بهترین بازی برای مولتی پلیر

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام دوستان.
میخواستم بین این بازیا یا چنتای دیگه بهترین و سرگرم کننده ترین رو بدون تعصب معرفی کنید.هر اطلاعاتی بدید میذارم تو همین پست.هدفمم برای .ps3 هست ولی شما هرپلتفرمیو دوست داشتید بگید.سبکشم اول شخص باشه.(بازم هر سبکیو دوست داشتید بگید ولی من مدنظرم اولشخصه)
لیست بازیای مورد نظر من اینه که میخوام توضیح بدید:
BATTLEFIE*LD 3 - MEDAL OF HONOR WARFIGHTER - COD BLACK OPS 2

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
من bf3 و bo2 رو بازی کردم
از لحاظ هیجان هیچی به پای کال اف نمیرسه ولی این بتل هم بد نیست (اگه برات مهم نیست بزنی تهران رو بترکونی) هر2تاشون هم از تنوع بالا و هیجان زیادی برخوردارن بستگی داره شما خودت چی بخوای بتل 3 باگ زیاد داشت به نظر من کال اف بهتره

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من bf3 و bo2 رو بازی کردم
از لحاظ هیجان هیچی به پای کال اف نمیرسه ولی این بتل هم بد نیست (اگه برات مهم نیست بزنی تهران رو بترکونی) هر2تاشون هم از تنوع بالا و هیجان زیادی برخوردارن بستگی داره شما خودت چی بخوای بتل 3 باگ زیاد داشت به نظر من کال اف بهتره

من دیدم دوستام bf3 مولتی میزنن خیلی باحال بود تانک مانک داشت ولی اپدیتاش زیاده!راهی نداره بدون اینکه خودم دانلودش کنم از کسی اپدیتشو بگیره?(از همون روش دانلود من فقط تنها کاری که کنم بریزمش رو 3 )
کال که خوب مشخصه گیمپلس نرمو روونی داره مولتیش.ولی یه سوال.یهویی بجای کاراکتر بات نذاره برامون?مپاش خوبن?انلاین پسم داره?

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر