تاریخ انتشار FF XIII در چند هفته ی بعد!!

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
سلام؛
به تازگی Yoichi Wada رئیس SE اعلام کرده است که تاریخ انتشار این بازی بزرگ در چند هفته ی بعد مشخص می شود.
قبلا تایید شده بود این بازی در 2009 برای PS3 در ژاپن عرضه خواهد شد ولی نه در اروپا و آمریکا.

final-fantasy-xiii.jpg

چند هفته ی دیگر می تواند در GamesCom باشد و یا شاید در TGS 2009.

منبع

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
پس واسه 360 کی منتشر میشه لابد بعد از ساخت کامل نسخه ی ps3.
نه اشتباه نکنید. اینی که گفتند چند هفته بعد همون نسخه ی انگلیسی بازی برای X360 و PS3 هست.

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
چند هفته بعد تاریخ انتشار مشخص میشه ( حتما میره برای تابستون 2010 ) چون این روز ها همه بازی ها موکول میشن به سال 2010

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
نه اشتباه نکنید. اینی که گفتند چند هفته بعد همون نسخه ی انگلیسی بازی برای X360 و PS3 هست.
این که امکان نداره.
اسکوار انیکس اول نسخه ی ژاپنی رو میده بیرون و بعد از چند ماه تازه یادش میافته نسخه انگلیسی هم در کار بوده.
اما با این تفاوت که امسال فقط نسخه ی ps3 انگلیسی همراه ژاپنی میاد اونم برای فضای دیسکش هست.که اونم اطمینانی بهش نیست.:confused:

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
این که امکان نداره.
اسکوار انیکس اول نسخه ی ژاپنی رو میده بیرون و بعد از چند ماه تازه یادش میافته نسخه انگلیسی هم در کار بوده.
نسخه ی PS3 ژاپنی امسال و انگلیسی هم احتمالا سال دیگه یا شاید 2 سال دیگه.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
!!!
به نظرتون یه همچنین چیزی امکان داره ؟

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
چرا اطلاعات غلط میدی؟ نسخه انگلیسی اگه خیلی طول بکشه نهایت 6 ماه بعد از عرضه نسخه ژاپنی آماده میشه.
ببخشید چرا میزنی حالا؟؟ من اشتباه کردم ببخشید ولی شمام یکم بهتر رفتار کنید. ولی من یه سوال دارم. خیلی از بازی ها میان نسخه های ژاپنیشون ولی نسخه ی انگلیسی چند ماه بعد میاد. چرا؟؟؟ مگه به جز زبان بازی چه فرقی با هم دارن؟؟؟

ویرایش:
البته سال دیگه میتونه 3 ماه دیگه ، 6 ماه دیگه و یا هر چقدر دیگه باشه. 2 سال دیگه رو از روی ناراحتی از دست این ژاپنی ها گفتم. معذرت میخوام از همتون.

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
اما با این تفاوت که امسال فقط نسخه ی ps3 انگلیسی همراه ژاپنی میاد اونم برای فضای دیسکش هست.که اونم اطمینانی بهش نیست

آقا چرا الکی حرف میزنی!!:biggrin1:

امسال فقط نسخه ژاپنی بازی تو ژاپن به صورت انحصاری برای PS3 میاد.

نسخه انگلیسی هم چند ماه بعد به صورت همزمان واسه هر دو کنسول منتشر میشه. این بحث تعداد دیسک و ... رو هم نمیدونم از کجا آوردی!!

اما در کل نسخه انگلیسی بازی واسه این با تاخیر میاد که هنوز بازی واسه 360 به طور کامل پورت نشده. هر وقت پرت بازی روی 360 تموم بشه نسخه انگلیسی بازی هم میاد. پورت بازی هم از چند ماه پیش شروع شده و حتما میشه گفت بازی تو نیمه اول سال 2010 میاد. پس لازم نیست الکی نفوس بد بزنید!!:biggrin1:

این بنده خدا FFXIII قرار بود به صورت همزمان تو کل دنیا منتشر بشه اما...خوب چه میشه کرد؟

ببخشید چرا میزنی حالا؟؟ من اشتباه کردم ببخشید ولی شمام یکم بهتر رفتار کنید. ولی من یه سوال دارم. خیلی از بازی ها میان نسخه های ژاپنیشون ولی نسخه ی انگلیسی چند ماه بعد میاد. چرا؟؟؟ مگه به جز زبان بازی چه فرقی با هم دارن؟؟؟

خوب این اختلاف زمانی به خاطر این هست که اول بازی به زبان و دوبله ژاپنی ساخته و منتشر میشه، بعد اگه فروش بازی خوب بود میره واسه ترجمه به زبان انگلیسی و ... اینا! و خوب طبیعتا این وسط یه چند ماهی اختلاف میفته. (البته در بعضی مواقع خیلی بیشتر، مثل بازی WKC)

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
خوب این اختلاف زمانی به خاطر این هست که اول بازی به زبان ژاپنی و دوبله ژاپنی ساخته و منتشر میشه، بعد اگه فروش بازی خوب بود نسخه ان بازی میره واسه ترجمه به زبان انگلیسی و ... و خوب طبیعتا این وسط یه چند ماهی اختلاف میفته. (البته در بعضی مواقع خیلی بیشتر، مثل بازی WKC)
خوب بازی هایی مثل همین FF که معلومه فروش می کنه نیازی به اینکار نیست؟؟؟!!!!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
محسن جان ممنون بابت خبر برو بچ FF رو یکم بیشتر خوشحال کردی :biggrin1: خوب اینم یه جور سیاست هست که ENIX سالهاست داره اجرا میکنه و اول نسخه ژاپنی میده بیرون بعد چند ماه ENG میده بیرون با یه تیر دو نشون میزنه اونایی تو کفن هر دوشو میخرن تو مدت ریلیز این خیلی ماهارو اذیت کردن اگه BLUE RAY خامه این بازی بیاد من میرم میگیریم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
خوب بازی هایی مثل همین FF که معلومه فروش می کنه نیازی به اینکار نیست؟؟؟!!!!
اولا که همونطور که گفتم FFXIII قرار بوده همزمان منتشر بشه اما چون یهو پایه نسخه 360 هم امد وسطف واسه اینکه بین انتشار هر دو نسخه بازی اختلاف زمانی نباشه این تاخیر بوجود امد.

Black Shadow

کاربر سایت
Jul 24, 2009
70
همونطور که ماکان و بقیه ی دوستان گفتن این بازی اول به صورت کاملا انحصاری در ژاپن و تنها برای PS3 رلیز میشه. همین آقای Wada قبلا اعلام کرده بودن که بازی FF XIII بعد از عرضه ی انحصاری در ژاپن در سال 2009 احتمالا عرضه ی هم زمانش واسه دو کنسول PS3 و Xbox 360 به زبان انگلیسی تا سال 2010 طول میکشه! حالا این زمانی که طی میکنه ممکنه عرضه ی بازی در اواسط 2010 باشه یا اواخرش!
اما در کل نسخه انگلیسی بازی واسه این با تاخیر میاد که هنوز بازی واسه 360 به طور کامل پورت نشده. هر وقت پرت بازی روی 360 تموم بشه نسخه انگلیسی بازی هم میاد. پورت بازی هم از چند ماه پیش شروع شده و حتما میشه گفت بازی تو نیمه اول سال 2010 میاد. پس لازم نیست الکی نفوس بد بزنید!!:biggrin1:
ماکان از نظر من این تاخیر شاید ربطی به گفته ی تو داشته باشه ولی بیشتر یه نوع سیاست گذاری هستش. بازی زمانی که اعلام شد هیچ حرفی از مولتی بودنش وسط نیومد و خوب یادمه زمانی که پای Xbox 360 وسط اومد یه سری از فن های سونی قاطی کردن شاید این نسخه ی ژاپنی PS3 که زودتر عرضه میشه یه جور پاسخ مثبت به اعتراضات فن های سونی در ژاپن باشه!

یه چیزی خیلی داره اذیت میکنه. این وسط اخبار زیادی در مورد FF XIII منتشر شده ولی تا جایی که من میدونم هیچ خبری از Versus نشده!

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
یه چیزی خیلی داره اذیت میکنه. این وسط اخبار زیادی در مورد FF XIII منتشر شده ولی تا جایی که من میدونم هیچ خبری از Versus نشده!
چیزی هم که منو میترسونه اینه که نکنه یدفه کنسل بشه یا عمرم به Versus قد نده .:sick: :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر