خبر رسمی تاریخ عرضه بازی Bayonetta 3 رسما اعلام شد؛ تأیید شخصیت قابل بازی جدید

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
شرکت Nintendo و استودیوی پلاتینیوم گیمز، بالاخره به انتظار طرفداران پایان دادند و اعلام کردند که بازی Bayonetta 3 در تاریخ 28 اکتبر (6 آبان) برای سوئیچ منتشر خواهد شد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Bayonetta 3

به دنبال بروزرسانی شدن صفحه بازی Bayonetta 3 بر روی فروشگاه رسمی نینتندو، سازندگان با انتشار تریلری مهیج تاریخ عرضه این عنوان را اعلام کرده‌اند. ساخته موردانتظار استودیوی PlatinumGames، همان اکشن و ست‌ پیس‌های دیوانه‌واری که سری بایونتا به آن مشهور است را در بر دارد. اما در کنار آن، Bayonetta 3 همچنین دارای یک شخصیت قابل بازی جدیدی است که «ویولا» نام دارد و سازندگان او را به عنوان یک همدست «پرخاشگر» برای بایونتا توصیف می‌کنند.

بایونتا نیز در این نسخه از قابلیت جدیدی به‌نام Demon Masquerade بهره می‌برد که به او اجازه می‌دهد تا موجودات عظیم‌الجثه‌ای را به میدان مبارزه احضار و آن‌ها را کنترل کند. پیش‌تر یکی از توسعه‌دهندگان سابق استودیوی پلاتینیوم گیمز اشاره کرده بود که این سیستم، شباهت زیادی به یکی مکانیزم‌های بازی کنسل‌شده Scalebound دارد و به‌نظر می‌رسد سازندگان بالاخره موفق شده‌اند که ایده کنترل موجودات مختلف را در Bayonetta 3 پیاده سازند.

علاوه بر نسخه عادی، نینتندو از نسخه Trinity Masquerade Edition بازی Bayonetta 3 نیز رونمایی کرده که یک آرت بوک 200 صفحه‌ای و سه جلد ویژه با طراحی‌های پشت و رو برای هر نسخه از سه‌گانه بایونتا را شامل می‌شود. همچنین ورژن فیزیکی نسخه اول Bayonetta نیز به‌طور جداگانه در تاریخ 30 سپتامبر (8 مهر) برای نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد، اما نینتندو اعلام کرده که نسخه‌های محدودی از این ورژن فیزیکی وارد بازار می‌شوند و تنها از خرده‌ فروش‌های مشخص و فروشگاه My Nintendo Store قابل خرید خواهند بود.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
به به. می ارزه یک Switch Pro بخریم این و زلدا را بازی کنیم. شخصیت جدید هم درسته یکم زیادی آرایش کرده و با تم کلاسیک طور بیونتا و جان نمیخوره ولی درکل خوشم اومد و جالب میزنه. ببنیم چجوری ژانر را دوباره حل میدن جلو

آخرین ویرایش:

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
854
نام
Ahmad
به به. می ارزه یک Switch Pro بخریم این و زلدا را بازی کنیم. شخصیت جدید هم درسته یکم زیادی آرایش کرده و با تم کلاسیک طور بیونتا و جان نمیخوره ولی درکل خوشم اومد و جالب میزنه. ببنیم چجوری ژانر را دوباره حل میدن جلو
یعنی هنوز یک سال نگذشته از ریلیز OLED،نینتندو بخواد نسخه پرو معرفی کنه،دیگه اسمش شیردوشی و کم کاری عمدی نیست.رسما خنجر زدن از پشت به فن هاس.

• Like
Reactions: Z-fan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
یعنی هنوز یک سال نگذشته از ریلیز OLED،نینتندو بخواد نسخه پرو معرفی کنه،دیگه اسمش شیردوشی و کم کاری عمدی نیست.رسما خنجر زدن از پشت به فن هاس.
نینتندو تا دلت بخواد از این کارها کرده، یک نگاه به ورژنهای مختلف 3ds و تاریخ عرضه اونها بنداز.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین

Ho boy, شماها دوران 3DS رو تجربه نکردید :D

===============

آقا اگه میخواید رو شبیه ساز بزنید طبق معمول یه حضور غیاب تو تاپیک بازی کنید من دلم نگیره :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین

===============

آقا اگه میخواید رو شبیه ساز بزنید طبق معمول یه حضور غیاب تو تاپیک بازی کنید من دلم نگیره :D
یکسری ایتم تشویقی بزار، بقیه حضور یابند.
عید غدیر هفته دیگه هست. بیا اول یه عیدی بده، سیدیتو ثابت کن، تا ببینیم چی میشه.
شماره حساب بدیم یا بازی میدی، اگه بازی برامون میگیری اکانت استیم بدیم اگه نقدی میای، شماره حساب. انتخابم گذاشتیم به عهده خودت.

• Like
Reactions: Z-fan and m.a.t

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
یکسری ایتم تشویقی بزار، بقیه حضور یابند.
عید غدیر هفته دیگه هست. بیا اول یه عیدی بده، سیدیتو ثابت کن، تا ببینیم چی میشه.
شماره حساب بدیم یا بازی میدی، اگه بازی برامون میگیری اکانت استیم بدیم اگه نقدی میای، شماره حساب. انتخابم گذاشتیم به عهده خودت.

دعا می کنم خشکسالی بزنه به بخش ایکس باکس تون
بعدی :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
دعا می کنم خشکسالی بزنه به بخش ایکس باکس تون
بعدی :D
احتمالا همین دعاها رو کردی نینتندو خشکسالی زده.
دعای سرسبزی نداری یدونه بزنی برا نینتندو.شایدم دعاهات رونالدینیویی کار میکنه میگی سرسبزی خشکسالی میاره و بالعکس

• Like
Reactions: XsmokeX

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
854
نام
Ahmad

===============

آقا اگه میخواید رو شبیه ساز بزنید طبق معمول یه حضور غیاب تو تاپیک بازی کنید من دلم نگیره
سید(با صدای فرامرز قریبیان در گوزن ها) :D
من 42 سالمه.مال عصر آنالوگ هستم.از اون جایی که بچه پایین هستم،حتی وقتی عصر دیجیتال اومد یه خورده دیر به ما رسید.
نینتندو فن هم به یه تعبیری نیستم.ولی مثل هر گیمر دیگه ای عاشق بعضی اختصاصی های نابش هستم.زلدا و ماریو به ویژه.
اولین کنسول نینتندوم گیم کیوب بود.اونم فقط به دلیل ریمیک رزیدنت 1 و عنوان 0.(یعنی تا اینجا اصلا نمیدونستم زلدا و ماریو چه مزه ایه:-??)
آغاز رل واقعی من با نینتندو با Wii شروع شد.ولی هیچ وقت سمت 3DS نرفتم.یه جورایی هیچ وقت تو اولویت اصلی قرار نگرفت واسم.تا اینکه 3 سال پیش یدونه New xl رو سفارشی خریدم.میخوام بگم با اداهای نینتندو و قیمت گذاری هاش آشنام.از موشن پلاس که بعدا داخل کنترل Wii قرار گرفت تا eshop بی رحمش .
خلاصه جیب خالی و شرایط قشنگ وطن هم بی تاثیر نبود تو اون غری که زدم.احتمالا اگر دلار 4 تومن بود نمیذاشتم اون کامنتو.:)
بایونتا 2 رو 230 تومن آک خریدم.گیم پلیش جادوییه.پول 3 رو هم کنار گذاشتم.
چه کنیم دیگه.نه نینتندو ما رو دور میندازه نه ما نینتندو رو:D

• Like
Reactions: XsmokeX and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
سید(با صدای فرامرز قریبیان در گوزن ها) :D
من 42 سالمه.مال عصر آنالوگ هستم.از اون جایی که بچه پایین هستم،حتی وقتی عصر دیجیتال اومد یه خورده دیر به ما رسید.
نینتندو فن هم به یه تعبیری نیستم.ولی مثل هر گیمر دیگه ای عاشق بعضی اختصاصی های نابش هستم.زلدا و ماریو به ویژه.
اولین کنسول نینتندوم گیم کیوب بود.اونم فقط به دلیل ریمیک رزیدنت 1 و عنوان 0.(یعنی تا اینجا اصلا نمیدونستم زلدا و ماریو چه مزه ایه:-??)
آغاز رل واقعی من با نینتندو با Wii شروع شد.ولی هیچ وقت سمت 3DS نرفتم.یه جورایی هیچ وقت تو اولویت اصلی قرار نگرفت واسم.تا اینکه 3 سال پیش یدونه New xl رو سفارشی خریدم.میخوام بگم با اداهای نینتندو و قیمت گذاری هاش آشنام.از موشن پلاس که بعدا داخل کنترل Wii قرار گرفت تا eshop بی رحمش .
خلاصه جیب خالی و شرایط قشنگ وطن هم بی تاثیر نبود تو اون غری که زدم.احتمالا اگر دلار 4 تومن بود نمیذاشتم اون کامنتو.:)
بایونتا 2 رو 230 تومن آک خریدم.گیم پلیش جادوییه.پول 3 رو هم کنار گذاشتم.
چه کنیم دیگه.نه نینتندو ما رو دور میندازه نه ما نینتندو رو:D

پس تو از منم که کهنه کار تری :D
دیگه بااس بهتر بدونی اینا با عقل و منطق ماها عمل نمی کنن :D

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
854
نام
Ahmad
پس تو از منم که کهنه کار تری :D
دیگه بااس بهتر بدونی اینا با عقل و منطق ماها عمل نمی کنن :D
اتفاقا با عقل و منطق عمل میکنن(از نگاه نینتندو).ولی با انصاف نه
نینتندو میدونه یه فن بیس عاشق پای کار داره که ذوب در نینتندو هستن.میتازونه دیگه
اپل هم شبیه اینه.البته با تفاوت هایی

• Like
Reactions: Z-fan

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
این شبیه سازها خوبه که همپای کنسول دارن میان
البته از فروش بازی کمی کم میکنن ولی خب اجازه میدن بازی رو با کیفیت خیلی خوب بازی کنی
اصلا کربی سرزمین فراموش شده رو 4k میزنی چه لذتی میده

• Smile
Reactions: m.d.makan

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,230
نام
امیرحسین
من بعد از Animal Crossing دیگه برای سوییچ بازی نخریدم، ولی خب اینطور که پیداس به زودی باید 2 تومن پیاده شم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر