بهترین بازیهای دهه اخیر میلادی از نگاه کاربران بازیسنتر

• Thread starter Thread starter FUTURE
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

بهترین سال دهه اخیر در صنعت گیم:

• 2010

• 2011

• 2012

• 2013

• 2014

• 2015

• 2016

• 2017

• 2018

• 2019

Results are only viewable after voting.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
d16280b4e52d9dfe-600x338.png

سلام!
باورکردنی نیست ولی همونطور که میدونید، یه دهه‌ی میلادی دیگه پر از بازیهای خفن داره به پایان خودش میرسه...سایت‌های مختلف گیمینگ شروع کردن تا برترین بازیهای 2010s خودشون رو انتخاب کنن...
بد نیست کاربرای بازیسنتر هم یه لیست 10 تایی یا حتی بیشتر از بازیهای موردعلاقه‌ی خودشون رو به اشتراک بزارن تا با نظرات و سلیقه‌شون آشنا بشیم و در صورت امکان یه بحث سالم هم شکل بگیره. اگه در مورد هر انتخاب توضیحی هم بدید و حستون رو در موردش بگید خیلی عالی‌ میشه...البته اجباری نیست :D

=====================
لیست‌هایی که تا حالا از سایت‌های مختلف منتشر شده:
The 100 Best Videogames of the 2010s
The 30 best video games of the decade, ranked
The 100 best games of the decade (2010-2019): 10-1
The Young Folks' Top 50 Video Games of the 2010's | The Young Folks
'Dark Souls'? 'The Last of Us'? Top 50 games of the 2010s
GAMINGbible's Greatest Games Of The Decade
Our 15 favorite video games from the 2010s
The 10 Best Games of the Decade
The best video games of the decade - the top 50 games from 2010-2020, ranked - VG247
The 50 Best Video Games of the Decade (2010-2019)
Games of the Decade • Archive • Eurogamer.net
The Best Games of the Decade
Best Video Games of the Decade (2010-19)
The 20 Best Video Games Of The Decade, Ranked
The games of the decade
The 100 best games of the decade
https://www.washingtonpost.com/graphics/2019/video-games/influential-games-of-the-decade
=====================
اگه استقبال بشه، مثل تاپیک بازی‌های موردانتظارِ هر سال که رای‌گیری می‌کنیم، رای‌ها رو جمع میکنم و در نهایت یه لیست نهایی از بازیهای برتر دهه بدست میاد.
خب دیگه توضیح اضافه نمی‌خواد؛ لیست شخصیِ بهترین بازیهایی که از بازه‌ی ابتدایِ سال 2010 تا انتهای 2019 منتشر شدن رو داخل این تاپیک قرار بدید. از اونجایی که سال به پایان نرسیده، تا انتهای 2019 میتونید لیست خودتون رو ویرایش کنید.
اگه لیست جدیدی از بهترین‌های دهه از سایت‌های دیگه منتشر شد هم همین جا قرار میدم تا تاپیک ماهیت خبری هم داشته باشه...یه نظرسنجی هم اضافه کردم!

آخرین ویرایش:
من نمیفهمم واسه چی هنوز سر کوجیما کل کل میکنید! :| بحث سرش فایده ای نداره بازیش از نظر خیلیا آشغالم باشه بازم طرفدار خودش داره حالا اینکه تظاهر میکنن یا خوششون آمده هم پای خودشون از طرفی طرفدارهاشم انش درآوردن انقدر این مرد بالا بالا بردن کارش به اینجا کشید که هی میخواد خودش خدای صنعت نشون بده یه حس خود خفن پنداری حال بهم زن! بخدا این صنعت گنده تر از کوجیما داشته و داره من ندیدم هیچ کدومشون انقدر ادعا باشن! بسه دیگه بزارید یجا راحت باشیم اخبار میری ببینی هرروز گنده بازی های استاد توش میای نظرات فروم رو میخونی دفاع های طرفداراش رو میبینی :| من خودم هنوزم از طرفدارای استادم و کارهاش رو دوست دارم ولی رفتار خودش و بقیه طرفداراش غیرقابل تحمله!

این مدت تو هر تاپیک مرتبط و غیر مرتبط هر جور ترولی که ممکن بود بر کوجیما و دث استرندینگ شد تهش هم بده داستان فقط طرفدارهاش هستن! شما هم لابد طفل معصوم و بچه پیغمبرید! جدی مارو مسخره کردین یا خودتون رو؟ هر کی از بازی خوشش اومده میره تعریفش رو میکنه ازش هم دفاع میکنه به کسی هم ربطی نداره. برای علایقمون هم باید بهتون جواب پس بدیم؟ مشکل دارید نخونید خبرها و نظرها رو. حالا خوبه اخبار DS رو این چند وقت 90 درصد از جانب خودتون شیر شده حالا برا اونا هم ما باید جواب پس بدیم!! رو نیست که به خدا....

این مدت تو هر تاپیک مرتبط و غیر مرتبط هر جور ترولی که ممکن بود بر کوجیما و دث استرندینگ شد تهش هم بده داستان فقط طرفدارهاش هستن! شما هم لابد طفل معصوم و بچه پیغمبرید! جدی مارو مسخره کردین یا خودتون رو؟ هر کی از بازی خوشش اومده میره تعریفش رو میکنه ازش هم دفاع میکنه به کسی هم ربطی نداره. برای علایقمون هم باید بهتون جواب پس بدیم؟ مشکل دارید نخونید خبرها و نظرها رو. حالا خوبه اخبار DS رو این چند وقت 90 درصد از جانب خودتون شیر شده حالا برا اونا هم ما باید جواب پس بدیم!! رو نیست که به خدا....
نگفتم از بازی دفاع نکنید فکر کنم منظورم بسیار بد رسوندم شرمنده! منظورم خود کوجیما بود که بی دلیل از یسری رفتار هاش دفاع میکنن!

یه سری هم بی دلیل ترول میکنن الان حق با کیه این وسط؟ شما تعیین میکنی؟
یکبار دیگه اول اون پستم بخون دارم میگم دارید الکی شلوغش میکنید سر کوجیما یسری ترول الکی میکنن یه عده هم دفاع متعصبانه دفاع خوبه عیب نداره تا دوست دارید دفاع کنید کسی چیزی نگفت ولی کوجیما رو در حد خدای صنعت بالا نبرید که دل درد میگیریم هر بازی ساز بزرگی به اندازه خودش تو صنعت نقش داشته و کوجیما هم از اونا جدا نیست

یکبار دیگه اول اون پستم بخون دارم میگم دارید الکی شلوغش میکنید سر کوجیما یسری ترول الکی میکنن یه عده هم دفاع متعصبانه دفاع خوبه عیب نداره تا دوست دارید دفاع کنید کسی چیزی نگفت ولی کوجیما رو در حد خدای صنعت بالا نبرید که دل درد میگیریم هر بازی ساز بزرگی به اندازه خودش تو صنعت نقش داشته و کوجیما هم از اونا جدا نیست
آقا برا یکی کوجیما خدای صنعته و بهترین بازیساز تاریخه. دوست داره تا این حد بالا ببرتش. الان بهش بگیم نه غلط کردی فقط اونی که ما فکر میکنیم درسته؟ گیری کردیما:D
خب واسه خودش باشه به بقیه چه ربطی داره هی میخوان بکنن تو حلق ما! :| درسته من خودم اخبار DS پوشش میدادم و میدم منکرش نمیشم الان بنظر من کوجیما از بزرگ ترین بازی ساز های تاریخ ولی چیزی میگم؟ خیر حتی آواتارمم مال یکی از بازیاش حقیقتا بازی سازی که بازی 20_25 سال پیشش برام جذاب باشه در نظرم بسیار محترم ولی تهش که چی این شلوغ کاریا چیه!
بیش از این در توانم نیست بحث کنم زیاد هم اسپم شدیم:D هر کی آزاده نظرش رو بده. اگه برا خودش خوبه و نباید نظرش رو بگه خب پس فروم برای چیه؟ بریم تو اتاق با دیوار بحث کنیم لابد!
منم دیگه چیزی نمیگم ولی قبول کنید که شورش درآوردید درسته فروم واسه همین چیزایست ولی هر چیزی جای خودش رو داره و از طرفی جنبه ندارید!
باشه:دی شمام همون بچه پیغمبر که گفتم:دی

آخرین ویرایش:
آقا برا یکی کوجیما خدای صنعته و بهترین بازیساز تاریخه. دوست داره تا این حد بالا ببرتش. الان بهش بگیم نه غلط کردی فقط اونی که ما فکر میکنیم درسته؟ گیری کردیما:D
خب واسه خودش باشه به بقیه چه ربطی داره هی میخوان بکنن تو حلق ما! :| درسته من خودم اخبار DS پوشش میدادم و میدم منکرش نمیشم الان بنظر من کوجیما از بزرگ ترین بازی ساز های تاریخ ولی چیزی میگم؟ خیر حتی آواتارمم مال یکی از بازیاش حقیقتا بازی سازی که بازی 20_25 سال پیشش برام جذاب باشه در نظرم بسیار محترم ولی تهش که چی این شلوغ کاریا چیه!

بیش از این در توانم نیست بحث کنم زیاد هم اسپم شدیم:D هر کی آزاده نظرش رو بده. اگه برا خودش خوبه و نباید نظرش رو بگه خب پس فروم برای چیه؟ بریم تو اتاق با دیوار بحث کنیم لابد!
منم دیگه چیزی نمیگم ولی قبول کنید که شورش درآوردید درسته فروم واسه همین چیزایست ولی هر چیزی جای خودش رو داره و از طرفی جنبه ندارید!

بهترین بازی عمرم که MGS3 اهه و بهترین سری عمرمم همین MGS و تا موقعی که با MGSPW پرونده اش بسته شد، MGSV که اصلا به رسمیت نمیشناسمش و جزو از سری اصلی برای من نیست!:D

در مورد خود لیست دادن، واقعا سخته...
حالا اونم فقط از سال 2010
من شماره گذاری نمیکنم بازی هایی که دوست دارم میگم:
NieR: Automata یکی از بهترین تجربه های عمرم :x بهترین موزیک این نسل هم داشت :x:x:x:((
Kingdom Hearts3 :x
Persona 5 (بهترین JRPG ایی که این دهه تجربه کردم :x)
God of War 3
God of War
The Witcher 3
Yakuza0 بهترین توی سری یاکوزا:((:((
Metal Gear Solid:Peace Walker:((=((
Metal Gear Rising:x>:)B-)
Bayonetta 1+2 :x:x:x:x
Astral Chains :x
Judgment
Dead Space2:-SS
GTAV
Legend of Zelda:BOTW (زیباترین بازیه اوپن ورلدی که تجربه کردم:x)
Devil May Cry 5>:):((=((:x(اینو خدایی اینقدر منتظرش بودم، که به معنای واقعی کلمه جوییدمش :)))
Sekiro
Gears of War 3 :x
Batman Arkham City (بهترین بازی سوپر هیرو تاریخ برای من)
Bioshock Infinite(حس میکنم بهترین بازیه اول شخص در ده سال اخیر برای من باید باشه)
Bloodborne
Resident Evil 2 Remake:-SS:-SS:-SS:-SS
The Last of Us
Horizon Zero Dawn
Super Mario Odyssey عشقم رو پلتفرمر تا حد زیادی زنده کرد:x
Valkyria Chronicles 4:((:x
Fire Emblem Three Houses :x
Splatoon2 :x
(من بازی انلاین زیاد نمیزنم...ولی اسپلاتون بهترین بازی لایو سرویسی بود که تجربه کردم)
Super Smash Bros:Ultimate
(چه میشه گفت...چطور میشه بزرگترین کراس اور گیمینگ تاریخ توی لیست ادم نباشه:D)
Hollow Knight (بین این و پایینی رقابت سنگینیه که کدوم سخت ترین ایندی نسل برام بودن #:-S)
Cuphead :x
Spider Man
Infamous 2 :x:x>:)
Red Dead Redemption 1+2
Uncharted 3
Rayman Legends
Gravity Rush 1+2:x:x
Halo:Reach
Assassin's Creed IV Black Flag(بهترین AC که این این دهه بازی کردم)
Heavy Rain:(((بهترین اثر کیج)
Tales of Berseria(اره گیمپلی و محیط افتضاحه ولی خوب داستان و شخصیت اصلی اش ارزشش داره :D:((:x)
Binary Domain از اون بازیای ناب بود که در حقش بنظرم خیلی کم لطفی شد=(()

دیگه واقعا همینا یادم میان،حس میکنم عناوین دیگه ایی هم هست که بتونم اضافه کنم:D
.
.
.
Xenoblade Chronicles 2
5ff.jpeg
بعد تموم کردن Xenoblade Chronicles 2 تصمیم گرفتم لیست رو اپدیت کنم!
حس گفتنش نیست...داستان موزیک طراحی کرکترا و بلیدا کلا همه چیز این بازی شاهکار بود...واقعا یکی از بهترین تجربه های گیمینگ خودم میدونم!:x:x:x:x
اگه JRPG باز هستید ارزش خرید سوییچ رو جدا داره!!!
حالا من برم اهنگ های بازی رو گوش کنم و زار زار گریه کنم.... =((:((

آخرین ویرایش:
من خودم خیلی بازیای نقش آفرینی فانتزی رو دوست دارم... بخاطر همین توی این ده سال، بنظرم بهترین بازی که کردم و واقعا دوستشون داشتم و دارم یکیش The Witcher 3 بود و یکی دیگه TES V : Skyrim .. انتخاب سختیه برام که یکیش رو انتخاب کنم ولی میگم اسکایریم... با اینکه ویچر از نظر داستانی و جلوه های بصریش و... عالی بود ولی من با اسکایریم میتونم بگم یه مدتی زندگی کردم.. عاشق منظره هاش و گشت و گذار داخلش بودم... ترکیب آهنگ های فوق العاده ش با اتمسفر بازی عجیب عالی بود.. ویچر داستان گرالت بود که ماها کنترلش میکردیم ولی اسکایریم میتونم بگم داستان ماها بود توی اون کشور اسکایریم..
من سال 2011 رو انتخاب کردم برای اسکایریم.

• Like
Reactions: Z-fan and FUTURE

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or