برنامه ویژه بازی‌سنتر برای E3 امسال با حضور کسری کریمی‌طار و محمد طالبیان!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
یک سال دیگر و یک E3 دیگر از راه رسید و تیم بازی‌سنتر همانند سال‌های گذشته این مراسم را پوشش خواهد داد. البته امسال یک تفاوت بزرگ با سال‌های گذشته خواهد داشت. برای اولین بار قصد داریم همراه با «کسری کریمی‌طار» سردبیر جدید بازی‌سنتر و «محمد طالبیان» دو چهره شناخته در عرصه بازی‌های ویدیویی به پخش و بررسی E3 امسال بپردازیم.

همچنین تیم بازی‌سنتر همانند سال گذشته در مراسم E3 امسال در شهر لس‌آنجلس حضور خواهد داشت و با ضبط ویدیو های اختصاصی از بازی‌های جدید، حال و هوای نمایشگاه و مصاحبه با بازیسازان مختلف سعی دارد تا هر چه بیشتر این مراسم را به صورت کامل پوشش دهد.
در آخر هم بقیه اعضای تحریریه بازی‌سنتر اخبار و تریلر های مختلف را در سایت و کانال‌های بازی‌سنتر در شبکه‌های اجتماعی به صورت کامل پوشش خواهند داد.

برای شروع با کنفرانس مایکروسافت همراه با سایت بازی‌سنتر باشید. کسری و محمد به صورت زنده قبل از شروع مراسم برنامه ویژه‌ای را در نظر گرفته‌اند که در آپارات بازی‌سنتر به صورت زنده پخش خواهد شد.

108499

شروع برنامه:
۲۰ خرداد ساعت ۰۰:۳۰ بامداد

آپارات بازی‌سنتر:
پخش زنده کنفرانس مایکروسافت | با اجرای کسری کریمی طار و محمد طالبیان

مقاله اختصاصی E3:
E3 2019 - خواسته‌ها و پیش‌بینی‌های تحریریه بازی‌سنتر - www.BaziCenter.com

کانال های بازی‌سنتر در شبکه های اجتماعی:
تلگرام
توییتر
اینستگرام

Last edited by a moderator:

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
متاسفانه نیم ساعت استریم صدا نداشت و تو کار استریم کردن وضع جالبی نیست تو ایران و نیاز به هماهنگی و تجهیزات داره..
حتی اگر مجریان محترم کامنت ها رو میخوندن در اپارات که ماگلومون رو پاره کردیم خیلی زود تر میتونستید استریم رو درسست کنید.لگ عجیبی داشت استریم و فکر میکنم درست تنظیم نشده بود.
اینشالله بعد بهتر بشه.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
سلام دوستان
ممنون از همراهی شما. متاسفانه استریم زنده هست و مشکلاتی که قابل پیش بینی نیستند. ما خودمون قطعا قصد داشتیم که کار به بهترین شکل ممکن انجام بشه، اما شرایط اینترنت قابل پیش بینی نیست. حتی من خودم دیروز چند ساعت فقط دنبال یک میکروفون بودم و کلی هم تستش کردم اما امروز گویا صداش قطع و وصل می‌شده.
ولی خب برای پوشش نمایشگاه جای نگرانی وجود نداره چون ویدیو ها توسط من ضبط میشه و بعد هم ادیت میشن و سعی می کنیم بهترین کیفیت ممکنو ارایه بدیم.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
دوستان دوباره تشکر می کنم از انتقادات و پیشنهادات شما.
سعی می کنیم در آینده این مشکلاتو بر طرف کنیم.

همچنین برنامه ما برای روز های آینده به این شکل خواهد بود و لطفاً اگر پیشنهادی دارید همین جا مطرح کنید.

روز دوم E3 هم به پایان رسید!
از فردا سالن Convention Center در قلب شهر لس آنجلس میزبان برگزاری نمایشگاه E3 خواهد و در عمل از فردا E3 برای رسانه های مختلف شروع خواهد شد. تیم بازی سنتر هم همانند سال گذشته در این نمایشگاه حضور خواهد شد و بهرام بی غرض به عنوان نماینده بازی سنتر حاضر خواهد بود.
گزارش امسال بازی سنتر شامل مصاحبه و گیم پلی از عناوینی همانند Cyberpunk 2077، Control، Dying Light 2، Watch Dogs و دیگر عناوین مهم حاضر در این نمایشگاه خواهد بود.
امسال برای ضبط مصاحبه ها و گیم پلی ها تجهیزات مناسبی را در نظر گرفته ایم تا مطمئن شویم بهترین کیفیت را در اختیار مخاطبان سایت قرار خواهیم داد.
از جمله میکروفن پر قدرت شرکت Samson برای ضبط صدا و دوربین Go Pro 7 برای ضبط گیم پلی بازی ها.
همچین تیم بازی سنتر بعد از دریافت تصاویر ارسالی اقدام به ادیت آن ها خواهد کرد تا مطمئن شویم بهترین و با کیفیت ترین تصاویر به دست شما خواهد رسید.
#e3_2019
@official_bazicenter

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود بر بهرام عزیز
حقیقتش دیشب تا اواسط کنفرانس (فارغ از اینکه صدای محمد و کسری خیلی بیشتر از کنفرانس بود!:D) همه چیز خوب بود و ماهم اون کنار بگو بخند داشتیم و تماشا میکردیم..
ولی تصویر که پوکید مجبور به ترک اونجا شدم و ترجیح دادم از توییچ با صدای با کیفیت تر و.. ببینم
درکل اولویت قطعا با جایی هست که به bc مربوط باشه و از طرفی محمدطالبیان اونجا باشه (:D) ، ولی امیدوارم یه سری نکاتو در ادامه رعایت کنید تا کار با کیفیت تری بیرون بدین
به شخصا لینک اپارتمونو واسه خیلی از گیمرهای خارج از bc فرستادم تا از اونجا ببینن و طبیعتا اینکه انتقادی میکنیم واسه بهتر شدنه
یه سری پیشنهاد یا حالا انتقاد داشتم
اقا نیاز نیست حتما عین ۱۲۰ دقیقه رو صحبت کنن!:D
کنفرانس شروع شده و موسیقی به صدا در اومده ، دیگه عزیزِ من یه ۳/۴ دقیقه وایسا ما گوش بدیم لذتش ببریم:D
دومی رو جلوتر از من بچه ها اشاره کردن ، صدای محمد اینا خیلی بالاتر از کنفرانس بود و نصف شبی واسه اینکه مثلا صحبت های Jon Bernthal رو بشنویم مجبور بودیم ولوم+++ بدیم و اونموقع قهقه های کسری عزیز(:D) حکم زلزله ی ۸ ریشتری رو واسمون داشت:D
خلاصه طوری باشه که گاهی اوقات صدای کنفرانس به نسبت ۳ به ۱ برتری داشته باشه
نکته ی بعد احساس میکنم نورپردازی مکانی که بچه ها نشسته بودن جالب نبود(کم نور بود)
واسه قطعی هم که شما خودتون واردین و امیدوارم برطرفش کنید
حالا یه سری چیزای دیگه هم بود ولی فعلا حضور ذهن کافی ندارم
امید به اینکه در ادامه با کیفیت بالاتری کارو پیش ببریم

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
آقا بازم دمتون گرم این اتفاقات پیش میاد و اگه از قبل باخبر بودین که اینجوری میشه که اسمش نمیشد اتفاق!
دمتون گرم که کار میکنید و به اشتراک میزارید امیدوارم سال بعد قوی تر اجرا کنین
و به دوستانی که هی میگن این چی بود اجرا کردین باید گفت هیچ سایت فارسی زبانی کاری که BC میکنه رو انجام نمیده و اگه ناراحتی اون ضربدر سمت راست بالا رو دریاب !

• Like
Reactions: 619

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دست محمد با کسری درد نکنه همین که زحمت کشیدن کار جدیدی ارائه دادن اما ایراداتی هم داشت که از نزدیک به خودشون می گم و البته چنتا ایده هم برای سال دیگه براشون دارم.

• Like
Reactions: saeed_sg and 619

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
با تمام نواقصی که داشت. من تا جایی که می شد استریم رو نگاه کردم و از لحظه لحظش لذت بردم. از مدیریت بازیسنتر هم برای حسن انتخابشون سپاسگزارم. امیدوارم این نواقص و کاستی ها باعث نشه ما این دو استاد عزیز رو در سالهای دیگه نبینیم. اعضای بازیرایانه انقدر خوب بودن و انقدر بر گردن گیمرهای ایرانی به خصوص دهه شصتی ها، حق داشتند که هرجا حضور پیدا کنند به دیده منت خواهیم گذاشت.
سال بعد قویتر برگردید. پلیز
سپرایل اوت. کیپ گویینگ!\m/

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
یک گیم پلی ۴۰ دقیقه ای از کنترل به صورت اختصاصی ضبط کردم با همکاری رمدی با رزولوشن 4k. هر چند اجازه فیلم گرفتن موقع مصاحبه وجود نداشت، اما متن مصاحبه به زودی در بازی سنتر قرار خواهد گرفت.
ویدیو هم به زودی از سایت بازی سنتر منتشر خواهد شد. منتظر فرستادن فایل بازی هستم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر