برنامه Free MCBOOT 20014 By VENDOR با فرمت ISO

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
برنامه Free MCBOOT 2014 By VENDOR با فرمت ISO

سلام این نسخه از برنامه ویرایشی از خودم هستش. نرم افزار ها رو به آخرین ورژن آپدیت کردم و 2 تا قسمت هم خودم بهش اضافه کردم. امیدوارم لذت ببرید.

FMCBOOT.jpg

دانلود با لینک مستقیم

نظرات خودتون رو بیان کنید تا در نسخه بعدی امکانات بیشتر اضافه کنم.

وبلاگ برنامه: http://freemcboot.blogfa.com

آخرین ویرایش:

shahrokh667

کاربر سایت
Oct 26, 2015
4
مشکل در ساخت دی وی دی فری مک بوت

سلام این نسخه از برنامه ویرایشی از خودم هستش. نرم افزار ها رو به آخرین ورژن آپدیت کردم و 2 تا قسمت هم خودم بهش اضافه کردم. امیدوارم لذت ببرید.

نظرات خودتون رو بیان کنید تا در نسخه بعدی امکانات بیشتر اضافه کنم.
سلام
من تا حالا دوبار دی وی دی فری مک بوت رو ساختم و در هر دوبار دو وی دی حروم شده یعنی فایل ایزو رو با نرو و سرعت 4 روی دی وی دی رایت کردم ولی پلی استیشن 2 نمیتونه دی وی دی رو بخونه تو رو خدا بگید من کجا رو اشتباه کردم میشه فری مک بوت رو با فلش نصب کنم که اگر اشتباهی شد راحت پاک بشه و دی وی دی خام حروم نشه؟ لطفا با تصویر بگید که من دقیقا باید چی کار کنم؟
کممممممممک
مرسی

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
سلام
من تا حالا دوبار دی وی دی فری مک بوت رو ساختم و در هر دوبار دو وی دی حروم شده یعنی فایل ایزو رو با نرو و سرعت 4 روی دی وی دی رایت کردم ولی پلی استیشن 2 نمیتونه دی وی دی رو بخونه تو رو خدا بگید من کجا رو اشتباه کردم میشه فری مک بوت رو با فلش نصب کنم که اگر اشتباهی شد راحت پاک بشه و دی وی دی خام حروم نشه؟ لطفا با تصویر بگید که من دقیقا باید چی کار کنم؟
کممممممممک
مرسی

اولا شما باید این فایل رو بر روی سی دی رایت کنید. دوما اگر لنز دستگاه شما مشکل نداشته باشه باید سی دی رو اجرا کنه. برای کسب اطلاعات بیشتر به وبلاگ برنامه مراجعه کنید.
اجرای بازیهای پلی استیشن 2 از هارد

shahrokh667

کاربر سایت
Oct 26, 2015
4
اولا شما باید این فایل رو بر روی سی دی رایت کنید. دوما اگر لنز دستگاه شما مشکل نداشته باشه باید سی دی رو اجرا کنه. برای کسب اطلاعات بیشتر به وبلاگ برنامه مراجعه کنید.
سلام
من این سایتو دیدم و چند دور مطالبشو خوندم و مطمئن هستم مشکل از دی وی دی بویدن نسیت چون در بعضی سایت ها گفته شده اگز این فایلو روی سی دی رایت کردید و دستگاه تق تق کرد روی دی وی دی رایت کنید
سوال دیگم اینه که نمیشه فری مک بوت رو با فلش روی مموری کارت نصب کرد که اگر مشکلی پیش اومد راحتی پاک بشه و تندتند دیسک حروم نکنم
ایا خود شما از این روش استفاده کردین؟
ممکنه مشکل از مدل دستگاه باشه ؟ من هر چی گشتم نتونستم مدل دستگاهمو پیدا کنم چون زیاد وارد نیستم ولی شبیه این عکسه:
99824066838865914193.jpg

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
سلام
من این سایتو دیدم و چند دور مطالبشو خوندم و مطمئن هستم مشکل از دی وی دی بویدن نسیت چون در بعضی سایت ها گفته شده اگز این فایلو روی سی دی رایت کردید و دستگاه تق تق کرد روی دی وی دی رایت کنید
سوال دیگم اینه که نمیشه فری مک بوت رو با فلش روی مموری کارت نصب کرد که اگر مشکلی پیش اومد راحتی پاک بشه و تندتند دیسک حروم نکنم
ایا خود شما از این روش استفاده کردین؟
ممکنه مشکل از مدل دستگاه باشه ؟ من هر چی گشتم نتونستم مدل دستگاهمو پیدا کنم چون زیاد وارد نیستم ولی شبیه این عکسه:
99824066838865914193.jpg

برنامه من رو دستگاه های مدل 7000 و پایینتر بدون مشکل اجرا میشه. برای دستگاه های جدید بزودی یک دیسک جداگانه میخوام درست کنم که با اون بتونید بازی ها رو اجرا کنید.

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
برنامه من رو دستگاه های مدل 7000 و پایینتر بدون مشکل اجرا میشه. برای دستگاه های جدید بزودی یک دیسک جداگانه میخوام درست کنم که با اون بتونید بازی ها رو اجرا کنید.

دوست عزیز یه ic هست به اسم modbo که توانایی اینو داره کاستوم لودر کنه
یعنی میره میشه رو سیستم و حتی لگو اول روشن شدن ps2 بر میداره و سیستم مستقیم از روی usb بوت میشه
modbo 5.0 روی سری 90 هزار کار میکنه و دیگه احتیاج به دیسک بوت نیست
من بازار گشتم این ic ورژن 5 اصلا نیست اما آی سی modbo 4.0 هست که قیمت 6000 تومنی داره
انگار ورژن 4.0 روی سری 90 هزار جواب نمیده اما تو نت آموزش هایی پیدا کرد که ادعا کرده بودن میشه modbo 4.0 روی ps2 سری 90 هزار نصب کرد و کار کنه

شما اطلاعاتی از این روش دارید؟

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
دوست عزیز یه ic هست به اسم modbo که توانایی اینو داره کاستوم لودر کنه
یعنی میره میشه رو سیستم و حتی لگو اول روشن شدن ps2 بر میداره و سیستم مستقیم از روی usb بوت میشه
modbo 5.0 روی سری 90 هزار کار میکنه و دیگه احتیاج به دیسک بوت نیست
من بازار گشتم این ic ورژن 5 اصلا نیست اما آی سی modbo 4.0 هست که قیمت 6000 تومنی داره
انگار ورژن 4.0 روی سری 90 هزار جواب نمیده اما تو نت آموزش هایی پیدا کرد که ادعا کرده بودن میشه modbo 4.0 روی ps2 سری 90 هزار نصب کرد و کار کنه

شما اطلاعاتی از این روش دارید؟

متاسفانه اطلاعی ندارم

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
نسخه جدید برنامه به همراه آموزش اجرا در دستگاه های سری 9000 به وبلاگ برنامه اضافه شد.

ممنون دوست عزیز

یعنی با این روش که اینجا توضیح دادید تو سری 90000 هزار از بار دوم به بعد دیسک بوت نمیخواد؟ و لیست به صفحه اصلی PS2 اضافه میشه؟
اجرای بازیهای پلی استیشن 2 از هارد - دانلود نرم افزار FREE MCBOOT 2015 By VENDOR V1.3 برای پلی استیشن 2

داداش بعد نظرت درباره برنامه PS2ESDL چیه؟
اینجا درباره خود برنامه اش و لیست ساپورتیش توضیح داده
http://forum.bazicenter.com/thread92697/page6/#post3890264

آخرین ویرایش:

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
ممنون دوست عزیز

یعنی با این روش که اینجا توضیح دادید تو سری 90000 هزار از بار دوم به بعد دیسک بوت نمیخواد؟ و لیست به صفحه اصلی PS2 اضافه میشه؟
اجرای بازیهای پلی استیشن 2 از هارد - دانلود نرم افزار FREE MCBOOT 2015 By VENDOR V1.3 برای پلی استیشن 2
جواب: برای سری 9000 باید هر دفعه دستگاه رو با سی دی روشن کنی.

داداش بعد نظرت درباره برنامه PS2ESDL چیه؟
اینجا درباره خود برنامه اش و لیست ساپورتیش توضیح داده
http://forum.bazicenter.com/thread92697/page6/#post3890264
در مورد این برنامه نظری ندارم فعلا. ولی بعدا دربارش تحقیق میکنم

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457

وبلاگ برنامه با 2 پست متفاوت بروز شد.

اولی نرم افزار open ps2 loader 0.9.3 بصورت ISO هستش که مخصوص استفاده در دستگاه های سری 9000 است که Free MCBOOT رو نمیتونن از مموری کارت بوت کنن.

دومی نسخه مینی و کم حجم برنامه Free MCBOOT مخصوص کسانی که مموری کارتشون فضای کافی نداره

سومی رفع مشکل اجرا نشدن برنامه Free MCBOOT در پلی استیشن های فت یا همون بزرگ

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
با سلام
یعنی بدون دیسک میشه تو دستگاه های سری9000 بامموری کارت ps2 بازیها رو از فلش اجرا کرد؟

بهترین روش برای اجرای بازیها در سری 9000 به شکل زیر هستش:
روش اجرا راحته. دیسک ps2 loader0.9.3 رو تو دستگاه اجرا میکنید و بعد از انتخاب بازی که از قبل روی فلش یا هارد ریخته اید و اجرای بازی درب دستگاه رو باز میکنید تا لنز دستگاه بیهوده کار نکنه. چون بازی از روی هارد یا فلش اجرا شده. در ضمن اگر بازی رو نخوایم ذخیره کنیم به مموری کارت هم احتیاجی نیست

• Like
Reactions: arash_1996

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر