بهترین FPS سال 2012 ؟

بهترین FPS سال 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    154

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,834
سلام دوستان، امسال هم کم کم داره به پایان خودش نزدیک میشه و مثل سال های گذشته عناوین زیادی در سبک های مختلف ساخته و منتشر شدند. اما امسال در سبک FPS نیز عناوین زیادی منتشر شدند که برخی از اون ها بسیار زیبا و عالی طراحی و ساخته شده و به بازار عرضه شدن. این تاپیک رو برای این ایجاد کردم تا ببینیم کدوم یک از عناوین FPS امسال بیشتر شمارو راضی کرده و از کدامیک بیشتر لذت بردید.
این عناوین از دید من بهترین های امسال بودن:
Borderlands 2
Call Of Duty BO2
Far cry 3
Halo 4
Medal Of Honor

از نظر من بهترین عنوان توی این سبک Far Cry 3 هستش که نه تنها امسال بلکه توی این نسل یکی از بهترین ها حساب میشه، بازی از هر نظر میشه گفت بازیه کاملی هست.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,834
بهترین FPS 100% همون Far Cry 3 هست چون خیلی کامل درست شده بعدش میشه گقت Halo 4
اگه وقت کنم یه نقد کامل از بازی میزارم، واقعا یکی از بهترین شوترهای این نسل بوده، همه چیز خیلی مرتب کنار هم چیده شده و گیم پلی رو کاملا مرتب و بدون شلختگی رو به جلو هدایت میکنه.

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
Far cry 3 رو كه من حدود 10 دقيقه رو كنسول دوستم بازي كردم عجيب گرافيك بالايي داشت
بر خلاف بلك اوپس2 كه چنگي به دل نزد

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
فارکرای3
واقعا عالی بود. انیمشن ها و فیزیک بازیش هم فوق العاده بود.گرافیکشم با توجه به اینکه open-world واقعی بود خیلی خوب بود.فقط از شانس بد من آخرین مرحله بازی بودم سیوم پرید نتونستم تا اخر برم:(

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
Borderlands 2 ...

بازی در دنیای نقاشی .. گرافیک سل شید عالی

پیشرفت به نسخه قبل

ازرش بالاتر از خودش

DLC های بهتر از خود بازی ...

Co-Op معتاد کننده ...

جذابیت بی انتها

تمام نشدنی ... ارزش تکرار بالا و ....

البته fc3 هم هست

تازه Bl 2 بهترین شوتر و بهترین مولتی پلیر شد ! ( از نظر vga ) !

آخرین ویرایش:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
ها ها من به MOH:WF رای دادم b-) :d بعد Farcry 3 و Black OPS 2 ! همینه گیر ندین چرا به Halo 4 رای ندادم , به جز گرافیک بقیه ی چیزاش اصلا خوب نبود و درخور نام Halo نبود به نظرم ...

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
1-FarCry 3
2-MOH:Warfighter
3-Halo 4
4-Borderlands 2
5-COD:Black Ops II
----

این کال اف اگر دقت کنید هر سال تکراری هست اما هر وقت میاد رکورد قبلی رو میشکنه !!:D
هر سری یه تروریست میاد یکی رو میکشه 30 40 هم fAC*K You میگن اخرم همه رو میکشی خلاص!:D

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
همه ی اینا مشخص شدن تو الان میای رای میدی ؟:|
بابا بهترین شوتر Borderlands 2 شد برین VGA ببینین. :|
میدونم کلا BORDERLANDS 2 بهترین شوتر سال شد ولی کلا من با هیلو مشکل دارم از اون لحاظ گفتم و این که هیلو 12 رای داشت فار کرای هم 12 گفتم به فار کرای بدم که اونم بشه 13 پوز هیلو زده بشه :D

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
خب هیلو 4 خوب بود گرافیک خوب . طراحی هنری عالی . هوش مصنوعی خوب و چالش برانگیز ولی در کنار تکرار مکررات و تکراری بودن گیم پلی . خیلی جذبم نکرد . ولی تا پایان بازی من رو کشوند . کالاف تنوع عالی گیم پلی سریع و هیجان بالا به قدری بود که وقتی بازیش کردم کلا هیلو 4 از یادم رفت. متاسفانه هنوز borderland 2 رو وقت نکردم برم. مدال واقعا پایینتر از سطح انتظارم بود
اما ازبین اینها مسلما فارکرای 3 یه سر و گردن بالاتر.
گرافیک عالی و زیبای نسخه pc ، وسعت طراحی جزیره ، حیوانات وحشی . هوش مصنوعی خیلی خوب ، گیم پلی عالی که تقریبا دستت رو باز میذاره ، داستان قابل قبول و طراحی فوق العاده ماموریت های اصلی بازی . باعث میشه که بدون شک فارکرای 3 بخصوص نسخه pc بهترین شوتر امسال باشه

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من متاسفانه هنوز فارکرای رو خودم وقت نکردم بازی کنم (در حد 5 دقیقه خونه دوستم گرافیک رو دیدم فقط)
ولی اگر فارکرای رو فاکتور بگیرم رای رو میدم به cod
اما الان رای نمیدم تا فارکرای رو هم تجربه کنم
کوروش هر چه سریعتر تجربه کن حرف نداره!!
چشم o:-)

آخرین ویرایش:

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
من متاسفانه هنوز فارکرای رو خودم وقت نکردم بازی کنم (در حد 5 دقیقه خونه دوستم گرافیک رو دیدم فقط)
ولی اگر فارکرای رو فاکتور بگیرم رای رو میدم به cod
اما الان رای نمیدم تا فارکرای رو هم تجربه کنم
کوروش هر چه سریعتر تجربه کن حرف نداره!!

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
مهم ترین دلیل که باعث میشه به یک FPS بگن خوب چیه؟ مسلما چشم نوازی محیط،صحنه های سینماتیک و یا داستانِ پر محتوا به ارتقای کیفیِ یک FPS کمکِ زیادی میکنند اما هیچ وقت،هیچ کدوم از این فاکتورها جای لذت تیراندازی رو نمیگیرن! احساسی که به شخصه بعد ازبازی کردن سرزمین های مرزی

تجربه کردم.

این که از تیر اندازی خسته نشی! و بر عکس عطشِ بیشتر شلیک کردن داشته باشی ، جادویی ـه که با Borderlands2 تجربه میکنی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر