بهترین بازیها برای گیم نت ها ؟

GAme3

کاربر سایت
Jun 22, 2006
240
نام
امیر
Dota
Cod 4
CS
Battle field
بعضی جاها من دیدم Gears of war ام بازی میکنن اگه سیستم خوب داشته باشه .

در ضمن لطف کنید فقط گیم نت بگین نه کلوب . tekken و gta جز بازی های کلوبه و Cod 1,2 رو الان کم تر از 4 بازی میکنن فکر کنم .

amir_tahajom

کاربر سایت
Aug 27, 2007
20
warcraft
World of warcraft
Counter
Call Of Date 4 or 5
GTA 5
Generals
و چندتا بازی اسان و بچه گانه واسه سنین پایین البته اگر مشتری سنین پایین دارین
البته بهترین کار اینه توی گیم نت Call Of Date رو جای گزینه Counter بکنین اگر این کارو بتونید انجام بدین عالی من توی گیم نتم انجام دادم

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
warcraft
World of warcraft
Counter
Call Of Date 4 or 5
GTA 5
Generals
و چندتا بازی اسان و بچه گانه واسه سنین پایین البته اگر مشتری سنین پایین دارین
البته بهترین کار اینه توی گیم نت Call Of Date رو جای گزینه Counter بکنین اگر این کارو بتونید انجام بدین عالی من توی گیم نتم انجام دادم

منظورت از call of date call of duty هست؟
اگر اره اونا جای خود دارند ولی کانترجایگزین ندارد! کانتر پایه هر گیم نته .......

amir_tahajom

کاربر سایت
Aug 27, 2007
20
سلام دوستان.اقای علی954 ما اگر کال اف دتی رو اشتباه می نویسیم در عوض عرضه و تخصص نوشتن چندتا مطلب رو داریم که دیگران استفاده کنند شما هم سعی کن به جای این مزه ریختن ها یکم مفید باشی برای نوشتن
اره معلومه کنتر پایه هر گیم نت من یک گیم نت دارم یکی از بدبختی های گیم نت های ایران اینه که چسپیدن به یه مشت بازی با گرافیک پاین که ماله صد ساله پیشه بابا دست بردارید جونه هر کی دوست دارید این جوری ما هیچ وقت پیشرفت نمی کنیم
من نمی گم از دیگران تقلید کنیم و اصلآ هم قصد ندارم ایران رو با جاهای دیگه مقایسه کنم اما من 2 ماه پیش دبی بودم گیم نت هاش اصلآ قابل قیاس با ایران نیستن خوب چرا ما باید عقب باشیم از دیگر کشور ها مگه اونا چی دارن که ما نداریم ما می تونیم یعنی باید بتونیم که پیشرفت کینم
یکم بیشتر همکاری کنید دوستان یکم مطالب مهم تر و تخصصی تر بزارید تا دیگران استفاده کنند
از همتون متشکرم

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
من پيشنهاد 10 پي سي ميدم . چون وار 5 به 5 هست . اگه بخواين يه وقت مسابقه برگذار كنيد لازم ميشه ... براي كانتر هم همين طور

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
10 تا pc و 5 یا 8 کنسول.
به نظر من از بازی های راک بند و گیتار هیرو 100% استقبال میشه.(البته باید هندزفری هم بزارید برای این بازی ها تا در گیم نت دعوا راه نیوفته:D)
بازی هم :
COD4&5
counter strike
LEFT 4 DEAD
WORLD OF WARCRAFT

mohsen67

کاربر سایت
Dec 6, 2006
519
کسی نظر خاصی نداره ؟
میخوام گیم نت بزنم توی تعداد کنسول و تعداد pc و بازیها و اینکه چه بازیهایی جام بزارم و اینکه آنلاین جواب میده یا نه موندم :cheesygri

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
کسی نظر خاصی نداره ؟
میخوام گیم نت بزنم توی تعداد کنسول و تعداد pc و بازیها و اینکه چه بازیهایی جام بزارم و اینکه آنلاین جواب میده یا نه موندم :cheesygri
دستگاه ها هر کدوم 4 تا...:cool:
بازی هم جام PES و Left for dead و Counter و Soul Calibor بزار :love:+:cool:=:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر