بهترین بازی هایی که می تونید با فرزندتون یا برادر خواهر کوچکترتون بازی کنید

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
گیمر بودن سن و سال نمیشناسه! این حرف رو اطرافیان من که قبول ندارند وقتی می فهمند من هنوز وقت آزادم رو پای گیم می گذرونم
البته مطمئنا وقتی متاهل هستی و همسر و فرزندی داری که باید وقت زیادی رو براشون اختصاص بدهید مدیریت این زمانی که می تونید پای گیم بگذارید خیلی سخت میشه. و یا برادر یا خواهر و برادر زاده و خواهرزاده و شاید هم نوه! و خلاصه یک شیطون خردسال در خونه باهاتون هست که یک جوری باید سرگرمشون کنید. خب چه سرگرمی مشترکی میشه پیدا کرد که هر دو طرف ازش لذت ببرند؟ بله گیم و گیم و باز هم گیم ...
مشخصاتی که این بازی ها باید داشته باشند: درجه خشونت خیلی خیلی پایین, محیط فانتزی و رنگارنگ با درجه سختی نه چندان بالا و از همه مهتر اینکه بشه دو نفره همزمان ازشون استفاده کرد و اگه تصویر تلویزیون هم اسپلیت نشه که عالی میشه.
حالا بریم سراغ گیم هایی که من با پسر 6 ساله ام بازی کردم و ازشون واقعا لذت بردم و یا قراره تجربه شون کنم.
گزینه اول بدون شک بازی Rayman Legends هست یک بازی پلتفرمی با رنگ ها و محیط های بسیار شاد و فانتزی و تا چهار نفر میتونند همزمان بازی کنند اون هم در یک صفحه نمایش!
گزینه دوم بازی Knack 2 هست قول میدم حداقل سه بار تمومش کنید یک بازی اکشن ماجرایی با تم و رنگ های شاد با چالش ها و معماهای زیاد و نیازمند کار تیمی بالا
گزینه سوم بازی It takes Two هست خودم هنوز تجربه اش نکردم منتظرم روی استور سونی آف خوبی بخوره تا بخرمش ولی با توجه به استریم هایی که ازش دیدم باید بازی سرگرم کننده ای باشه و اینکه حتما باید بازی رو دو نفره پیش برد
گزینه چهارم بازی sackboy a big adventure هست که بین این و بازی بالایی برای خریدشون موندم ولی این هم گیم پلی بازی رو که دیدم خیلی محیط فان و رنگارنگی داره و مطمئنا بچه ها خیلی ازش خوششون خواهد آمد
گزینه بعدی بازی دوبعدی اکشن Metal Slug هست. گیمر قدیمی پیدا نمیشه که کلی با این بازی خاطره نداشته باشه. من که هنوز که هنوزه از بازی کردنش لذت می برم
از شما ممنون میشم تجربیات خودتون رو با من هم به اشتراک بگذارید البته من گیمر کنسول پلی استیشن هستم و در حال حاضر هم یک کنسول ps5 دارم.
لطفا افرادی که سن و سال کمی دارند کامنت های تمسخر آمیز نگذارند قول میدم شما هم یک روزی برخلاف باورتون یک Old Gamer مثل من بشید با کلی درگیری و مشغله و وقت کمی که دوست دارید پای گیم بگذارید.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
گزینه های دیگه مثل بازی های Karting بخصوص crash team racing هم خیلی گزینه خوبی هست.
بازی های دیگه مثل کرش 4 هم چالش هایی برای چند نفره داره.
بازی های 2 نفره دیگه ای مثل unravel 2 رو هم بازی کردم خوب بودن.
یه بازی های دیگه ای مثل street of rage 4 هم خیلی فان هست. من با چند تا از پیرمرد هایی که با این بازی خاطره داشتن چند نفری بازیش کردیم.
از بازی هایی که مناسب بچه ها باشه بگذریم. بازی هایی مثل مورتال کمبت و به طور کلی فایتینگ ها هم برای جمع خیلی خوبه.

آخرین ویرایش:

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
گزینه های دیگه مثل بازی های Karting بخصوص crash team racing هم خیلی گزینه خوبی هست.
بازی های دیگه مثل کرش 4 هم چالش هایی برای چند نفره داره.
بازی های 2 نفره دیگه ای مثل unravel 2 رو هم بازی کردم خوب بودن.
یه بازی های دیگه ای مثل street of rage 4 هم خیلی فان هست. من با چند تا از پیرمرد هایی که با این بازی خاطره داشتن چند نفری بازیش کردیم.
از بازی هایی که مناسب بچه ها باشه بگذریم. بازی هایی مثل مورتال کمبت و به طور کلی فایتینگ ها هم برای جمع خیلی خوبه.
آره بازی هایی که گفتی رو به کل فراموش کرده بودم مخصوصا Street of Rage 4 که با سبک کارتونی خاصی که داره جذابیتش رو دو چندان کرده. راستی من هم جزو همون پیرمردهایی هستم که گفتی و کلی خاطره از این بازی روی کنسول سگا دارم

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
ماریو پارتی و اورکوکد و ریمن لجندز به غایت باحال ترین بازی هایی بودند که با برادر کوچیکترم بازی کردم
من تا حالا کنسول نینتندو نداشتم و بازی overcooked 2 هم واقعا چالشی و مهیجه و با پسرم خیلی بازیش کردم این هم جزو مواردی بود که به کل فراموش کرده بودم

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
من تا حالا کنسول نینتندو نداشتم و بازی overcooked 2 هم واقعا چالشی و مهیجه و با پسرم خیلی بازیش کردم این هم جزو مواردی بود که به کل فراموش کرده بودم
overcooked عالیه
magicka هم تجربه خیلی خوب و فانیه.
رو ps4 بازی knack که قبلا بخاطر Play at Home رایگان شده بود هم خوب بود
هرچی سن میره بالاتر بخاطر شرایط زندگی بازی کردن سخت تر میشه واسه ادم و من این اواخر تنها زمانی که تونستم بتونم بشینم پای بازی یا بخاطر مولتی بود یا بازی با برادرم
fortnite هم قابلیت اسپلیت اسکرین دونفره اش جذابه
بین بازی های شوتر هم کم نیستن مثل cod ww2 هم زامبی مود و بخش مولتیش.

• Like
Reactions: masoud101

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر