برنامه ای ساده جهت ساخت SKIN برای F3 با نام FSB

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
سلام دوستان :d
خب بدون خلاصه و مقدمه بگم از اسمه تایپیک معلومه دیگه :d این برنامه بسیار ساده هست برای ساخت اسکین و هر مبتدی میتونه کار با این برنامه رو سریع یاد بگیره !
اول اینکه به برنامه ی netfarmwork 3.5 احتیاج دارید ...
ویندوز هایی که این برنامه حمایت می کنه :
-Win 8 Pro 32 Bit
-Win 7 Home Premium 64 Bit
-Win 7 Ultimate 64 Bit
-Win 7 Ultimate 32 Bit
-Win XP Pro Sp3 32 Bit
باید بگم این برنامه خیلی توپه من تازه امشب اتفاقی پیداش کردم !
لینک دانلود FSB GUI
من نمیتونم آموزش کامل رو بذارم چون ویندوز 8 64 بیت دارم مدام اررور میده برام نمیتونم باهاش کار کنم فعلاً ! :| داخل برنامه رو که تونستم ببینم ! دوستان فایل اسکین رو که میخواین ویرایش بدین از توی پوشه skins توی پوشه f3 که فرمتش xzp هست انتخاب کنین به وسیله ی برنامه بعدش برنامه میگه تو یک پوشه باید اونو اکسترکت کنین و برنامه backgroud , stage , tab pics داره که فعلاً میتونین اینا رو ویرایش بدینشون ! فرمت عکس هایی که اینجکت میشن هم باید .png باشنن مثلاً میرین روی backgrounds توی برنامه کلیک می کنین بعدش باید عکس های مورد نظر رو توی یک پوشه قرار بدین و بعد به وسیله برنامه اون پوشه ای رو که توش عکس ها رو ریختید انتخاب میکنید اینم بک گراند هایی که شما تو پوشه ریختینو اضافه می کنه ! stage , tab pics هم همینطورین... اگه صدا هم خواستین روی اسکین باشه میتونین روی آیکون extras توی برنامه کلیک کنین بعدش روی add splashdound کلیک کنید و فایل صدتون که فرمتش wav باید باشه رو انتخاب کنین . اون دوتا گزینه پایین رو توی extras نفهمیدم کاربردشون چیه ! تا فردا یک آموزش کلی میذارم اگه ویندوز اجازه بده :d دوستان هم اگه دستشون بازه بیان آموزش بذارن تا بذارم پست اول تا همه بفهمن چطوری با برنامه کار کنن و اسکین بسازن ! :)
پست اول آپدیت می شود ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟