بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
والا چی بگم فقط می تونم احتمال بدم که بر اثر نوسانات برق rom و bios دستگاهت از بین رفته و باید عوض بشن
اونم اگه امکانش باشه.
ولی من باز دارم می گردم ببینم می تونم روشی برای حل موضوع پیدا کنم یا نه
اقا دمتگرم برگرد که منم احتیاج دارم به شدتت:(

shahab25

کاربر سایت
Dec 10, 2007
9
سلام دوستان. من روز اولی که دستگاه رو خریدم (slim250) دستگاه هنگ کرد و از روی نا آگاهی اون رو از برق کشیدم. بعد از اون به راهنمایی دوستان هزار جور بلا به سرش اوردم. ریکاوری کردم، ریست کردم،درست میشد ولی بعد از یه خاموش و روشن دوباره هاردم رو فرمت می کرد. تا این آخری که فریم ورش رو با آخرین آپدیت بالا بردم. بعد از اون دیگه درست شد و مشکلی نداشت تا اینکه چند تا بازی کردم و مقداری از بازی ها رو سیو کردم اما دوباره وسط متال گیر هنگ کرد و مجبور شدم ریکاوری کنم. این عمل دوبار تکرار شد.
به نظر شما ایراد از هارد نیست؟ اگه بخوام عوض کنم چقدر خرج داره ؟ دیگه اعصابم داغونه. help me

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
سلام دوستان. من روز اولی که دستگاه رو خریدم (slim250) دستگاه هنگ کرد و از روی نا آگاهی اون رو از برق کشیدم. بعد از اون به راهنمایی دوستان هزار جور بلا به سرش اوردم. ریکاوری کردم، ریست کردم،درست میشد ولی بعد از یه خاموش و روشن دوباره هاردم رو فرمت می کرد. تا این آخری که فریم ورش رو با آخرین آپدیت بالا بردم. بعد از اون دیگه درست شد و مشکلی نداشت تا اینکه چند تا بازی کردم و مقداری از بازی ها رو سیو کردم اما دوباره وسط متال گیر هنگ کرد و مجبور شدم ریکاوری کنم. این عمل دوبار تکرار شد.
به نظر شما ایراد از هارد نیست؟ اگه بخوام عوض کنم چقدر خرج داره ؟ دیگه اعصابم داغونه. help me
اگه منظور شما از هنگ کردن فریز کردن باشه که معمولا این مشکل هست و چیز عادی هست. لازم نیست ریکاوری کنی.

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
یکی به داده من برسه منه خنگ ورداشتم دستگاهمو که ریجنش 3 هست با بازی ریجن 1 اپدیت کردم دسته شوک دارم دیگه کار نمیکنه یعنی دستم هم عدد 1 وهم عدد 2 را قرمز نشون میده حالا من چیکار کنم

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
یکی به داده من برسه منه خنگ ورداشتم دستگاهمو که ریجنش 3 هست با بازی ریجن 1 اپدیت کردم دسته شوک دارم دیگه کار نمیکنه یعنی دستم هم عدد 1 وهم عدد 2 را قرمز نشون میده حالا من چیکار کنم

با این آبدیت جدیده فک کنم بتونی درست کنی
ولی یادمه چندتا از بچه ها این مشکل را داشتن کلآ باید صبر کنن که آبدین بعدی بیاد حالا نمیدونم با آبدیت 3.10 بشه دسرت کرد یا نه

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
سلام
متاسفانه دستگاه من هم درست نشد و امروز رفتم پس گرفتم و يه دستگاه ديگه 40 گيگ گرفتم حالا اگه كسي يه موقع راه حلي براي مشكل ( red screen ) پيدا كرد بگه تا دستگامو درست كنم.
فقط يه چيز هم بگم كه نرم افزار روش نصب ميشه ولي باز صفحه قرمز مياد بالا آيا امكان داره با پچ بعدي درست بشه يا نه ؟

smr14

کاربر سایت
Apr 3, 2009
55
نام
محمد
سلام
ببخشید این آپدیت آخر (3.15) مشکلاتی برای کنسول بوجود نمی آورد؟ (البته در صورتیکه رجین آپدیت با رجین دستگاه یکی باشد)
مثل فریز کردن
نخواندن بلو ری
صفحه red error screen
و ....

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
ریجن دستگاه من 3 هست ! همیشه هم با بازیهای ریجن 1 یا 2 آپدیتش میکنم ! مشکلی هم براش پیش نیومده ! البته در این اواخر به علت فشار کاری خیلی زیاد سوخت :biggrin1:

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام بچه ها من یه بازی از کسی گرفتم حالا که زدم بره تو بازی این اررور رو میده:(:(:((:((
the copyright protection information is invalid
:(:( جان من یکی کمک کنه ممنون.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام بچه ها من یه بازی از کسی گرفتم حالا که زدم بره تو بازی این اررور رو میده:(:(:((:((
the copyright protection information is invalid
:(:( جان من یکی کمک کنه ممنون.
قانون استفاده همزمان از بازی های PlayStation Network رو سونی تغییر داده . وقتی بازی رو Share می کنید ، یکی که بازی میکنه ، نفر بعدی 24 ساعت بعد میتونه وارد بازی بشه . یعنی کسی که یه بار بازی کرد و از بازی خارج شد ، اونی که بازی رو باهاش به اشتراک گذاشته 24 ساعت بعد میتونه وارد بازی بشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر