بهترینهای 2008 از نگاه GameTrailers

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
بهترینهای gametrailers اینان تا اونجا که من دیدم بقیشونم اگه بقیه دیدن بگن.

BEST Third-Person Shooter:
نامزدا:
the club
dark sector
dead space
fracture
gears of war 2

برنده:
GEARS OF WAR 2

یهترین اکشن ادونچر Best Action Adventure:
نامزدا:
God Of War psp
GTA 4
LBP
MGS4
Prince of persia

برنده:
GTA4

بهترین بازی ریس Best Racing:
نامزدا:
Burnout paradise
GRID
midnight club L.A
motor storm P.R
PURE

برنده:
Burnout Paradise

بهترین گرافیک Best Graphics:
نامزدا:
farcry 2
Gears Of War 2
LBP
MGS4
Prince of Persia

برنده:
GEARS OF WAR 2

بهترین داستان Best Story:
نامزدا:
Fallout 3
GTA 4
Lost Odyssey
Persona 4
Valkyria Chronicles

برنده:
GTA 4

بهترین تیراندازی اول شخص Best FPS:
نامزدا:
Rsistance 2
Call Of Duty WAW
farcry 2
R6 vegas 2
left 4 dead

برنده:
Resistance 2

http://www.gametrailers.com/game/10618.html

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
بهترین تریلر سال Trailer of the Year:
نامزدا:
gears of war 2 launch trailer
GTA 4 Everyone`s a rat
I AM ALIVE E32008 trailer
MGS4 Courage is solid
RE5 Tokyo Game Show 2008

برنده:
RE5 Tokyo Game Show 2008

بزرگترین سورپرایز سال 2008 Biggest Surprise
نامزدا:
فاینال فانتزی 13 بر روی 360
halo 3:O.D.S.T
MK vs DC
تشکیل تیم مشترک بین شینجی میکامی و سودا 51 برای ساخت یه بازیه ترسناک برای EA
تسلط فروش wii بر روی بقیه کنسولها

برنده:
فاینال فانتزی 13 بر روی 360

بهترین طرز قرار گیری نرم افزار Best Sotware Lineup:
برنده:
PS3

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
درسته حق mgs رو خوردن:p اما خداییش این چند سال gt نشون داده که خیلی بی طرف و درست نقد میکنه!
در حال حاضرم من از همه بیشتر قبولش دارم

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
طرز قرار گیری نرم افزار یعنی چی ؟

ترتیبو تاریخ ریلیز بازیا.
سونی واسه ps3 یه جوری برنامه ریزی کرده بود که بازیای اختصاصیش تو طول سال پخش باشن مثل ایکس باکس همرو واسه آخر سال نده بیرون.

whistle song

کاربر سایت
Dec 24, 2008
137
بعضی از سایتها mgs4 و بعضی دیگه geow2 رو بهترین گرافیک انتخاب کردن.این نشون میده که این دو بازی امسال کلی باهم کلنجار رفتن.حالا بگذریم از gs که حالش خوب نبود ولی بیشتر سایتها این دو بازی رو لایق بهترین گرافیک میدونستن.mgs4 به خاطر وجه سینماتیکش وgeow2 به علت جلوه های بصری و طبیعیش.کلا انتخاب بین این دو کاری بسی دشواری هست و انتخاب هریک از این دوبازی سلیقهء سایت رو نشون میده که با کدوم وجه بیشتر حال میکنه.
یا حق

Ironic Sin

کاربر سایت
Dec 30, 2008
11
نام
saMan
ممنون من تو این چند سال اخیر کاملا به GT اعتماد پیدا کردم و دیدم نسبت به GS هم کاملا عوض شده چون واقعا GS دیگه شورش رو در آورده

از این مساله که بگذریم میبینیم که GT اینبار هم واقعا خوب رتبه دهی کرده بود و به جزء نکات و مسائل کوچیکی واقعا بدون حق خوری رتبه بندی شده بودند بازی ها

آیا هیچ بازی در امسال مثل METAL GEAR SOLID 4 : GUNS OF THE PATRIOTS با آن همه Cut-Sense و داستان گیرا همچنین بهترین پایان برای این بازی و گرافیک خارق العاده اش بود و آیا حقش بود که فقط جزء نامزد ها باشد ؟!!! و یک بازیه در حد متوسط و فقط با تکیه بر سبکش باید برنده در 2 قسمت شود؟!
من موندم GTA IV یعنی حتی از لحاظ داستان هم قوی هستش ؟!!!! این دیگه ته نامردی بود یعنی Lost Odyssey , و MGS4 با اون داستان یگانشون هم از GTA IV با داستان ساده و بدون کشش قوی تر نبود ؟!!!!!
البته باید در نهایت این هم بگم که به POP هم خیلی ظلم شد این وسط

با تشکر

آخرین ویرایش:

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
دوست عزیز داستان GTA4 یه داستان چند لایه و خیلی واقعی بود که هیچ چیزش دور از ذهن نیست داستان بازیای دیگه معمولا تخیلی هستن ولی GTA داستان اجتماعی داره توی بازیشم تیکه ها و حرفایی زده میشه که آدم تحت تاثیر قرار میگیره واسه همین از نظر داستان شما اصلا این بازیو یه چیز ساده ندون.

Ironic Sin

کاربر سایت
Dec 30, 2008
11
نام
saMan
دوست عزیز داستان GTA4 یه داستان چند لایه و خیلی واقعی بود که هیچ چیزش دور از ذهن نیست داستان بازیای دیگه معمولا تخیلی هستن ولی GTA داستان اجتماعی داره توی بازیشم تیکه ها و حرفایی زده میشه که آدم تحت تاثیر قرار میگیره واسه همین از نظر داستان شما اصلا این بازیو یه چیز ساده ندون.

حق با شماست ولی به نظر شما یک داستان ساده حالا هر چند که واقعی و اجتماعی باشه میتونه عنوان بهترین داستان سال رو بگیره
در ضمن داستان METAL GEAR SOLID4 ما رو هرگز به این فکر فرو نمیبره که تخیلی هستش شاید محیط تخیلی باشه ولی اینقدر واقعی جلوه میکنه که بیشتر از این که به ابزار های تخیلی بازی فکر کنیم به داستان دراماتیک و بسیار بسیار پیچیده و گیرای بازی نظر میندازیم
من نمیگم داستان GTA IV بد بود من میگم داستانش نسبت به سبک خودش در یک حد استاندارد قرار داشت شاید هر یک کم فرتر ولی داستان MGS داستانی بود که حتی با فیلم های هالیوودی و یا رمان های بزرگ هم حتی میتونه رقابت کنه

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
دوستان خواهشا نگید این تاپیک قفل بشه یا نه چون مدیران عزیز بیشتر از من و شما تجربه دارند و میدونند که کی باید کدوم تاپیک قفل بشه ! مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر