بررسی و معرفی بازی های انواع کنسول ها در سال های مختلف

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
47502_front.jpg
نام بازی : golden axe 2 / محصول : 1991 / کنسول : sega genesis
داستان : متوسط / گیم پلی : متوسط / موسیقی : خوب / درکل : اول بازی و بین مراحل خیلی کوتاه درباره داستان میگه و گیم پلیش هم نه زیاد آسونه و نه زیاد سخت ..چندین بار از اول رفتم تا توستم تمومش کنم..مراحل آخر هم حریف ها سخت تر میشن هم جون کمی براتون میمونه که باعث میشه هربار تا آخرش میرید یه دفعه گیم اور بشید پس باید سعی کنید مراحل اول حتی یه جون رو هم از دست ندید، موسیقیش هم به نظر من خوب بود...در کل متوسط بود

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
43538_fr1ont.jpg
نام بازی : gunstar heroes / محصول : 1993 / کنسول : sega genesis
داستان : خوب / گیم پلی : خوب / موسیقی : خوب / در کل : گیم پلی شوتر عالی هستش فقط مراحل جلوتر یکم سخت میشه ولی مراحلش هم سرگرم کنندست هم وقتگیر نیست و خطی هستش پیشبرد مراحل و محیط مراحل محیطی شاد و متنوع هستش ...چندین بار رفتم تا تونستم تمومش کنم..یکی از بهترین بازی هایی بود که انجام دادم...درکل خوب بود

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
48279_front.jpg
نام بازی : tiny toons / محصول : 1993 / کنسول : sega genesis
داستان : متوسط / گیم پلی : متوسط / موسیقی : متوسط / در کل : داستان آنچنانی نداره گیم پلیش هم اولش فکر میکنید مثل سونیک سرعتی هستش ولی کم کم میفهمید نه این مثل سونیک نیس ..هرچی جلوتر میرید سخت تر میشه و جون زیادی هم نداره بازی با دوسه بار اشتباه میمیره و باید از اول اون مرحله شروع کنید مگر اینکه گیم اور بشید وتمام..بعضی مراحل باید چندین بار از اول رفت تا بشه تمومش کرد..تحمل و صبر یکم زیاد میخواد :) ...به سختی تونستم تمومش کنم ...مراحل متنوع و شاد هستش ..درکل متوسط بود

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
51457_front.jpg
نام بازی : ultraman / محصول سال : 1991 / کنسول : SUPER NINTENDO
داستان : بد / گیم پلی : بد / موسیقی : متوسط / درکل : داستان اصلا نداره سریع میرید برای مبارزه با حریف..گیم پلی هم مبارزه ای هستش و کنترلش کمی سخته و حریف ها هم هم سرعت عملشون هم قدرتشون توی چند مرحله جلوتر زیاد میشه و قدرت ما هیچ تغییری نمیکنه ..چندبار تا چهار پنج مرحله رفتم دیگه ادامه ندادم..درکل بد بود

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
22452_front.jpg
نام بازی : ALADDIN / محصول : 1993 / کنسول : SUPER NINTENDO
داستان : خوب / گیم پلی : متوسط / موسیقی : خوب / درکل : داستانش رو اول و بین مراحل میگه و گیم پلی هم پریدن روی سر و سیب پرت کردن هستش اکثرا و فکر کنم بیشتر مراحل و پرچالش ترین مسئلش توی بازی نیفتادن از جایی بود مثل مرحله بالا ابرا و توی غار ....در کل متوسط بود

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
11320_front.jpg
نام بازی : DONKEY KONG / محصول : 1994 / کنسول : SUPER NINTENDO
داستان : متوسط / گیم پلی : متوسط / موسیقی : خوب / درکل : داستان آنچنانی نداره و خیلی کوتاه توضیح میده و گیم پلی هم خوبه ولی سختیش بیش از حد هستش به نظر من و استفاده از چالش و مسئله نیفتادن از جایی بلند زیاد توش استفاده شده مخصوصا توی غارها..در کل متوسط بود

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
47921_front.jpg
نام بازی : PINOCHIO / محصول : 1996 / کنسول : SUPER NINTENDO
داستان : خوب / گیم پلی : متوسط / موسیقی : متوسط / درکل : داستان رو هم اول بازی هم بین مراحل متنی میگه و گیم پلیش هم چیز خاصی نداره اکثرا سیب پرت میکنه و میپره روی سر دشمنا و بازیش هم زیاد سخت نیست و مراحل هم تنوع خوبی داره ..درکل متوسط بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر