به این زودی ها منتظر Psychonauts 2 نباشید

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
psycho2-wallpaper-art.jpg

آقای Markus “Notch” Persson از سران شرکت Double Fine در مصاحبه با Gamespy اعلام کرد Schafer و همکارانش به این زودی ها سراغ ساخت ادامه ی Psychonauts نخواهند رفت.
وی افزود:
"Schafer هنوز کارهای زیادی پیش از ساخته شدن Psychonauts پیش روی خود می بیند و هنوز تا شروع کار او بر ادامه ی این بازی زمان باقی است.
Psychonauts یک شاهکار تحسین شده بود که در نهایت تعجب در امر فروش بسیار ضعیف عمل کرد، این مسئله و شرایط فعلی این صنعت در جهان ما را مجبور می کند تا با احتیاط بیشتری دست به ساخت بازی بزنیم از یک طرف پایین آوردن هزینه ها و کم شدن بودجه باعث خواهد شد تا نتوانیم ادامه ای در خور بازی اول بسازیم و از طرف دیگر ساخت عناوین پرخرج و AAA در این نسل به راحتی گذشته نیست، همه ی ما مصمم به ساخت Psychonauts 2 هستیم اما این امر زمان بر خواهد بود."

Psychonauts عنوانی بود که Tim Schafer بازیساز افسانه ای عصر طلایی ادونچرها در سال 2005 به بازار عرضه کرد اما علی رغم استقبال به شدت عالی منتقدان در بعد فروش بسیار نا امید کننده ظاهر شد. Schafer به تازگی موفق شده است تمام حقوق تجاری بازی را از Majesco Games باز پس گیرد.

منبع:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
با خوندن این خبر چند تانکته به ذهنم رسید :
اول این که مایکروسافت که 4 تا انحصاری نداره چرا روی این پروژه یا امثالهم سرمایه گذاری نمیکنه ؟
دوم این که دلم خیلی سایکونات مخواد :( !
و سوم این کمپانی مجسکو کلا تو این نسل نابود بوده :D ! اصلا اسمی ازش نیس ... نسل قبل چنتا بازی خوب واسه ایکس باکس داشتن .

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
با خوندن این خبر چند تانکته به ذهنم رسید :
اول این که مایکروسافت که 4 تا انحصاری نداره چرا روی این پروژه یا امثالهم سرمایه گذاری نمیکنه ؟
دوم این که دلم خیلی سایکونات مخواد :( !
و سوم این کمپانی مجسکو کلا تو این نسل نابود بوده :D ! اصلا اسمی ازش نیس ... نسل قبل چنتا بازی خوب واسه ایکس باکس داشتن .
اول:آخه این دیگه میشه از اون انحصاریاااااا(معمولا انحصاری ها عنواینی هستن که همه با یک نگاه جذبش میشن
دوم:خوب برو سوپری سر کوچه بگیر یه دونه:D
سوم:چه عناوینی ؟؟؟

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
اول:آخه این دیگه میشه از اون انحصاریاااااا(معمولا انحصاری ها عنواینی هستن که همه با یک نگاه جذبش میشن
دوم:خوب برو سوپری سر کوچه بگیر یه دونه:D
سوم:چه عناوینی ؟؟؟
عزیز من اولش مدیا مولکول هم رفت سراغ مایکرو ولی مایکرو روی خوش بهش نشون نداد،اونوقت توقع دارید یه بازی ناموفق تجاری رو ورداره بسازه ببییین،عممممممممرا!!!!!!!!!!!!!!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
آقای Markus “Notch” Persson از سران شرکت Double Fine در مصاحبه با Gamespy اعلام کرد Schafer و همکارانش به این زودی ها سراغ ساخت ادامه ی Psychonauts نخواهند رفت.
تا اونجایی که من یادمه Notch مدیر یا موسس استودیو Mojang ( اسمش همین بود دیگه ؟ ) بود که حاضر بود به صورت مشترک با Double Fine نسخه دوم Psychonauts را بسازه.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
تا اونجایی که من یادمه Notch مدیر یا موسس استودیو Mojang ( اسمش همین بود دیگه ؟ ) بود که حاضر بود به صورت مشترک با Double Fine نسخه دوم Psychonauts را بسازه.

اره موسس MOJANG هست . امیر اشتباه نوشته . خودش هم گفته تو GDC رفته از شفر در مورد نسخه بعدی پرسیده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر