برنامه ویژه بازی‌سنتر برای E3 امسال با حضور کسری کریمی‌طار و محمد طالبیان!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
یک سال دیگر و یک E3 دیگر از راه رسید و تیم بازی‌سنتر همانند سال‌های گذشته این مراسم را پوشش خواهد داد. البته امسال یک تفاوت بزرگ با سال‌های گذشته خواهد داشت. برای اولین بار قصد داریم همراه با «کسری کریمی‌طار» سردبیر جدید بازی‌سنتر و «محمد طالبیان» دو چهره شناخته در عرصه بازی‌های ویدیویی به پخش و بررسی E3 امسال بپردازیم.

همچنین تیم بازی‌سنتر همانند سال گذشته در مراسم E3 امسال در شهر لس‌آنجلس حضور خواهد داشت و با ضبط ویدیو های اختصاصی از بازی‌های جدید، حال و هوای نمایشگاه و مصاحبه با بازیسازان مختلف سعی دارد تا هر چه بیشتر این مراسم را به صورت کامل پوشش دهد.
در آخر هم بقیه اعضای تحریریه بازی‌سنتر اخبار و تریلر های مختلف را در سایت و کانال‌های بازی‌سنتر در شبکه‌های اجتماعی به صورت کامل پوشش خواهند داد.

برای شروع با کنفرانس مایکروسافت همراه با سایت بازی‌سنتر باشید. کسری و محمد به صورت زنده قبل از شروع مراسم برنامه ویژه‌ای را در نظر گرفته‌اند که در آپارات بازی‌سنتر به صورت زنده پخش خواهد شد.

108499

شروع برنامه:
۲۰ خرداد ساعت ۰۰:۳۰ بامداد

آپارات بازی‌سنتر:
پخش زنده کنفرانس مایکروسافت | با اجرای کسری کریمی طار و محمد طالبیان

مقاله اختصاصی E3:
E3 2019 - خواسته‌ها و پیش‌بینی‌های تحریریه بازی‌سنتر - www.BaziCenter.com

کانال های بازی‌سنتر در شبکه های اجتماعی:
تلگرام
توییتر
اینستگرام

Last edited by a moderator:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
یک گیم پلی ۴۰ دقیقه ای از کنترل به صورت اختصاصی ضبط کردم با همکاری رمدی با رزولوشن 4k. هر چند اجازه فیلم گرفتن موقع مصاحبه وجود نداشت، اما متن مصاحبه به زودی در بازی سنتر قرار خواهد گرفت.
ویدیو هم به زودی از سایت بازی سنتر منتشر خواهد شد. منتظر فرستادن فایل بازی هستم .
،فقط حجم رو هم در نظر بگیر. تو کیفیتهای مختلف و چند پارته بزارید.
چون حجمش زیاد میشه.خیلیها هم سرعتشو ندارن ،هم حجمشو

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
یک گیم پلی ۴۰ دقیقه ای از کنترل به صورت اختصاصی ضبط کردم با همکاری رمدی با رزولوشن 4k. هر چند اجازه فیلم گرفتن موقع مصاحبه وجود نداشت، اما متن مصاحبه به زودی در بازی سنتر قرار خواهد گرفت.
ویدیو هم به زودی از سایت بازی سنتر منتشر خواهد شد. منتظر فرستادن فایل بازی هستم .
مصاحبه با خود جناب سم لیک دیگه؟ پستتون رو دیدم لایک کرده بود توی توئیتر. :D

• Like
Reactions: voldmort

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
سلام. خیلی ممنون بابت زحمات و گزارش هایی که تهیه میکنی. نظر کلی خودت بعد از تجربه کنترل چی بود؟ من خودم بشدت طرفدار رمدی ام ولی نمایش های کنترل اینقدر ناامید کننده بوده برام که فکر نمیکنم اینبار این بازی بتونه اون حس همیشگی بازی های رمدی رو داشته باشه.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
خیلی ممنون از دوستانی که استریم رو دیدند و عذرخواهی بابت مشکلات. در مورد صدا حقیقتش اینه که ما برای شب دوم از تجهیزات بهتری استفاده کردیم اما با روند شب اول جلو رفتیم و همین باعث شد صدا زیاد بشه. خیلی ممنون از نظراتتون که باعث می‌شند روند کار ما هم بهتر بشه

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
از Call of duty جدید هم یک فیلم میگرقتید خوب بود بخش داستانیش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر