تاریخ انتشار Company of Heroes 2 برای PC اعلام شد + جزئیات نسخه بتا

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
Company_of_heroes_2_art.jpg

ناشر Company of Heroes 2 اعلام کرد که بالاخره پس از مدت زمانی نه چندان طولانی توانستند لایسنس ( مجوز ) عنوان جدید شرکت Relic Entertainment’s را در ماه June ( خرداد 1392 ) از THQ خریداری کنند . در نسخه ی ارسال شده خبری به VG247 شرکت Sega به عنوان ناشر بازی تایید کرد که بازی Company of Heroes 2 در تاریخ June 25 ( سه شنبه 4 تیر 1392 ) به صورت انحصاری برای PC دراروپا و آمریکا عرضه خواهد شد . در همین رابطه تهیه کننده ارشد اجرایی شرکت Sega به VG247 گفت :
" چیزی که Sega برای استفاده به ما داده ، فرصتی جدید برای کار با شریکی جدید است که سابقه طولانی ای در کار با عناوین PC دارد و این به ما اعتماد به نفس بزرگی میدهد و میدانم که در حال حاضر ما یک تیم هم تراز داریم و این کار میتواند بهترین تجربه ما برای علاقمندان به بازیها در سراسر جهان باشد " .

همچنین Greg Wilson تهیه کننده بازی اضافه کرد :

" ما نا امیدی طرفداران بازی ، برای تاریخ مورد انتظارشان را درک میکنیم و میدانیم که آنها بسیار مشتاق بازی کردن هستند ، ولی احساس میکنیم زمان اضافی کمک میکند تا بتوانیم محصول باکیفیت تری را به مخاطبان و مشتاقان بازی تحویل دهیم . اما این صبر طولانی نخواهد بود و به عنوان یک بازیباز به زودی قادر به تست نسخه بتای بازی خواهید شد " .

شرکت Sega به زودینسخه بتا بازی را برای تست کیفیت در اختیار مخاطبین قرار میدهد و شرایط و چگونگی تست این نسخه هم به زودی اعلام میشود .

منبع

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
لیست استراتژی های سال 2013 عجیب سنگین شده.
اینگونه نباشد که ما استراتژی باز باشیم و این همه خوشبختی را غنیمت ندانیم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
بابت این خبر خیلی خوشحالم بلاخره تکلیف بازی معلوم شد >:d<
درسته بازی بسیار شاخی تو سبکش هست ولی بازی Generals 2 هم میتونه یکی از بهترین های 2013 تو سبک استراتژی باشه

از موقعی که این نسخه ی اول این بازی (CoH ; CoH OF ; CoH ToV) رو تجربه کردم با سری C&C خداحافظی کردم و دیگه هیچ کاری با این سری نداشتم .

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
از موقعی که این نسخه ی اول این بازی (CoH ; CoH OF ; CoH ToV) رو تجربه کردم با سری C&C خداحافظی کردم و دیگه هیچ کاری با این سری نداشتم .
هنوزم تو گیم رنجر سرور واسش زیاده .
مپ های یوزر ساز هم زیاده ! کلا بازی هست که عشقش باشی خیلی عالیه . هنوزم استراتزی های پیچیده و سرعت عمل توش مهمه .
+-+
من خودم COH رو نتونستم آنلاین بازی کنم . با BOT هم خیلی حال نمیده . هرچند بازی پیچیده ای هم هست ! واسه من که اینطور بود ! همچین توش پیشرفت نکردم . البته زیادم پی ِش رو نگرفتم . اما دوست دارم این نسخه رو بازی کنم ببینم چیکارم :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
هنوزم تو گیم رنجر سرور واسش زیاده .
مپ های یوزر ساز هم زیاده ! کلا بازی هست که عشقش باشی خیلی عالیه . هنوزم استراتزی های پیچیده و سرعت عمل توش مهمه .
+-+
من خودم COH رو نتونستم آنلاین بازی کنم . با BOT هم خیلی حال نمیده . هرچند بازی پیچیده ای هم هست ! واسه من که اینطور بود ! همچین توش پیشرفت نکردم . البته زیادم پی ِش رو نگرفتم . اما دوست دارم این نسخه رو بازی کنم ببینم چیکارم :D
یعنی من گفتم وقتی COH رو بازی کردم این بازی طوری من رو جذب کرد که دیگه حتی وقت نکردم برم طرف سری C&C

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
در مورد سال 2013 و تعداد بازیای استراتژیک باید بگم که ...

منو این همه خوشبختی محاله محاله
banana_smiley_3.gif
banana_smiley_19.gif

اما خب از نظر یه عده که اینا یه مشت نقطه بازیه آشغاله و به درد نمیخوره، ما هم نیمه محسوب میشیم :|

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
یکی از بهترین بازیهای امساله ولی اشتباهش اینه که با Starcraft 2 HOtS تو یه سال میاد!!
هم اشتباه این و هم Rome 2!!!:shrewd:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
تاریخش عالیه >:d<
اما خب از نظر یه عده که اینا یه مشت نقطه بازیه آشغاله و به درد نمیخوره، ما هم نیمه محسوب میشیم :|

خیر از جوونیت ببینی بالاخره فهمیدم نقطه بازی همون استراتژیک خودمونه >:d<
#:-s
بهترین استراتژی سال 2013، بله :biggrin1:

:punish:
:arrowd:
یکی از بهترین بازیهای امساله ولی اشتباهش اینه که با Starcraft 2 HOtS تو یه سال میاد!!
هم اشتباه این و هم Rome 2!!!:shrewd:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر