بررسی بررسی بازی Streets of Rage 4

BaziCenter

Administrator
Mar 28, 2016
129
به قطع، اواسط دهه هشتاد و اوایل دهه نود میلادی را باید دوران طلایی عناوین Beat ’em up دانست. بازی‌هایی نظیر Final Fight و Double Dragon روی کنسول NES و Streets of Rage روی سگا جنسیس عرضه شدند و روزهای خاطره‌انگیزی را برای بسیاری از ما ساختند. در حالی که دنباله‌هایی برای تعدادی از عناوین قدیمی آن روزها در سال‌های اخیر روانه بازار شد، اما پس از انتشار آخرین شماره سه گانه Streets of Rage در سال ۱۹۹۴، هیچ‌گاه ادامه‌ای برای این سری که در ایران با نام «شورش در شهر» شناخته می‌شد، تهیه نشد. البته با توجه به سابقه بد چنین دنباله‌هایی، شاید هواداران نیز چندان مایل نبودند که ادامه این سری، چیزی شبیه به شماره چهارم Double Dragon باشد و خاطرات ایام قدیم را خراب کند. به هر حال پس از ۲۶ سال از آخرین ملاقات ما با شهر شورش‌زده، Streets of Rage 4 حالا بر روی کنسول‌های خانگی و کامپیوترهای شخصی عرضه شده و حقیقتاً نتیجه نهایی بسیار بهتر از انتظارات است.

بررسی بازی Streets of Rage 4

برای مشاهده بررسی بازی Streets of Rage 4 در یوتوب کلیک کنید

Last edited by a moderator:

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
828
توجه! این کامنت ممکنه حاوی اسپویل باشه
حقیقتش نسخه سوم که آخریش بود فعلا یه سر و گردن از بقیه بالاتره و به نظرم بهترین ورژن شورش در شهر همونه
شورش در شهر 4 یه چند ایراد اساسی بهش وارده
1/ امکان RUN دویدن رو شخصیتهای اصلی و کلاسیک برداشتن که ضعف بزرگی محسوب میشه گویا بازی جدید بر اساس شورش در شهر 2 ساخته شده
2/ جذاب ترین بخش بازی مبارزه با MR X رو هم برداشتن و نبود این شخصیت خیلی احساس میشه
3/ حذف بعضی فنون و حرکات زیبای نسخه سوم
4/ اضافه کردن باسهای جدید با شکل و شمایل انیمه های ژاپنی
5/ موسیقی بازی هم مثل سابق جذاب و احساسی نیست

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
193
توجه! این کامنت ممکنه حاوی اسپویل باشه
حقیقتش نسخه سوم که آخریش بود فعلا یه سر و گردن از بقیه بالاتره و به نظرم بهترین ورژن شورش در شهر همونه
شورش در شهر 4 یه چند ایراد اساسی بهش وارده
1/ امکان RUN دویدن رو شخصیتهای اصلی و کلاسیک برداشتن که ضعف بزرگی محسوب میشه گویا بازی جدید بر اساس شورش در شهر 2 ساخته شده
2/ جذاب ترین بخش بازی مبارزه با MR X رو هم برداشتن و نبود این شخصیت خیلی احساس میشه
3/ حذف بعضی فنون و حرکات زیبای نسخه سوم
4/ اضافه کردن باسهای جدید با شکل و شمایل انیمه های ژاپنی
5/ موسیقی بازی هم مثل سابق جذاب و احساسی نیست
کاملاً تایید میکنم. آهنگها هم افتضاح بود.

Wrong_Turn7

کاربر سایت
Oct 9, 2017
14
سلام
یادش بخیر
5 سالم بود که اولین کنسول بازیمو بابام خرید برام:سگا
اولین بازی که همراهش بود شورش در شهر 2 بود چقدر ذوق و شوق داشتم
View attachment 199618

قشنگ یادمه Axel رو برمیداشتم هی اون حرکتش که میگفت لستمپا رو میزدم و تو خونه هم هی حرکتشو اجرا میکردم:))و چه شاهکاری بود موزیکاش . یعنی هر چی بگم کم گفتم
بعدش سگام سوخت میکرو و کمدر گرفتم دوباره یه سگا دیگه برام گرفتن این بار شورش در شهر 3 هم اومده بود و اونم گرفتم و هی بازی میکردم . یادم نیست که تو همون سگا شورش در شهر 2و3 رو تا اخرش تونستم برم یا نه چون سیو نداشت اون موقع .
خلاصه خاطرات زیاده درباره این بازی تکرار نشدنی .
سال ها گذشت تا تو موبایل نوکیام دیدم یه برنامه اومده که میشه بازی های سگا رو اجرا کرد توش اولین بازی که تست کردم دوباره همین شورش در شهر بود 5-6 بار تا تهش رفتم این بار . شورش در شهر 1 هم که هیچ وقت بازی نکردم رو اجرا کردم باهاش .
چند سال بعد خبردار شدم یه نسخه ریمیک شده ازش ساخته شده اونم گرفتم چند بار تا اخرش رفتم .
پارسال وقتی خبردار شدم داره واسه ps4 میاد بازیش یه خوشحالی عجیبی مثه دوران بچگی گرفت منو . به خاطر کار فرصت نمیشد بگیرم بازیو تا اینکه چند روز پیش خاطر تعطیلات بازی رو گرفتم و جالبه بدونید تنها بازی که به جز فیفا خریدم همین شورش در شهر هست چون من به جز فیفا انلاین بازی نمیکنم کلا .بازی رو گرفتم و چون برادرزاده خواهرزاده هام هم بودن 4 نفری بازی کردیم و همون شبم تا اخرش رفتیم ولی اون لذتی که شورش در شهر سگا بهم داد رو اصلا نداد . نه اون موزیک فوق العاده سابق رو داشت بازی و نه لوکیشن ها و مراحل جذاب قبل رو . حتی axel هم اون لذت و حال قدیم رو نداد بهم . حیف شد واقعا... کاش نمیساختن کلا
بعضی چیزا با همون خاطرات قدیم باهات بمونن خیلی بهتره . مثه یه خواننده یا فیلم قدیمی خوب که میان نسخه جدیدش رو میسازن ولی هیچ وقت به حس و حال اون نسخه قدیم نمیرسه و خاطرات قبلم خراب میکنه

• Like
Reactions: residen and db07

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,402
دوستان کسی تموم کاراکترهای بازی رو آزاد کرده..رو ps4 بازیش انجام میدم ..چندین بار بازی رو با درجهٔ آخر سختی mania تموم کردم ./با تموم کاراکترها ..فقط برام مود axel .sega رو آزاد کرده..
چجوری همشون رو آزاد کنم

AZOTH

کاربر سایت
Aug 7, 2013
103
نام
زارع
درود.
خیلی با این بازی حال کردم. سه تا آهنگ خیلی زیبا هم داشت که تب مبارزه را در حین بازی زیاد میکرد. اینجور بازی های نوستالژی بیشتر خاطره هستند تا بازی. بهرحال خیلی از این بازی لذت بردم.
:-) :-) :-)

• Like
Reactions: residen

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
828
دوستان کسی تموم کاراکترهای بازی رو آزاد کرده..رو ps4 بازیش انجام میدم ..چندین بار بازی رو با درجهٔ آخر سختی mania تموم کردم ./با تموم کاراکترها ..فقط برام مود axel .sega رو آزاد کرده..
چجوری همشون رو آزاد کنم
به درجه سختی ربطی نداره باید امتیاز بگیری، من همشو آزاد کردم اونم به اینصورت که وقتی max شورش 2 آزاد شد بازی رو چندین مرتبه به انتها رسوندم مدام قدرتی میزدم میرفتم جلو چون خیلی راحت حریفو شکست میزده

• Like
Reactions: mobile1199

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر