به بازی Bo کمک کنید !

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
86c456b9d79842609281.png

سلام
بازی Bo توی مسابقه IndiePubGames که جایزه های نقدی خوبی به بازیهای برتر می ده شرکت کرده.
یکی از این جایزه ها Favorite Award هست که 5000$ به برنده داده میشه. این جایزه به بازی داده میشه که توسط کاربران بیشتری به عنوان Favorite Game انتخاب بشه.

برای رای دادن به بازی شما باید در سایت ثبت نام کنید و بعد به این صفحه برید و بازی Bo رو به عنوان Favorite Game انتخاب کنید : http://www.indiepubgames.com/vote.php

ممنون از وقتی که میزارید.

مهدی

آخرین ویرایش:

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام.
خیلی از بازیت خوشم اومده مرحله ی 23 هستم.
الان هم میرم ثبت نام میکنم و بهت رای میدم.
-------------------
راستی میشه آدرس قسمتی رو بدی که لیست کل بازیها رو گزاشته با توضیحات؟

آخرین ویرایش:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
منم بازیتو دیدم. خیلی جالبه. فقط یکم باید روی ظاهرش کار کنی. ایده ی جالب بازی اگه با رنگ بندی بهتری همراه بشه جواب خیلی بهتری میگیری. در کل به خاطر اینکه ساخت یه بازی رو تا آخر بردی، جای خسته نباشید داره.
الان هم میرم رای بدم.

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
سلام
ممنون از همه ی دوستان که با رای دادن به بازی کمک می کنند.
بله بازی ایرانی هست و من ساحتمش.
همون طور که یکی از دوستان قبلا خبرش رو اینجا گذاشته بود Bo در جشنواره Freeplay کاندید دریافت جایزه Best International Game شده ( به همراه یه بازی از برزیل و یه بازی از دانمارک ) :http://www.freeplay.net.au/2010/07/freeplay-awards-finalists/

قراره در روز آخر جشنواره که 15 آگوست در ملبورن برگزار میشه ، بین این 3 بازی یکی به عنوان Winner انتخاب بشه. من به این جشنواره دعوت شدم و فعلا منتظر صادر شدن ویزام هستم. البته اگه مشکلی برای صدور ویزا پیش نیاد.

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
امیدوارم بتونی بری و همونجا هم به عنوان نفر اول اعلامت کنن.
فقط جواب این سوالم رو ندادی:
راستی میشه آدرس قسمتی رو بدی که لیست کل بازیها رو گزاشته با توضیحات؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ما هم رای رو اعلام کردیم. هرچند این 5000$ باز هم نمی تونه جواب تلاش هاتون رو بده اما تقدیر خوبی میتونی باشه که ما کاربرا می تونیم انجام بدیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر