بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,928
نام
مهدی
مال منم همین صدا رو میده!
لنز جدید چنده؟ و جنسشون فرق میکنه یا همه یکین؟
امکان داره به دیسک بازی هم صدمه بزنه این صدا ها؟

کنسول من هم این صدای (قارت قارت :cheesygri) رو هنگام لود کردن بازی میده .من فکر کنم همه کنسول این صدا رو بده چون این صدا موقع خوندن دیسک پیش میاد و طبیعیه فکر کنم بعضیا متوجه صداش نشدن وگرنه بعیده که مشکل واسه درایو پیش اومده باشه . البته بنظر من ممکنه از هارد هم باشه ولی احتمال درایو بیشتره . به دیسک هم که صدمه نمیزنه و بنظرم عادیه.

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
برای من وقتی CD میزارم این صدارو میده البته خیییلی شدید اما Bluray و DVD اصلا تا الان همچین صدایی نداده !!

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
سلام به همه
من يه مشكل اساسى تو ps3 دارم اونم اينه كه وقتى ميخوام وارد بشم يه ارور ميده كه زيرش اين عدد نوشته:
80023110
يكي كمكم كنه....

یکیش قطع بودن نتstor سونی باشه

اول بگو قبل از این اشکال چه کارهای انجام دادی​
2.41 را اپگرید کردی /
یا بازی دمو​
و.......​

P@YM@N

کاربر سایت
Jul 13, 2008
18
سلام دوستان
من ديروز در حال بازي كردن بازي UNCHARTED بودم كه يكدفعه كنسولم قفل كرد.
دليلش چيه؟
يعني مثل 360 يه حالتي مثل سه چراغ پيدا كرده؟
ممنون

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
کنسول من هم این صدای (قارت قارت :cheesygri) رو هنگام لود کردن بازی میده .من فکر کنم همه کنسول این صدا رو بده چون این صدا موقع خوندن دیسک پیش میاد و طبیعیه فکر کنم بعضیا متوجه صداش نشدن وگرنه بعیده که مشکل واسه درایو پیش اومده باشه . البته بنظر من ممکنه از هارد هم باشه ولی احتمال درایو بیشتره . به دیسک هم که صدمه نمیزنه و بنظرم عادیه.
http://ca.youtube.com/watch?v=OWgYKpHnKu0&feature=related
بین دستگاه من اینطوری شده..... شما میگید سوختن لنزه؟؟؟
===================
همون بلایی که سر من اوده سر تو هم اومد!!! (اولش عین هم بود امیدوارم آخرش عینه هم نباشه ویدیو رو ببین)

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
سلام دوستان
من ديروز در حال بازي كردن بازي UNCHARTED بودم كه يكدفعه كنسولم قفل كرد.
دليلش چيه؟
يعني مثل 360 يه حالتي مثل سه چراغ پيدا كرده؟
ممنون

اين مشكل به كنسول مربوط نميشه
به اون بلوري و نرم افزار بازي مربوط ميشه ...تو بعضي بازي ها اين اتفاق خيلي زياد پيش مياد ....مثل assassin creed و يه سري از pes08 ها و........
زياد مهم نيست .....اگه كليد ps كار ميكنه با اون خاموشش كن يا انگشتت رو رو پاور نگه دار تا خاموش شه ...بعد مي توني دوباره روشن و بازي كني..... اگه ميترسي براي كنسولت مشكلي پيش بياد اون بازي رو نكن....براي من توassassin يه عادت شده بود ...اينقدر اين اتفاق مي افتاد كه ديگه دستم اومده بود تو چه حالتي freez ميكنه ....من وقتي رو سطح زمين خيلي ميدويدم اي اتفاق مي فتاد :cheesygri:laughing:

P@YM@N

کاربر سایت
Jul 13, 2008
18
دوست عزيز از راهنماييت ممنون
ولي دكمه PS من كار نميكرد و اون صفحه معروف مشكي كه براي خروج از بازي يا خاموش كردن كنسول است رو نمي آورد.
ولي من با دكمه POWER خاموشش كردم.
ميخواستم بدونم كه آيا با اين وجود باز هم اين مشكل مربوط به بازيه يا داغ كردن كنسول يا هر چيز ديگه؟
ممنون

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,928
نام
مهدی
http://ca.youtube.com/watch?v=OWgYKpHnKu0&feature=related
بین دستگاه من اینطوری شده..... شما میگید سوختن لنزه؟؟؟
===================
همون بلایی که سر من اوده سر تو هم اومد!!! (اولش عین هم بود امیدوارم آخرش عینه هم نباشه ویدیو رو ببین)

من که سه تا بازی رو هم روی کنسول تموم نکردم ، اگه خراب بشه که باید بگم سونی گند زده به هر چی کنسوله . بهر حال اگه خراب بشه اصلا ناراحت نمیشم چون از همون اول که خریدمش پشیمون شدم و باهاش حال نکردم . احتمالا هم بفروشمش بره :-"

javad_natasha

کاربر سایت
Apr 8, 2008
55
نام
جواد
دوستان یکی جواب مارو بده
من وقتی دستگاه خاموشه یک دفعه یه صداهایی ازش بیرون میاد (تق تق ) دلیلش چیه ووقتی دستگاه روشنه ودر حال بازی هستم صدای فنش خیلی زیاده

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
دوستان یکی جواب مارو بده
من وقتی دستگاه خاموشه یک دفعه یه صداهایی ازش بیرون میاد (تق تق ) دلیلش چیه ووقتی دستگاه روشنه ودر حال بازی هستم صدای فنش خیلی زیاده
دقيقا من اومدم همين سوالو اينجا بپرسم!
البته صداي فن هاش زياد نيست ولي بيشتر اوقات وقتي خاموشه تق تق ميكنه واسه خودش (360 هم گاها اين صدا رو ميده)

منتظر پاسخ ثبظ شما اساتيد هستيم

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
اون تق تق بعد از اینکه خاموشش میکنید (اگه یه مدت زیادی روشن بوده باشه) فکر کنم به خاطر اینه که سیستم یهو سرد میشه و اون پلاستیک (؟) بدنه ـش صدا میدن به خاطر سرد و گرم شدن. تو Wii که خیلی صداش بیشتر هم هست! تق توق ناجور!

ایندفعه امتحان کنید؛ بعد از اینکه بازی میکنید؛ چند دقیقه تو XMB بمونید بعد خاموش کنید. دیگه تق تق نمیکنه...

پ.ن. من خودم همیشه میذارم دور فن برسه به کمترین حالت بعدا خاموشش میکنم.

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
دوستان من یه مشکلی دارم اونم این که وقتی بعضی از اهنگهارو از روی هارد پاک میکنم یه پوشه(folder)از اونها میمونه و با وجود اینکه اهنگ پاک شده ولی زیر پوشه نشون میده که اهنگ هنوز توشه وقتی میرم توش هیچی رو نشون نمیده و زمانی که میخوام پوشه رو پاک کنم ارور میده شماره ی 8003041c :confused: اگه میدونید جریان چیه مارو بی خبر نذارید ممنون میشم:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر