به نظر شما تا چه سني ميشه بازي كرد؟

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
با سلام به دوستان

من علاقه زيادي به بازي هاي كامپيوتري و كنسولها دارم و هر چه سنم بالاتر ميره علاقم بيشتر ميشه ولي ديگران سرزنش ميكنند كه ديگه از تو گذشته دوست دارم نظر شما دوستان رو بدونم .

به نظر شما تا چه سني ميشه بازي كرد؟مثلا اگه شما بيايين خونه ببينين باباتون يا مادرتون دارن ps2 بازي ميكنن چي فكر ميكنين؟يا تا چه سني شما مي خواين بازي كنين؟لطفا فكر كنين به موضوع و جواب بدين در ضمن اگه خواستين سنتونم بگين كه بشه به نتيجه اي رسيد .ممنون از جواب شما.

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
تا هر وقت که دوست داشتی می تونی بازی کنی دیگران هم سرزنش می کنند ولشون کن! باید با دلیل و مدرک و یک سری حرف های فلسفی بهشون بگی که بازی کردن خیلی مفید و خوبه و... :mrgreen:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
به نظر من که هیچ محدودیت سنی برا بازی کردن وجود نداره .
اگه شما بيايين خونه ببينين باباتون يا مادرتون دارن ps2 بازي ميكنن چي فكر ميكنين؟
با خودم میگم که چه بابا و مامان اکتیوی دارم .

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
منم نمی تونم دقیقا سن خاصی را برای بازی کردن بگم فقط میتونم بگم سن که به یک حدی برسه و مشغله زندگی زیاد بشه دیگه کلا وقت و علاقه برای بازی کردن کم میشه......

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
منم معتقدم که هیچ محدودیت سنی وجود نداره.یعنی تا وقتی از بازی کردن لذت می بری باید بازی کنی
اصلا هم به حرف دیگران هم کاری ندارم.شما هم نداشته باش.به نفعته!!!!
در ضمن الان خیلی از پدر و مادر ها (بیشتر پدر ها) هستن که پا به پای بچه ها
میشینن بازی می کنن.
(بابا زمونه عوض شده)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
اين سوالت مثل اين ميمونه كه بگي تا كي ميشه غذا خورد!!؟؟ شما ميتوني غذا نخوري؟ من كه نميتونم.. حتي يك مرتاز هندي هم نميتونه.. در روز يدونه لوبيا ميخوره...

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
به منم از موقعی که بازی میکردم (6سالگی)تا الان میگن که بزرگ شدی بازی برا بچه هاس.
ولی من هیچوقت دست از بازی کردن نمیکشم و نخواهم کشید.
لب کلام اینکه هیچ محدودیت سنی برا بازی کردن وجود نداره

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
من که تا جایی که بتونم بازی میکنم سنش هم برام فرق نمیکنه.
خوشبحاله بچم....
smile.gif

ایکس باکس 460 خواهد داشت چون من خودم دارم بازی میکنم تو بزرگی البته
58.gif

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
منم با اینکه سرزنشم میکنن اما حالا حالا ها بازی رو ادامه میدم
=========================================
منم با امین موافقم !
خوش بحال بچه های ما !
-----------------------------
امین امضا بده ! اگه فردا واسه بچت x460 نخری حالتو میگیرما !

sajjad ps2

کاربر سایت
Nov 18, 2005
5
به نظر من بازي سن نميشناسه كه البته سن بازي ميشناسه مثلا بابا بزرگ من بازي ميكنه اونم فوتبال دوست داره دايي من مدال دوست داره دختتر دايي من سايلنت هيل دوست داره كه هركدام يك سن متفاوتي دارند از 8ساله تا65 ساله پس هركس با فكر و نوع ديد گاه خود بازي را انتخواب ميكند ولي من همه را دوست دارم ولي مافيا و رزيدنت را از همه بيشتر دوست دارم
wink.gif

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
به نظر من تا به بازي عشق بورزي:)

اما ممكنه از بازي زده بشي مثل من كه تو تابستون حدود 1 ماه طرف بازي نرفتم حالام خيلي گرفته بود اما باز هم هر جور شده علاقم رو تقويت كردم دو باره شروع كردم الان هم مثل هميشه روزي 7-10 بازي ميكنم و هر بازي جديدي بياد خوشم بياد 2 روزه تمومش ميكنم

اما در كل براي من تا اخر عمر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر