک تک آهنگای ایرانی داخل موزیک پلیرو با دستور پلی کنه و از لحاظ درک دستور هیچ مشکلی نداره. همون اول میگه اسمتو بگو که البته من بهش گفتم B!tch صدام کنه که خیلی خوبه وقتی حرف میزنه :d میشه تیم مورد علاقه, هوای فلان شهر یا کشور, اخبار فلان تکنولوژی و خیلی چیزای دیگه رو براش تایین کرد تا هر موقع خواستین مثلا اول صبح بهتون وضع آب و هوا یا نتایج بازی دیشب تیمتونو بگه!
مورد بعدی اینکه گرید ویو اضافه نشده و البته بازیا هم به لیست برنامه ها اضافه شده. Battery Saver و Data Sense هم توی لیست برنامه ها هستن و میشه لایو تایلشونو گذاشت برای دیدن ٪ باتری و ...
در مورد استور هم باید بگم منوهاش تغییر کرده اما انگار سروراش مشکل داره و فعلا نتونستم استور رو باز کنم ارور مربوط به مشکل سرورا رو میده.
انیمیشن باز و بسته شدن برنامه ها و منوهام عوض شده و البته سریعتر شده! باتری هم نسبت به قبل مصرفش کمتر شده.
اینا چیزایی بود که فعلا میتونم بگم روی ۹۲۰ به چشمم اومد مخصوصا باتری که توی این گوشی خیلی افتضاح بود اوضاعش :d

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
دوستان این استور چرا بالا نمیاد!!! یعنی این قدر سرور نابوده؟؟ :D
کسی لینک برنامه preview for dev رو داره بده بسیار عجله دارم :D

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
خیلی خوبه ، فعلا همینو بگم و بس !
فقط استور نپکیده باشه ؟ برا من ارور میده ! من داشتم امیدوار میشدم که مپ گوشی برای روت کردن تو ایران آزاد بشه اما انگار تحریم ها داره بیشتر میشه که :|

کسی لینک برنامه preview for dev رو داره بده بسیار عجله دارم
biggrin1.gif
همین گزینه رو + یک windowsphone توی گوگل سرچ کن ، ازونجا برو لینک رو بزن به دانلود ، با پوش نوتیف میاد رو گوشی ! اگه نیاد هم با هاتمیل لینکش برات ایمیل میشه .

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
منم ریختم
خیلی خوب شده ... سرعتم حتی بالاتر رفته ولی باگ داره همچنان !:|
مثلا الان به wifi وصل نمیشه :|:d
به مرور آپ میده حل میشه البته

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
من فکر میکنم اوایل خرداد نسخه کامل و رسمی میاد ، و فکر میکنم برای نوکیا دیگه میشه آخرای خرداد + مزایا و آپدیت های ویژه نوکیا . :D (با توجه به آپدیت بلک و ... :D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر