تاریخ انتشار Lost Planet 3 اعلام شد + جزئیات

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
Lost-Planet-2-600x300.jpg

شرکت Capcom تاریخ انتشار بازی Lost Planet 3 را برای اروپا ، و آمریکا به همراه نمایش کاور اصلی ، تریلر و چندین عکس اعلام کرد . در نسخه خبری فرستاده شده به VG247 ، ناشر بازی تایید کرد که Lost Planet 3 برای آمریکای شمالی در تاریخ June 25 ( سه شنبه 4 تیر 1392 ) و برای اروپا در تاریخ June 28 ( جمعه 7 تیر 1392 ) و به صورت همزمان برای پلتفرم های PC, PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد . همراه با اعلام تاریخ بازی شرکت Capcom تریلری از بازی منتشر کرده که در آن کاراکتر جدید So’ichi معرفی شد . این کاراکتر رهبر دزدان برفی و ساکن منطقه E.D.N. III است . همچنین تایید شده گروه شخصیت پیش کسوت و اصلی این سری " Jim " در سیاره بازی تنها نخواهند بود .

کــــاور اصلی بـازی

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
شماره دومش كه يكي از بدترين بازي هاي اين نسل بود كه انجام دادم با توجه به كپكام بودن سازنده و دسته گل هايي كه تو اين نسل به آب داده از اين شماره هم نبايد انتظار زيادي داشت

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
شماره دومش كه يكي از بدترين بازي هاي اين نسل بود كه انجام دادم با توجه به كپكام بودن سازنده و دسته گل هايي كه تو اين نسل به آب داده از اين شماره هم نبايد انتظار زيادي داشت

شماره دومش روی رایانه ها بسیار با کیفیت و خوب بود ...

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
شماره دومش روی رایانه ها بسیار با کیفیت و خوب بود ...

اقا با کیفیتو ولش کن...داستان ، گیم پلی و تفاوت با نسخه یک رو بررسی کن شما...بازی هیچ چیزی برای گفتن نداشت...یه افتضاح به تمام معنا بود.

شماره یکش واقعا زیبا و دیدنی بود..هیچوقت شماره 1 بازی رو یادم نمیره.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
آره نسخه دوم واقعا افتضاح بود.اما یه چیزو مطمئنم اونم اینه که این یکی لااقل از لحاظ داستانی مشکل نداره.چون با توجه به تریلرها خط داستانیش بد به نظر نمیرسه.حالا اگه تو نحوه روایتش گندکاری نکنن میشه به بخش داستانی بازی امیدوار بود.گیم پلی که هنوز چیز خاصی نشون ندادن.اونم Capcom که کل بازیو قبل ریلیز اسپویل میکنه و همین نگران کنندست

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
اقا با کیفیتو ولش کن...داستان ، گیم پلی و تفاوت با نسخه یک رو بررسی کن شما...بازی هیچ چیزی برای گفتن نداشت...یه افتضاح به تمام معنا بود.

شماره یکش واقعا زیبا و دیدنی بود..هیچوقت شماره 1 بازی رو یادم نمیره.

به قدر کافی داستان داشت ... باس های عجیب غریب و بسیار عظیم الجثه که داشت، گرافیکشم که رو پی سی عالی بود. فقط شخصیت های درست و حسابی و تو خاطره بمون نداشت ...

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
به قدر کافی داستان داشت ... باس های عجیب غریب و بسیار عظیم الجثه که داشت، گرافیکشم که رو پی سی عالی بود. فقط شخصیت های درست و حسابی و تو خاطره بمون نداشت ...

شماره یک اش که به طور کلی از داستان و فضاسازی شماره یک دور شده بود شدیدا هم رو co-op تمرکز داشت که بخش تکنفره اش رو محصوصا موقع مبارزه با باس ها
مشکل ساز میکرد و شخصیت پردازیش هم افتضاح بود

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من که بهش امیدی ندارم
سازنده هاشون قبلا خرابکاری زیاد کردن. ففط نسخه اول قشنگ بود

Sent from my LT28h using Tapatalk 2

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
نسخه اول خدا بود دو سه باری تمومش کردم! داستانش، گرافیکش تو زمان خودش،ولی وقتی 2 رو بازی کردم خیلی نا امید شدم=(( از داستانش که هیچی نفهمیدم!!! فقط یه گرافیک قابل قبول داشت! امیییید وارم این یکی رو بهش گند نزنن....

که البته شک دارم!:wallbash:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر