تئوری‌های های طرفداران در مورد تریلر عنوان The Last of Us Part II

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Untitled.png

وبسایت «یورو گیمر» طی مقاله‌ای، تئوری‌های کاربران در ارتباط با تریلر نمایش داده شده از بازی «The Last of Us Part II» را بررسی کرده است. لازم به ذکر است آنچه در ادامه به آن میپردازیم، تنها «نظریه و حدس و گمان‌های کاربران» بوده است و به هیچ عنوان رسمی نمیباشند.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

برای کاربرانی که نگران اسپویل شدنِ احتمالیِ داستان از تئوری که در ادامه به آن میپردازیم هستند، لازم به ذکر است که این نظریه بر پایه پایان نسخه‌ی اول «آخرینِ ما» و تریلر رونمائی از نسخه‌ی دوم این عنوان حدس زده شده است.

تیزری که مشاهده میکنیم، اِلیِ 19 ساله‌ای را نشان میدهد که به وضوح افراد زیادی را کشته است. اِلی در خون پوشیده شده و از صورت وی در حال چکیدن میباشد؛ وی در فضائی «رویا گونه» در حال گیتار زدن میباشد.

الی تنهاست، تا جائی که جوئل از فضائی با هاله‌ی نور بیرون می‌آید و از اِلی کار بعدی که خواهانِ انجام آن است را میپرسد. اِلی خاطرنشان میکند وی تک تکِ «آن‌ها» را پیدا خواهد کرد و خواهد کشت.

در اینجا تئوریِ طرفداران شکل میگیرد. کاربران حدس میزنند با توجه به شواهد و وقایعِ نشان داده شده، جوئل مرده است و اِلی تنها با وَهم و خیال خود صحبت میکند. این توهمات ناشی از تلاشِ 5 ساله‌ی اِلی از زمان نسخه‌ی اول تاکنون شکل گرفته‌اند؛ هرچند مشخص نیست جوئل در چه بازه‌ی زمانی مرده است؛ شاید هم جوئل یکی از افراد کشته‌شده در خانه میباشد.

پایانِ نسخه‌ی اول «آخرینِ ما» به ما شواهدی میدهد که چرا «فایرفلای» بدنبال جوئل و کشتنِ وی میباشند. همچنین نشان دادنِ لوگوی « فایرفلای» در ابتدای تریلر، فرضیه‌ی ذکرشده را کمی الهام میبخشد.

ناتی‌داگ پیشتر تائید کرد که اِلی «پروتاگونیست» این قسمت بوده و ما با وی «آخرینِ ما : قسمتِ دوم» را تجربه خواهیم کرد. پس امکانِ « غیرِ جسمانی بودنِ» جوئل در تیزر معرفی، کمی «ممکن‌پذیرتر» میگردد. همانطور که مستحضر هستید، داستانِ این قسمت از «آخرینِ ما » بر پایه‌ی تنفر به جای عشق میباشد.

باری دیگر تائید میکنیم، مقاله‌ی فوق تنها «نظریاتِ جمع‌آوری شده‌ی کاربران توسطِ وبسایت یورو گیمر» میباشد و به هیچ عنوان اطلاعاتِ رسمی یا تائیدشده توسط ناتی‌داگ نمیباشند.

لینک منبع

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
نمیدونم پدر بچه کی مد نظرتون .ولی من میگم پدر بچه همون خود جوئله
چون الی و جوئل پدر و دختر واقعی نبودن ،به همین دلیل الی برای شروع نسل ادمای مقاوم در برابر ویروس ،از جوئل بچه دار شده
دوست عزیز الی برای جول مثل دخترش،میمونه!!!

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اگه جول نمرده پس چرا نمیشه باهاش بازی کرد؟! اون ارته که فکر نکم نشون دهنده بارداری باشه حالا نمیدونم کی اینو گفته ولی بنظرم تو تصویر جایی گه الی وایساده بود باد میزد لباسش تکون می خورد برا همین بعضیا فکر کردن بارداره نظر من که اینه:-":D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اگه جول نمرده پس چرا نمیشه باهاش بازی کرد؟! اون ارته که فکر نکم نشون دهنده بارداری باشه حالا نمیدونم کی اینو گفته ولی بنظرم تو تصویر جایی گه الی وایساده بود باد میزد لباسش تکون می خورد برا همین بعضیا فکر کردن بارداره نظر من که اینه:-":D
به نظرت چرا با الی نمیشد در TLOU Part 1 بازی کرد روند داستان مشخصا زمان TLOU داستان و بازی جوری بود که الی نیاز به امادگی داشت الی یک دختر بچه 14 ساله بود جول یک شخصیت قدرت مند و باتجربه مشخصا الان هم نگفتن اصلا با جول بازی نمیکنیم گفتن شخصیت اصلی برعکس TLOU 1 الی هستش یعنی بیشترین زمان بازی شما داری الی کنترل میکنی همین الان 19 سالش تجربه کافی بدست اورده الان یک دختر نوجوان قوی هستش همین بر عکس 5 سال پیش که بچه بود .

بعضی چیزا انقدر مشخص هستش که دوستان سوال میکنن ادم میمونه شوخی میکنن یا نه .:D:D:D

• Like
Reactions: PAUSE

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
به نظرت چرا با الی نمیشد در TLOU Part 1 بازی کرد روند داستان مشخصا زمان TLOU داستان و بازی جوری بود که الی نیاز به امادگی داشت الی یک دختر بچه 14 ساله بود جول یک شخصیت قدرت مند و باتجربه مشخصا الان هم نگفتن اصلا با جول بازی نمیکنیم گفتن شخصیت اصلی برعکس TLOU 1 الی هستش یعنی بیشترین زمان بازی شما داری الی کنترل میکنی همین الان 19 سالش تجربه کافی بدست اورده الان یک دختر نوجوان قوی هستش همین بر عکس 5 سال پیش که بچه بود .

بعضی چیزا انقدر مشخص هستش که دوستان سوال میکنن ادم میمونه شوخی میکنن یا نه .:D:D:D
منظورتون با من بود ؟سوال من کجاش شبیه شوخی بود:| ! خب چه ربطی داره تو لفت بیهایندم با الی که 14 سالش بود میشد بازی کرد من که فکر میکنم تا نصف بازی شایدم کمتر رو باید با جول بریم یعنی امیدوارم[-o<:)) بعد بقیش با الی (باز بعضی دوستان نگن پست سال گذاشتی این حرفا چون گفتم امیدوارم اینطوری بشه):D ولی اگه با الی هم بشه مثل جول بازی کرد یعنی همون جوری مشت زد از این کارا کخیلی حال میده\m/

• Like
Reactions: vivanred

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
منظورتون با من بود ؟سوال من کجاش شبیه شوخی بود:| ! خب چه ربطی داره تو لفت بیهایندم با الی که 14 سالش بود میشد بازی کرد من که فکر میکنم تا نصف بازی شایدم کمتر رو باید با جول بریم یعنی امیدوارم[-o<:)) بعد بقیش با الی (باز بعضی دوستان نگن پست سال گذاشتی این حرفا چون گفتم امیدوارم اینطوری بشه):D ولی اگه با الی هم بشه مثل جول بازی کرد یعنی همون جوری مشت زد از این کارا کخیلی حال میده\m/
سوال شما منظورم نبود بابا اون بخش اصلا مربوط به این تاپیک هم نبود یک دفعه امد نوشتم .:D:D:D
به خاطر اینکه خط اصلی داستان شخصیت جول بود نه الی نه اینکه الی ضعیف بوده باشه کلا نه اما راهنمای بازی جول بود کسی که راه بلد بود جول بود الی یک بچه بیشتر نبود .;)
تازه بخوایم حساب کنیم جول پیر تر هم شده شاید به خاطر همینه نقشش کمرنگ تر بشه در طول بازی اما در کل من از TLOU همه جوره استقبال میکنم .:D

• Like
Reactions: jhoobin

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
به نظر من joel توی ذهن ellie هست و همچنین این که ناتی داگ گفته که تم بازی نفرت هست پس میشه نتیجه گرفت joel کشته شده و ellie در یک killing rampage قرار داره برای گرفتن انتقام joel.
این ویدئوی تریلر که برای مشخص کردن همین موضوع دستکاری شده دقت کنین .

لینک ویدئوی تریلر دستکاری شده

• Like
Reactions: sadegh93

Amir gh

کاربر سایت
Sep 19, 2015
96
به نظر میرسه اون چندساعتی که کوجیما از استدیو naughty dog بازدید کرده اثر روان پریشیش و بازی کردن با مخ فن ها را رو اینام اثر کرده:))8-}8-}8-}
بابا ولمون کنید من هنوز مخم چندماهه تو بازی MGS V گیر کرده اسماعیل کیه؟اسنک کیه؟کل بازی دروغه یا راست؟؟..دیگه طاقت این یکی را ندارم تو را خدا این سبک اصغر فرهادی/کوجیما را تو بازی ها مد نکنید که بقیه داستان را خود بازیکنان تو ذهن خودشون بسازن ~X(

• Like
Reactions: Simorq

mtnmirmoini

کاربر سایت
Jul 26, 2015
1

وبسایت «یورو گیمر» طی مقاله‌ای، تئوری‌های کاربران در ارتباط با تریلر نمایش داده شده از بازی «The Last of Us Part II» را بررسی کرده است. لازم به ذکر است آنچه در ادامه به آن میپردازیم، تنها «نظریه و حدس و گمان‌های کاربران» بوده است و به هیچ عنوان رسمی نمیباشند.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

برای کاربرانی که نگران اسپویل شدنِ احتمالیِ داستان از تئوری که در ادامه به آن میپردازیم هستند، لازم به ذکر است که این نظریه بر پایه پایان نسخه‌ی اول «آخرینِ ما» و تریلر رونمائی از نسخه‌ی دوم این عنوان حدس زده شده است.

تیزری که مشاهده میکنیم، اِلیِ 19 ساله‌ای را نشان میدهد که به وضوح افراد زیادی را کشته است. اِلی در خون پوشیده شده و از صورت وی در حال چکیدن میباشد؛ وی در فضائی «رویا گونه» در حال گیتار زدن میباشد.

الی تنهاست، تا جائی که جوئل از فضائی با هاله‌ی نور بیرون می‌آید و از اِلی کار بعدی که خواهانِ انجام آن است را میپرسد. اِلی خاطرنشان میکند وی تک تکِ «آن‌ها» را پیدا خواهد کرد و خواهد کشت.

در اینجا تئوریِ طرفداران شکل میگیرد. کاربران حدس میزنند با توجه به شواهد و وقایعِ نشان داده شده، جوئل مرده است و اِلی تنها با وَهم و خیال خود صحبت میکند. این توهمات ناشی از تلاشِ 5 ساله‌ی اِلی از زمان نسخه‌ی اول تاکنون شکل گرفته‌اند؛ هرچند مشخص نیست جوئل در چه بازه‌ی زمانی مرده است؛ شاید هم جوئل یکی از افراد کشته‌شده در خانه میباشد.

پایانِ نسخه‌ی اول «آخرینِ ما» به ما شواهدی میدهد که چرا «فایرفلای» بدنبال جوئل و کشتنِ وی میباشند. همچنین نشان دادنِ لوگوی « فایرفلای» در ابتدای تریلر، فرضیه‌ی ذکرشده را کمی الهام میبخشد.

ناتی‌داگ پیشتر تائید کرد که اِلی «پروتاگونیست» این قسمت بوده و ما با وی «آخرینِ ما : قسمتِ دوم» را تجربه خواهیم کرد. پس امکانِ « غیرِ جسمانی بودنِ» جوئل در تیزر معرفی، کمی «ممکن‌پذیرتر» میگردد. همانطور که مستحضر هستید، داستانِ این قسمت از «آخرینِ ما » بر پایه‌ی تنفر به جای عشق میباشد.

باری دیگر تائید میکنیم، مقاله‌ی فوق تنها «نظریاتِ جمع‌آوری شده‌ی کاربران توسطِ وبسایت یورو گیمر» میباشد و به هیچ عنوان اطلاعاتِ رسمی یا تائیدشده توسط ناتی‌داگ نمیباشند.

لینک منبع
جول خیالی باشه میرم ناتی داکو به آتیش ویکشم

heavy metal

کاربر سایت
Aug 24, 2008
237
نام
احمد
با این تریلر میشه کلی نظر داد. به نظر من
جول زندست ولی با توجه به نوع برخوردش با الی به نظر یکم رابطه این دو از هم دور شده یعنی چون الی بزرگ شده داره راه خودشو میره و دیگه توی این شماره شاهد این هستیم که خیلی از قسمت ها الی تنهاست و جول کنارش نیست.
در مورد علامت فایرفلای ها هم میشه به این موضوع اشاره کرد که این منطقه مال اوناست ولی یه نکته ای به وجود میاد که توی خط بعدی میگم
با توجه به شعری که الی داره میخونه الی داره میگه وقتی دشمنا بیان سراغم اونارو میکشم خب این نشون میده که اجساد افرادی که وجود داره در واقع افرادی هستن که به الی حمله کردن و اون خونه در واقع محل زندگی و مخفیگاه الی هستش حالا نکته ی خط بالایی اینه که چرا الی توی منطقه مربوط به فایر فلای ها زندگی میکنه؟؟؟؟
این قضیه که حالا به هر دلیلی الی با فایرفلای ها دوست شده خودش میتونه زمینه ساز موضوع نفرت و انتقامش باشه
از یه نظریه دیگه هم اینکه اگه دقت کنید الی خیلی استرس داره یعنی این قضیه ادم کشی رو تازه شروع کرده!! با توجه به نظریه بالا اینکه اونجا محل زندگی خودشه(مثلا یه گروه کوچیک تشکیل داده و با یه عده دیگه زندگی میکرده) ممکنه قضیه اینطوری بوده باشه که به اونجا حمله شده(یعنی فایرفلای ها حمله کردن و علامتشون رو اونجا زدن) و ساکنین اونجا رو کشتن و وقتی الی رسیده دیده همه مردن و اونم فایر فلای هارو میکشه و به خاطر حس تنفرش از فایر فلای ها دست به انتقام میزنه

• Like
Reactions: D_grayman

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
آقا خداییش داستان یه بازی زامبی کشی با تم احساسی اینهمه تئوری نمیخواد:Dجول یا مرده یا نمرده تموم شد رفت:D

البته صحیح ترش یک داستان اخرزمانی هست. منم موافقم یا مرده یا نمرده! :D

• Like
Reactions: YAKUZA_2

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,765
این نظریه رو قبول ندارم. فقط به یک دلیل.
حتی احمق ترین کمپانی ها هم نمیان در اولین تیزر معرفی بیس اصلی داستان رو لو بدن که حالا دوستان نکته سنج با بررسی لایه ای، نتیجه گیری اخلاقی از توش در بیارن.
بارها و بارها ثابت شده این نکته بینی های فریم به فریم به درد لای جرز هم نمیخوره و اکثر این تحلیل ها صرفا برگرفته از توهمات فانتزی طرفداران می باشد.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
این نظریه رو قبول ندارم. فقط به یک دلیل.
حتی احمق ترین کمپانی ها هم نمیان در اولین تیزر معرفی بیس اصلی داستان رو لو بدن که حالا دوستان نکته سنج با بررسی لایه ای، نتیجه گیری اخلاقی از توش در بیارن.
بارها و بارها ثابت شده این نکته بینی های فریم به فریم به درد لای جرز هم نمیخوره و اکثر این تحلیل ها صرفا برگرفته از توهمات فانتزی طرفداران می باشد.
دقيقا هميني هست كه گفتي ! ولي به هر حال تا عرضه بازي زياد مونده و بايد يه جوري سرگرم بشن ديگه :D

• Like
Reactions: z2s sas

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر