بعد از 25 سال برای اولین بار Geoff Keighley در E3 حضور نخواهد داشت

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
Geoff-Keighley.jpg

آقای جف کیلی [Geoff Keighley] دیگر تهیه کننده مراسم E3 Coliseum نیست. E3 Coliseum یک [stage] زنده است که در سال 2017 به مراسم E3 اضافه شد تا طرفداران بازی های ویدیویی را، از طریق پنل ها، گفت و گو ها و دیگر مراسم بخصوص، به بازی ها و سازندگان مورد علاقه خود نزدیک کند.
مراسم Coliseum شامل حضور توسعه دهندگان از شرکت های بزرگی مثل PlayStation, Microsoft, Bethesda, Square Enix, Take-Two, Epic و Ubisoft و سلبریتی هایی مثل جک بلک [Jack Black] می شود.
جف کیلی که بیشتر برای اداره کردن مراسم The Game Awards شناخته شده است، اجرا در سه Coliseum اول را به عهده گرفت، ولی امسال درخواست شرکت در این برنامه را رد کرده است. و بعد از 25 سال، برای اولین برای بار است که جف کیلی در این مراسم شرکت نخواهد کرد.
در گفت و گو با وب سایت GamesIndutry.biz جف کیلی گفت:

با توجه به مطالبی که به صورت عمومی درباره برنامه های E3...

Continue reading...

Last edited by a moderator:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
حالا نه که مراسم خودش قله افتخار آفرینی تو نحوه برگزاری جشنواره و کنفرانس گیمینگ بود :|
همشون با هم دارن میرن تو چاه... فقط نوع شون متفاوته

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
یک زمانی فکر میکردم ملیجکیه که گهگاهی میاد جلوی کوجیما ادا و اطوار درمیاره و میره ولی اواخر بنظرم اومد با تمام وجود داره برای صنعت گیم تلاش میکنه و کارش متفاوته و تحسینش میکردم اما حالا باز ازش بدم اومد! قضیه اینه که e3 چه بخوای نخوای مهمترین ایونت این صنعته بی توجهی به e3 نتیجه اش بروز یک تعداد مراسم های پخشو پلا و غیر مسنجم میشه که نه هیجانی خواهد داشت و نه جذابیتی و نه محتوای درستی. الان ایشون هم احساس میکنم داره همه چیو باهم قاطی میکنه و نمیفهمه که حتی tga اش هم با تمام بیننده ای که داره نمیتونه جای e3 رو بگیره و دلش رو خوش نکنه. تو نمیتونی توی مراسمی که قراره جایزه بدی و تمرکزت روی عوامل بازیسازیه تا خود بازی بیای از اول تا اخر رونمایی از محصولات جدید بکنی یا برای جذب بیننده ی بیشتر حاضر بشی یه بازیگر کچل بیاری که هیچ ربطی به صنعت گیم نداره. نتیجه ی اینکارها یه مراسم بی هویت میشه ، مراسمی که همین tga اخری بود. E3 صفرتا ١٠٠اش گیم هست، هویت داره.
البته این باشه یا نباشه چنان اهمیتی نداره ولی دامن زدن به این اتفاقات چندان جالب نیست. من امیدوارم سونی که یکی از ستون های این مراسم بود از خر شیطون بیاد پایین اختلافات رو فیصله بدن و دوباره شاهد حضورش توی مراسم باشیم.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اوممممم، به دست چپم؟
جوری این قضیه بولد شد توی توییتر و اِرا که کسی ندونه فکر میکنه یکی از پایه های صنعت گیمینگ ترکیده. الان هم احتمالا داره برنامه ریزی میکنه که چجوری کل مراسم TGA رو به کوجیما اختصاص بده.

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
یک احتمال رو هم دوستان در نظر نگرفتند.
چقدر می تونیم احتمال این رو در نظر بگیریم که سونی همون تایم e3 قراره مستقلا کنفرانس برگزار کنه و مجریش هم جف کیلی باشه!
و این نیومدن جف کیلی هم هینت دادنی واسه اون زمان باشه.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
حالا منم از جنگولک بازیای این بشر خوشم نمیاد. :D ولی تکلیف E3 Coliseum چی میشه الان؟ هر سال یه سری لایو استریم میذاشتن بعد از خود کنفرانس مفصل با افراد مختلف گفت و گو میکردن، بعضیاشون گه گاه جالب بودن... :-"

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
منباب جانگولک بازی و هایپ الکی باشه باید کل فلسفه E3 رو بیارید پایین از لیک های الکی گرفته تا هایپ و تبلیغات دروغ همه جزوی از E3 بوده خلاصه اینی که اینقدر سمت این بابا هیت روانه کردید هیچ دلیلی نداره طرف یکی از موفق ترین افراد تو زمینه رسانه گیمینگ بوده TGA هر سال داره بزرگتر و بزرگ تر میشه همش به خاطر ایشون بوده توی این قضایا دوری سونی و کم اهمیت شدن E3 هم هیشکی گاف پارسال ESA رو نمیبینه جدای اون خودشون هم میخوان تغییر فرمت بدن تا پول بیشتر به جیب بزنن خلاصه واقعیت تلخی که هست با دیجیتالی شدن بیشتر صنعت گیمینگ اینجور دور همی ها کم رنگ تر میشه کاریش هم نمیشه کرد

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
احساس میکنم میزان هیت افراد به کوجیما روی واکنش به این خبر تاثیر مستقیمی داره:D
جف جز قدیمی ترین ژورنالیستهای این صنعت هستش و همین مراسم گیم اواردزی که با همه کم و کاستی هاش داریم بخاطر تلاش شبانه روزی و پیگیریهای پی در پی این آدمه. تقریبا با همه بزرگان این صنعت ارتباط خوبی همیشه داشته. چه اون زمانی که در گیم تریلرز بود چه الان، همیشه شناخته شده بوده. ظاهرش شاید خیلی گوگولی و آکوارد نشونش بده ولی مصاحبه های جنجالی کم نداشته:D یکی از مهمترین مصاحبه همین نسل رو ایشون با دان متریک انجام داد که متریک اون جمله طلایی هر کی نمیتونه اکس باکس وان بخره 360 هستش رو گفت و داستانهای بعدش هم که میدونیم چی شد:D یا چند سال پیش یادمه با رجی در مورد نداشتن آی پی جدید در نینتندو بحث میکرد و کلی تحت فشار گذاشتش، چیزی که هیچوقت کسی نتونسته بوده مستقیم از رجی بپرسه. خلاصه یجور ازش حرف نزنید انگار کم آدمی هستش چون بیشتر خودتون زیر سوال میرید:D
احتمالا دلیل اصلی که جف نخواسته امسال رو شرکت کنه بخاطر همون لیک اطلاعات خبرنگارها بوده و خب جف به عنوان یه ژورنالیست تاثیرگذار و قدیمی قطعا میتونه برگزارکنندگان E3 رو تحت فشار قرار بده.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
حالا منم از جنگولک بازیای این بشر خوشم نمیاد. :D ولی تکلیف E3 Coliseum چی میشه الان؟ هر سال یه سری لایو استریم میذاشتن بعد از خود کنفرانس مفصل با افراد مختلف گفت و گو میکردن، بعضیاشون گه گاه جالب بودن... :-"

هیچی نمیشه، یکی دیگه مجری گری میکنه و برنامه جلو میره :D این آدم هم که جز قربون صدقه رفتن کوجیما و لیک کردن برنامه‌های مایکروسافت کار دیگه‌ای بلد نیست انشالله در این مدت که دور هست چیزهای جدید یاد میگیره :D شایدم با شرکت معظم برنامه کنفرانس و اجرای جداگانه داره که خودش رو کشیده عقب در هر صورت همچین نقش مهمی هم نداشت قبل از این خبر، الکی اسطوره سازی نکنیم :D

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
هیچی نمیشه، یکی دیگه مجری گری میکنه و برنامه جلو میره :D این آدم هم که جز قربون صدقه رفتن کوجیما و لیک کردن برنامه‌های مایکروسافت کار دیگه‌ای بلد نیست انشالله در این مدت که دور هست چیزهای جدید یاد میگیره :D شایدم با شرکت معظم برنامه کنفرانس و اجرای جداگانه داره که خودش رو کشیده عقب در هر صورت همچین نقش مهمی هم نداشت قبل از این خبر، الکی اسطوره سازی نکنیم :D
شما انگار انقدر تو فاز ترول و کل کل تشریف دارید که در جریان نیستید جف کیلی تهیه کننده E3 Coliseum بوده نه صرفا مجری. طرف روبات نیست که کل هفته رو تنهایی با تک تک بازیسازها مصاحبه کنه. :D حالا خوبه مایکروسافت کنسول نسل بعدیش رو توی مراسم "همین آدم" معرفی کرد همراه HB 2 که بازخورد بدیم نداشت... البته که کسی هم این وسط اسطوره نساخت از ایشون و هایپای عجیب و غریب TGA و گیمزکام که راه انداخته بود رو یادمون نمیره. :D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
شما انگار انقدر تو فاز ترول و کل کل تشریف دارید که در جریان نیستید جف کیلی تهیه کننده E3 Coliseum بوده نه صرفا مجری. طرف روبات نیست که کل هفته رو تنهایی با تک تک بازیسازها مصاحبه کنه. :D حالا خوبه مایکروسافت کنسول نسل بعدیش رو توی مراسم "همین آدم" معرفی کرد همراه HB 2 که بازخورد بدیم نداشت... البته که کسی هم این وسط اسطوره نساخت از ایشون و هایپای عجیب و غریب TGA و گیمزکام که راه انداخته بود رو یادمون نمیره. :D

تهیه کننده یه برنامه بوده؟ یه برنامه دیگه جاش رو میگیره :D مجری بوده؟ یه مجری دیگه جاش رو میگیره :D مایکروسافت هم به عنوان یه شرکت از تمام موقعیت‌هایی که داره استفاده میکنه تا با گیمرها در ارتباط باشه این هم منافاتی با این قضیه نداره که کیلی یه آدم پاچه خار کوجیما و لیکر هست :D بود و نبودش هم فرقی به حال برنامه بقیه شرکت‌ها تو E3 نداره این همه آدم و شرکت لنگ این بابا نیستن :D

حالا ته این حرفها چی تو کیلی دیدی که من بابتش بخوام ترول کنم یا اینکه تو ذهنت چطوری یارکشی کردی که اون تو تیم شماست که من بخوام بهش ضربه بزنم و... هم در نوع خودش جالبه :D چطوری فکر میکنین :D

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
حالا اگه مثلا این لا لو آ مایکروسافتم یهو بیاد اعلام کنه این E3 نیست (حجم اینترنتشون تموم شده نمیتونن تریلر دنلد کنن) یهو E3 تبدیل میشه به زباله و ایشون هم ابر قهرمان.

• Like
Reactions: benjohn

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
تهیه کننده یه برنامه بوده؟ یه برنامه دیگه جاش رو میگیره :D مجری بوده؟ یه مجری دیگه جاش رو میگیره :D مایکروسافت هم به عنوان یه شرکت از تمام موقعیت‌هایی که داره استفاده میکنه تا با گیمرها در ارتباط باشه این هم منافاتی با این قضیه نداره که کیلی یه آدم پاچه خار کوجیما و لیکر هست :D بود و نبودش هم فرقی به حال برنامه بقیه شرکت‌ها تو E3 نداره این همه آدم و شرکت لنگ این بابا نیستن :D

حالا ته این حرفها چی تو کیلی دیدی که من بابتش بخوام ترول کنم یا اینکه تو ذهنت چطوری یارکشی کردی که اون تو تیم شماست که من بخوام بهش ضربه بزنم و... هم در نوع خودش جالبه :D چطوری فکر میکنین :D
من نمیفهمم چرا اینقد سعی دارید همه چیو بپیچونید، والا من فقط اومدم پرسیدم چی به سر E3 Coloseum میاد یهو شما اومدی پای کوجیما و مایکروسافت رو کشیدی وسط، این یارگیری فرضی که میگید تو ذهن شماست انگار. :D
جف کیلی زمانی که آخر سال شو برگزار میکنه برای مایکروسافت یا هزارتا شرکت بزرگ دیگه میشه موقعیت ولی وقتی یه ایونت رو رها میکنه میره "یکی دیگه میاد جاش"؟ اوکی. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر