بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
الان امتحان کردم و دیدم دستگاه به ریکاوری میره اگه بگین چه فایلی رو بریزم که دستگاه بالا بیاد ممنون میشم
شما اگه همون فریمور {یا آخرین ورژن ریباگ که ۴.۴۶ هستش }رو دارید از طریق ریکاوری نصب کنید مشکلتون حل میشه.فقط اشتباهی به فریمور ارجینال نرید.اگه هم بلد نیستید که چطوره تاپیکهای آموزشی برا اینکار هستش سرچ کنید پیدا میکنید.

arian007

کاربر سایت
Jan 4, 2006
353
ممنون بابت پاسخ
من همون فریموری که روی دستگاه هست رو دارم فقط کدوم گزینه رو توی ریکاوری بزنم که درست بشه ؟
ضمنا قبلش اگه بخوام از سیو بازیها بکآپ بگیرم چکار کنم؟ ممنون

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
سلام این ارور 80710102 چیه؟جدیدن اومده ولم نمیکنه ارور dns.این ارورم میده بعضی وقتا 80710092 این ارورم میده timeout فیکسی چیزی داره؟قبلا اینطوری نمیشد اومدم رو 4.55 اینطوری شد.چیکار کنم؟

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
ممنون بابت پاسخ
من همون فریموری که روی دستگاه هست رو دارم فقط کدوم گزینه رو توی ریکاوری بزنم که درست بشه ؟
ضمنا قبلش اگه بخوام از سیو بازیها بکآپ بگیرم چکار کنم؟ ممنون
تو ریکاوری معلومه خودش گزینه update هستش که بعد ورورد باید کلید select/start رو بزنی که شروع کنه برا آپدیت.اگه فایل و پوشه بندیت درست باشه میره برا بروزرسانی بدون مشکل.سیو اینا هم پاک نمیشه که بخوای بکآپ بگیری.در هر حال تو این حالت نمیشه بکآپ گرفت...

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام این ارور 80710102 چیه؟جدیدن اومده ولم نمیکنه ارور dns.این ارورم میده بعضی وقتا 80710092 این ارورم میده timeout فیکسی چیزی داره؟قبلا اینطوری نمیشد اومدم رو 4.55 اینطوری شد.چیکار کنم؟

این مشکل از اینترنت هست باید هر چند وقت یکبار امتحان کنی تا رفع بشه و هیچ کاریش نمیشه کرد
فقط با صبر و حوصله درست میشه

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
این مشکل از اینترنت هست باید هر چند وقت یکبار امتحان کنی تا رفع بشه و هیچ کاریش نمیشه کرد
فقط با صبر و حوصله درست میشه

داداش یافتمش این مشکل ماله ispه از dns یه که روی اکانتمون میزارن باید زنگ بزنیم به پشتیبانی بگیم یه dns درست بزاره رو اکانت.دمتم گرم

arian007

کاربر سایت
Jan 4, 2006
353
سلام و تشکر از بابت راهنمایی که میکنید
متاسفانه وقتی تو ریکاوری میرم و روی گزینه آپدیت کلیک میکنم سیتم هنگ میکنه و دیگه هیچ کاری انجام نمیده مشکل از ریکاوریه یا کار خاصی باید کرد؟ ممنون

a.p&23a.r

کاربر سایت
Aug 15, 2010
135
نام
Ali
دوستان این دوست من به یه مشکلی بر خورده اینه که دستگاهش کپی خورد بود بعد وصل شده به اینترنت دستگاه رو آپدیت کرده و کپی خوره پریده الان بعد از دو روز آنلاین بازی کردن وقتی می خواد دستگاه رو روشن کنه چراغ زرد 2 تا چشمک می زنه بعد 2 تا جراغ قرمز چشمک می زنه بعد دستگاه خاموش می شه می خواستم بدونم آیا دستگاه رو آپدیت کرده این طوری شده یا مشکل سخت افزاری داره و چطور می شه درستش کرد لطفا راهنمایی کنید

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دوستان این دوست من به یه مشکلی بر خورده اینه که دستگاهش کپی خورد بود بعد وصل شده به اینترنت دستگاه رو آپدیت کرده و کپی خوره پریده الان بعد از دو روز آنلاین بازی کردن وقتی می خواد دستگاه رو روشن کنه چراغ زرد 2 تا چشمک می زنه بعد 2 تا جراغ قرمز چشمک می زنه بعد دستگاه خاموش می شه می خواستم بدونم آیا دستگاه رو آپدیت کرده این طوری شده یا مشکل سخت افزاری داره و چطور می شه درستش کرد لطفا راهنمایی کنید
دستگاتون فکرکنم چراغ زرد شده وکلا بگم که cpu داغون شده

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa
سلام و تشکر از بابت راهنمایی که میکنید
متاسفانه وقتی تو ریکاوری میرم و روی گزینه آپدیت کلیک میکنم سیتم هنگ میکنه و دیگه هیچ کاری انجام نمیده مشکل از ریکاوریه یا کار خاصی باید کرد؟ ممنون

مشکل از دستگاه. ببین میشه ریستور کرد و بعد آپدیت کرد

فرستاده شده از C6603ِ من با Tapatalk

arian007

کاربر سایت
Jan 4, 2006
353
متاسفانه ریستور نمیشه با یک نفر صحبت کردم گفت احتمال داره هارد ایراد داشته باشه حالا اگه بخوام هارد رو عوض کنم باید چکار کنم اگه تاپیکی برای اینکار هست معرفی کنید

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
متاسفانه ریستور نمیشه با یک نفر صحبت کردم گفت احتمال داره هارد ایراد داشته باشه حالا اگه بخوام هارد رو عوض کنم باید چکار کنم اگه تاپیکی برای اینکار هست معرفی کنید
شما اول تو ریکاوری دو حالت rebuild data و restor setting رو هم امتحان کنید اگه بازم مشکل داشتید و هارد دیگه دمه دست داشتید با اون امتحان کنید ببینید مشکل حل میشه{که به احتمال زیاد مشکل باید حل بشه}اگه هم به هارد دیگه دسترسی ندارید و اطلاعاتتون زیاد مهم نیست هارد رو با کابل ساتا به کامپیوتر وصلش کنید و فرمت کنید بعد دوباره به کنسول وصل کنید و مراحلش رو برید.

arian007

کاربر سایت
Jan 4, 2006
353
سلام من یه هارد دیگه دارم منتهی پارتیشن بندی شده حالا بخوام اونو بزارم باید پارتیشنهاش رو پاک کنم یا همینجوری میشه استفاده کرد

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
سلام من یه هارد دیگه دارم منتهی پارتیشن بندی شده حالا بخوام اونو بزارم باید پارتیشنهاش رو پاک کنم یا همینجوری میشه استفاده کرد
خود کنسول اگه هارد رو بشناسه اول فرمت میکنه پس بهتره خودتون اطلاعاتتون رو بکآپ بگیرید و بعد پارتیشنها رو پاک کنید تا آماده باشه.در ضمن اینکار فقط برای تسته که ببینید مشکل از هارده یا نه که اگه با اون هارد اومد بالا باید هارد کنسولتون رو فرمت کنید که اگه مشکلی نبود دوباره استفاده کنید.

arian007

کاربر سایت
Jan 4, 2006
353
سلام دیشب هارد رو باز کردم و با قاب هارد اکسترنال به لپتاب زدم ولی شناخته نشد با یه برنامه پارتیشن بندی دیدم هارد اصلا هیچ پارتیشنی نداره و کل هارد رو یک پارتیشن کردم و به ps3 وصل کردم خوشبختانه ایندفعه ازم خواست هارد رو فرمت کنم و بعد یک فریمور جدید ریختم و سیستم بالا اومد البته هنوز بازی باهاش نکردم ببینم درست شده یا نه ولی مطوئنم مشکلی نداره
از تمام دوستانی که اینجا بهم کمک کردن نهایت تشکر رو دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر