بهترین ارائه دهنده سرویس اینترنت در مشهد برای بازی آنلاین کدام است؟

ahmadgh11

کاربر سایت
Dec 28, 2013
51
نام
احمد
با سلام خدمت دوستان عزیز که در مشهد زندگی میکنند. این تاپیک جهت به اشتراک گذاشتن اطلاعات و تجربیات شما در رابطه با ISP های موجود در شهر مشهد از نظر کیفیت پینگ تایم جهت بازی های آنلاین ایجاد شده است. دوستان اگر از سرویس خاصی استفاده می کنید لطفا وضعیت پینگ تایم ، پهنای باند ، قطع و وصلی و سایر ویژگی های سرویتون رو به اشتراک بگذارید.

david848

کاربر سایت
Jul 26, 2014
1
با سلام خدمت دوستان عزیز که در مشهد زندگی میکنند. این تاپیک جهت به اشتراک گذاشتن اطلاعات و تجربیات شما در رابطه با ISP های موجود در شهر مشهد از نظر کیفیت پینگ تایم جهت بازی های آنلاین ایجاد شده است. دوستان اگر از سرویس خاصی استفاده می کنید لطفا وضعیت پینگ تایم ، پهنای باند ، قطع و وصلی و سایر ویژگی های سرویتون رو به اشتراک بگذارید.
من منطقه فداییان اسلام میشینم کلا هر سرویسی گرفتم پینگ اش زیر 150 نرفته :-s ولی الان یه مدتیه دارم از شاتل میگیرم شبانه حسابی دان میکنه
تا یه هفته پیش که رو 4 مگ بود هر شب 11 گیگ دانلود میشد الان نامردا پهنا باند رو کم کردن 5 گیگ دان میشه بازام خدا رو شکر
یه سرویس های کاهش پینگ هم هس خودم که تا حالا استفاده نکردم ولی دوستان استاده کردن میگن خیلی موثره

ahmadgh11

کاربر سایت
Dec 28, 2013
51
نام
احمد
من منطقه فداییان اسلام میشینم کلا هر سرویسی گرفتم پینگ اش زیر 150 نرفته :-s ولی الان یه مدتیه دارم از شاتل میگیرم شبانه حسابی دان میکنه
تا یه هفته پیش که رو 4 مگ بود هر شب 11 گیگ دانلود میشد الان نامردا پهنا باند رو کم کردن 5 گیگ دان میشه بازام خدا رو شکر
یه سرویس های کاهش پینگ هم هس خودم که تا حالا استفاده نکردم ولی دوستان استاده کردن میگن خیلی موثره

سپاس دوست عزیز. سرویس های wireless رو خبر نداری پینگشون چطوره؟

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
من از مخابرات گرفتم ، منطقه صیاد شیرازی
پینگ 8.8.8.8 یک روزهایی حدود 130 - 150 هست و برخی روزها هم 400-500 کلا مخابرات وقتی بهش اعتراض می کنی که پینگ تایمم بالا رفته می گه ما هیچ تضمینی برای گیم نمی دیم !!!!!!!! میگه پینگ 400 میلی ثانیه برای 8.8.8.8 از نظر ما نرمال هست !
من می خوام اینترنت رو عوض کنم چون هم خیلی نوسان پینگ داره و هم Packet lost زیادی داره و اینطوری به درد گیم نمی خوره ،
ممنون می شم همشهری های عزیز تجربیاتشون رو از کار با شرکت های مختلف خدمات دهنده بیان کنند .

monster73

کاربر سایت
Jan 9, 2023
3
سلام میدونی چه اینترنت بی سیمی برای گیم خوبه؟
من اینترنت وایرلس گرفتم تازگی از نماینده پیشگامان تو مشهد فک کنم اسمش امنیت پردازه
پینگ تایمم زیر ۴۵، سرعتمم خوبه دانلودم ۶۰، آپلود ۴۳ اینا میرسه، خدایی اولین باره از یه جا اینترنت میگیرم راضیم.
البته الان کلا نت داغونه ولی این وایرلسا خوبن، adsl و td دیگه جوابگو نیستن!

• Like
Reactions: kharmagas4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر