تاثیر فروش Rayman: Origins بر روی ساخته شدن Beyond Good & Evil 2

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
سلام
یوبیسافت اشاره کرده،اگر Rayman: Origins به اندازه کافی موفق باشد،تهیه کننده آن آقای Michael Ancel توجه خودش را به سایر پروژه ها،مثل دنباله ی Beyond Good & Evil متوجه خواهد ساخت.

20111111bge2.jpg

"اگر Rayman: Origins موفق ظاهر شود و مردم بدانند که Ancel می خواهد این پروژه به سرانجام برسد،شانس بیشتری برای ساخت Beyond Good & Evil بوجود خواهد امد" این حرف را آقای Tony Key از Ubisoft در گفتگو با Industry Gamers بیان کرد است.همین طور موفقیت اخیر Beyond Good & Evil HD نیز بی تاثیر در ساخت قسمت جدید نخواهد بود.
او همچنین افزود:"Beyond Good & Evil HD موفقیت خوبی روی PSN و Xbox Live داشته است و توانسته توجه بسیاری را به سمت خود جلب کند.این باعث می شود که تعداد علاقه مندان به این بازی بیشتر از قبل شود که این برای بازی خوب است"
Key در خصوص بازی جدید Beyond Good & Evil به طرفداران قدیمی اطمینان داد:"گیمپلی Beyond Good & Evil همچنان برای مخاطبان بزرگسال در نظر گرفته شد است در حالی که Rayman: Origins بیشتر قشر جوانتر را هدف قرار داده است."

بازی Rayman: Origins یک بازی پلتفورمر است که دارای co op چهار نفره نیز می باشد.این بازی بر روی Ps3 ، Xbox360و wii در تاریخ 15 نوامبر در US و 25 نوامبر در مناطق Pal منتشر خواهد شد.
موفق باشیم

VG 247
منبع CVG

آخرین ویرایش:

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
من عاشق این عنوان Rayman: Origins شدم واقعا بازی قشنگ و پر از نواوری باشه امیدوارم این عنوان این قدر موفق باشه که قسمتهای بعدی هم ساخته بشه تا همه بتونن از اون لذت ببرن.>:d

DR. Copy

کاربر سایت
Nov 7, 2011
3
یوبیسافت اشاره کرده،اگر Rayman: Origins به اندازه کافی موفق باشد،تهیه کننده آن آقای Michael Ancel توجه خودش را به سایر پروژه ها،مثل دنباله ی Beyond Good & Evil متوجه خواهد ساخت.

اگر Rayman: Origins موفق ظاهر شود و مردم بدانند که Ancel می خواهد این پروژه به سرانجام برسد،شانس بیشتری برای ساخت Beyond Good & Evil بوجود خواهد امد"

نمیدونم من چرا اینطور برداشت کردم!:|
یارو همش شک داره که بازی رو بسازه یا نسازه! همش اما و اگر ...!!!
----------------------------------------------------------------------------------
من نمیدونم این دوتا بازی چه ربطی به هم دارن اخه خودش میگه :
گیمپلی Beyond Good & Evil همچنان برای مخاطبان بزرگسال در نظر گرفته شد است در حالی که Rayman: Origins بیشتر قشر جوانتر را هدف قرار داده است."
والا من که نفهمیدم !

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
والا ما پیر شدیم ولی اینا هی دست دست میکنن برای ساختش نسخه اول که شاهکار بود ولی نمیدونم چرا دارن دست دست میکنن.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
خوب این کاملا درست که شک دارن که بازی رو بسازن یا نه چون عنوان اول با اینکه بازخورد های خوبی داشت بین منتقدین ولی فروش خوبی نداشت.البته مثل اینکه فروش HD ـی عنوان خوب بود ولی هنوز باعث نشده که یوبی صددرصد به این نتیجه برسه که عنوان دوم موفق خواهد بود.
در ضمن صحبت های اقای Tony Key بیشتر به این خاطر بوده که طرفدارای بازی Beyond Good & Evil بازی ریمن رو هم بخرن و از این عنوان حمایت کنن شاید که باعث بشه Beyond Good & Evil جدید ساخته بشه.این بیشتر یک جور هایپ کردن و طرفدار جمع کردن برای خرید بازی ریمن است:
"Ubisoft Advises BG&E Lovers to Support Rayman: Origins"

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اینم یه نوع تبلیغات هست دیگه از نوع مفتش
هم واسه ریمن که فروشش بیشتر بشه و هم بالابردن هایپ واسه BG&E 2 .

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
کــلاً سایت ها مخصوصاً این Ubisoft حرفه ای شده توی تبلیغ کردن، یک حرکت اومده ملــت برن "ریمن" بخرن حال کنه، بعدم بگه فعلاً برای این نسل بازی زوده... میخوان 3 سال دیگه بازی بسازن اینو ربط دادن به اون...
حالا خدا کنه که ربطی داشته باشه و نسخه دوم BGE که نسخه اولش برای من یک چیزی بیشتر از شاهکار بود هرچه زودتر ساخته بشه...

پ.ن: خدایی این "ریمن" ـه هم خوب چیزی شده ها! :D

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
هر دو تا عنوان یک استودیو و یک طراح ( انسل ) می سازند. اگه این شکست بخوره ( که می خوره احتمال زیاد ) دیگه Ubi به انسل اعتماد نمی کنه. اخه من نمی دونم با چه سیاستی بازی الان قراره بیاد. رسما هر چی بازی بزرگه این ماه میاد کی میره ریمن بخره ؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
هر دو تا عنوان یک استودیو و یک طراح ( انسل ) می سازند. اگه این شکست بخوره ( که می خوره احتمال زیاد ) دیگه Ubi به انسل اعتماد نمی کنه. اخه من نمی دونم با چه سیاستی بازی الان قراره بیاد. رسما هر چی بازی بزرگه این ماه میاد کی میره ریمن بخره ؟
یه تیم کم تعدادی مثل این اصلا نیازی به اعتماد نداره
یوبی از اولشم روی بازی های انسل حساب باز نکرده بود و الا مثل تیم 400-500 نفری AC لااقل افراد بیشتری در اختیارش میزاشت
کارهای انسل فقط ربید هاش واسه یوبی پول داشته. احتمالا اگه این جواب نده میره یه دونه دیگه ازونا می سازه

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
خب قبلا اعتماد داشت اما توی این نسل رسما بی کار بوده انسل. به این ریمن دل بسته که چراغ سبز BG&E 2 را بگیره. اخه یوبی خودش نابود می کنه بازی هاشو. این که بازی دانلودی بوده کرده ریتیل ( البته به نفع ما شد ) بعد اون i am alive پر هزینه کرد دانلودی.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این که بازی دانلودی بوده کرده ریتیل ( البته به نفع ما شد ) بعد اون i am alive پر هزینه کرد دانلودی.
lol
شاهکارهای یوبی همین جور در حال کامل شدنه. چند وقت پیش ویدئو رینبو سیکس رو دیدم شبیه هوی رین شده بود!lol

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر