برندگان کنفرانس بازی های آنلاین مشخص شدند

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
کنفرانس ناشران بازی های آنلاین چهارشنبه شب یعنی هفتم اکتبر (پانزدهم مهر) حساس ترین لحظات خود را سپری میکرد.کنفرانس با اعطای جایزه به برترین بازی های آنلاین در سبک های مختلف به پایان رسید.

954437_20100930_640screen002.jpg

در حالی که بازی های معروف و پر طرفدار زیادی در این کنفرانس بزرگ حضور داشتند اما بازی مجانی و آنلاین شرکت Riot Games یعنی League of Legends توانست در 6 رشته مختلف کاندید شود و 5 تا از جایزه های مهم این کنفرانس را به خود اختصاص دهد.این بازی تلفیقی از دو سبک Real-time strategy و role-playing میباشد.نکته خیلی جالبی که توجه علاقه مندان به بازی های رایانه ای را به خود جلب کرده انست که سایت معروف Game Spot به این بازی که در تاریخ 27 اکتبر سال 2009 عرضه شده امتیاز 6/10 را داده است!
اما در این مدت انقدر این بازی طرفدار پیدا کرده که بعضی ها آنرا با بازی های شرکت بلیزارد مقایسه میکنند. بر اساس گزارش شبکه Raptr هم این بازی اکنون سومین بازی پر طرفدار PC در سبک RPG است و از نظر ساعات بازی بعد از عناوین World of Warcraft و MapleStory قرار دارد.

بیشتر بازی های این لیست از ماه می سال 2009 تا ماه می سال 2010 عرضه شده اند و فقط جایزه Best Live Game است که مربوط به بازی هایی است که اکنون هم توسط مردم مورد استفاده قرار میگیریند یا حداکثر تا 12 ماه قبل از عرضه May 2009 عرضه شده اند.

مشاهده لیست کامل جوایز:

نامزد
برنده

Best Online Technology
Aion--NCsoft
Champions Online--Cryptic Studios
Global Agenda--Hi-Rez Studios
League of Legends--Riot Games
Love-Quel Solaar

Best Social Network Game
FIFA Superstars--Playfish
NanoStar Siege--Digital Chocolate
Nightclub City--Booyah Inc.
Social City--Playdom
Treasure Isle--Zynga

Best Online Visual Arts
GodFinger--Wonderland Software/ngmoco
Papermint--Avaloop
Star Trek Online--Cryptic Studios
Love--Quel Solaar

Best Audio for an Online Game
Aion--NCsoft
Music Pets--Conduit Labs
We Rule--Newtoy/ngmoco

Best Community Relations
EVE Online--CCP
Free Realms--Sony Online Entertainment
Guild Wars--ArenaNet
Wizard101--Kingsisle Entertainment
World of Warcraft--Blizzard Entertainment

Best Online Game Design
Dungeon Fighter Online--Neople/Nexon
We Rule--Newtoy/ngmoco
Zoo Kingdom--Blue Fang Games

Best Live Game
EVE Online--CCP
Farmville--Zynga
World of Warcraft--Blizzard Entertainment

Best New Online Game
FIFA Superstars--Playdom
We Rule--Newtoy/ngmoco

Audience Award
First runner-up: Wizard101--Kingsisle Entertainment

مشاهده تریلر بازی League of Legends

پ.ن:شاید اگر تبلیغات بیشتری برای بازی صورت میگرفت و یک ناشر پر نام پست بازی بود و مجانی عرضه نمیشد امتیازات بازی خیلی بهتر از اکنون بودند.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
dota668c.jpg

بازی League Of Legends یک تقلید صرف و ضعیف از مد بازی وارکرافت 3 به نام Defence Of The Ancients AllStars هست و اتفاقا جالبه بدونید که DOTA طرفداران و کاربران بیشتری نسبت به LOL داره ، اما چون صرفا یک مپ یا مد محسوب میشه در مسابقاتی اینچنینی حضور پیدا نمیکنه! و من خودم تا بحال وقتی نظر دو نفر که هردو رو بازی کردند پرسیدم ، همه گفتند که DOTA خیلی بالانس تر و باارزش تر از LOL هست و سایر افرادی هم که فکر میکنم به انجام این بازی مشغولند به خاطر گرافیک پر زرق و برق و افکت های جالبشه ، وگرنه از نظر گیم پلی هیچ پیشرفتی نسبت به DOTA نداره و نمراتی هم که گرفته کاملا حقش بوده!
و جالب اینه که این بازی در سال 2009 عرضه شده ، اما WarCraft III مربوط به سال 2002 هست و 7 سال اختلاف اینو ثابت میکنه که گرافیک همیشه حرف اول رو نمیزنه و یک گیم پلی اصیل خیلی وقت ها میتونه به مدت چند سال طرفداران یک سبک رو راضی کنه.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
dota668c.jpg

بازی League Of Legends یک تقلید صرف و ضعیف از مد بازی وارکرافت 3 به نام Defence Of The Ancients AllStars هست و اتفاقا جالبه بدونید که DOTA طرفداران و کاربران بیشتری نسبت به LOL داره ، اما چون صرفا یک مپ یا مد محسوب میشه در مسابقاتی اینچنینی حضور پیدا نمیکنه! و من خودم تا بحال وقتی نظر دو نفر که هردو رو بازی کردند پرسیدم ، همه گفتند که DOTA خیلی بالانس تر و باارزش تر از LOL هست و سایر افرادی هم که فکر میکنم به انجام این بازی مشغولند به خاطر گرافیک پر زرق و برق و افکت های جالبشه ، وگرنه از نظر گیم پلی هیچ پیشرفتی نسبت به DOTA نداره و نمراتی هم که گرفته کاملا حقش بوده!
و جالب اینه که این بازی در سال 2009 عرضه شده ، اما WarCraft III مربوط به سال 2002 هست و 7 سال اختلاف اینو ثابت میکنه که گرافیک همیشه حرف اول رو نمیزنه و یک گیم پلی اصیل خیلی وقت ها میتونه به مدت چند سال طرفداران یک سبک رو راضی کنه.
من 4-5 سالی هست که Dota بازی میکنم هر وقتم از دوستام در باره LoL میپرسم همه میگن Dota بهتره. خودم هنوز امتحانش نکردم و نخواهم کرد:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر