بهترین و بدترین دنباله ی بازی ها در نسل هشتم

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
این تاپیک رو زدم تا دوستان بهترین و بدترین دنباله از بازی هایی رو که در نسل هشتم تجربه کردن رو معرفی کنن.

اینم از لیست خودم(بهترین)

1. GOD OF WAR
بهترین ادامه برای بازی محبوب من یعنی خدای جنگ و بازگشت کاملا شکوهمند کریتوس . وقتی تو E3 بازی معرفی شد اشکم در اومد و باورم نمیشد که سازنده ها بخوان بازی رو ادامه بدن ولی در کمال تعجب به بهترین نحوه ممکن بازی رو ساختن تا در لیست من جایگاه اول رو داشته باشه.

2. TLOU 2
از اونجایی که طرفدار بی چون و چرا (گاهی هم بی منطق :D) GOW هستم جای گاه اول رو به کریتوس کبیر دادم وگرنه در شاهکار بودن دلست شک ندارم . بازی با داستان عالی و گیم پلی شاهکارش رتبه ی دوم رو به خودش اختصاص میده.

4. ZELDA BOTW

با اینکه موفق به تجربه ی عناوین قبلی نشدم ولی بدون شک یکی از بهترین تجربه های زندگیم بود . بازی برام من کاملا بدون نقص بود.

4.RED DEAD 2
یک جانشین برحق برای ادامه ی یک شاهکار. پیشرفت چشمگیر در تمام ضمینه ها (فقط من مراحل و شخصیت جان مارسون در نسخه ی اول رو بیشتر دوست داشتم ) .

5. uncharted 4
این عنوان هم یک دنباله ی لایق در سری خودش محسوب میشه فقط حیف که اکشن بازی کمتر از حد انتظارم بود.

و بدترین (فقط اسم میبرم:()

1. KILL ZONE SF

2. infamous SS

3.FARCRY 4

قطعا یکسری بازی خو مثل ویچر 3 (بازی نکردم هنوز) - DOOM (واقعا ازش لذت بردم) - اساسینز و ... هستن . یه تشکر هم از کاربر والدمورت که از تاپیک هاش لذت بردم و ایده این تاپیک به ذهنم رسید.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
بهترین ها رو همه گفتن
ولی تو بدترین ها ندیدم کسی از Simcity 2013 حرف بزنه
یه تنه تن ماکسیم رو این بازی به خاک سیاه نشوند :((
چقدر من و داداشم برای این بازی هایپ بودیم... اونم اون موقع هایی که من خیلی اخبار گیم دنبال نمی کردم نمیدونستم چی میاد چی نمیاد.
خدا ازت نگذره EA

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
بهترین ها رو همه گفتن
ولی تو بدترین ها ندیدم کسی از Simcity 2013 حرف بزنه
یه تنه تن ماکسیم رو این بازی به خاک سیاه نشوند :((
چقدر من و داداشم برای این بازی هایپ بودیم... اونم اون موقع هایی که من خیلی اخبار گیم دنبال نمی کردم نمیدونستم چی میاد چی نمیاد.
خدا ازت نگذره EA
این بازی رو که من انقدر منتظر بودم سفارش دادم از اونور آب دیسکش رو برام آوردن... ولی فکر کنم وقتی نصبش کردم بیشتر از 2-3 ساعت بازیش نکردم اونم در حالیکه سیم سیتی 4 هنوز حال میده. اگر Cities Skyline رو بازی نکردی حتما بزن تو گوشش که شهر سازی فوق العاده‌ایه.

• Like
Reactions: rosgod and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
این بازی رو که من انقدر منتظر بودم سفارش دادم از اونور آب دیسکش رو برام آوردن... ولی فکر کنم وقتی نصبش کردم بیشتر از 2-3 ساعت بازیش نکردم اونم در حالیکه سیم سیتی 4 هنوز حال میده. اگر Cities Skyline رو بازی نکردی حتما بزن تو گوشش که شهر سازی فوق العاده‌ایه.

اوووه کلی Cities Skylines زدیم بعدش که اومد :D کلا Paradox Interactive خیلی عشقه. هم این سری اش هم Crusader of Kings ـش :x

• Like
Reactions: rosgod and Vesemir

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
بهترین
Uncharted 4
God of war
Ac black flag
Bayonetta2
Ori 2
Red dead2
Wolfenstein2
Dishonored2
Fallout4
Evil within2
Doom
بدترین
Ac syndicate
Killzone sf
Metal gear survive
Fifa 15
Ghost recon break point
Battlefield v
Gears4

• Like
Reactions: rosgod

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
برای من بهترین ها
Uncharted 4
Red dead 2
God of war
Ac unity
Ori 2
Dark souls 3
Forza
call of duty MW قبلی هاش معمولی بودن برای این نسل
بدترین ها
Fallout 4
Halo 5
Gears of war 4 ,5
the evil within 2
killzone sf
battfield هایی که بعد از ۴ اومدن که بدترینشون hardline بود
و اگه دوستان قاطی نکنن
TlOU P2 با گرافیک و انیمیشن و گیم پلی و صدا گذاری مشکل نداشتم و خیلی خوب بودن اما داستان به شدت من رو نا امید کرد (مشکلم با LGBT هم نیست چون توی نسخه اول یه اشاراتی شد و مشکلی نبود) روایت داستان خیلی بد بود حالا خود نیل هم گفته بعضی ممکنه دوس نداشته باشن و من دوست نداشتم
Ac origin و به بعدش

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
Witcher3
AC: Unity, Origins, Odyssey, Valhalla :D
Uncharted 4
Fallout 4
Just Cause 3
Rise of The Tomb Raider
ME: Andromeda