برای برداشتن تحریم های مایکروسافت و ویندوزفون رای بدهید !!

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
سلام .
یک قسمتی توی سایت ویندوزفون مایکروسافت هست که نظرات و پیشنهادات کاربران برای بهبود هرچه بیشتر ویندوزفون گرفته میشه .
توی این قسمت یکی از بچه ها پستی زده به منظور برداشتن محدودیت های مایکروسافت و ویندوزفون برای ایرانیان که تا حالا 11هزار تا امضا رای هم جمع شده .
هرکس میتونه با یک ایمیل و یک آیپی 3 تا رای بده .
بهرحال یک شانسی هست ، شاید که دیده بشین و شاید که اثر کند ! (یجورایی یه تیری تو تاریکیه !)
امیدوارم که نتیجه بده .

از این لینک میتونید استفاده کنید .
Adding Iran to supported countries – Feature Suggestions for Windows Phone
کار سختی نیست ، فقط آدرس ایمیل رو اضافه میکنید و روی vote 3 کلیک میکنید .

با سپاس

** ضمنا یک تقاضایی که از مدیران سایت دارم اینه که پلتفرم ویندوزفون رو به پلتفرم های قابل انتخاب اضافه کنند باعث خوشحالی ما میشید . :D

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
چند وقت پیش رفتم تو Answers.microsoft.com بهشون اعتراض کردم گفتم این چه وضعیه باید ریجنمو تغییر بدم تا از استور ویندوزفون دانلود کنم, طرف جواب داد مشکل از کشور شماست ما مقصر نیستیم :d البته بازم دمشون گرم که نمیان سیم کارتو شناسایی کنن استورو رومون ببندن, تا جایی که میتونن حال میدن بهمون :d البته بیشتر از مایکروسافت نوکیا داره فیلممون میکنه چون نقشه های ایرانشو آپدیت نمیکنه که البته بزودی بیفته دست مایکروسافت شاید یه لطفی در حقمون بکنن ;;) :d
اگه تعداد رای زیاد باشه حتما توجه میکنن تا حالا خیلی از ویژگیا که مردم رای دادن عملی کردن. امیدوارم همینجوری که کم کم فارسی رو به ویندوزفون اضافه کردن و دیکشنری فارسیم کامل گذاشتن روش این استور و امکانات کلیشونم برامون باز کنن...

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
چند وقت پیش رفتم تو Answers.microsoft.com بهشون اعتراض کردم گفتم این چه وضعیه باید ریجنمو تغییر بدم تا از استور ویندوزفون دانلود کنم, طرف جواب داد مشکل از کشور شماست ما مقصر نیستیم :d البته بازم دمشون گرم که نمیان سیم کارتو شناسایی کنن استورو رومون ببندن, تا جایی که میتونن حال میدن بهمون :d البته بیشتر از مایکروسافت نوکیا داره فیلممون میکنه چون نقشه های ایرانشو آپدیت نمیکنه که البته بزودی بیفته دست مایکروسافت شاید یه لطفی در حقمون بکنن ;;) :d
اگه تعداد رای زیاد باشه حتما توجه میکنن تا حالا خیلی از ویژگیا که مردم رای دادن عملی کردن. امیدوارم همینجوری که کم کم فارسی رو به ویندوزفون اضافه کردن و دیکشنری فارسیم کامل گذاشتن روش این استور و امکانات کلیشونم برامون باز کنن...

خوب یکم حق با اونا ، آره قبول دارم همین الانشم کلی حال داده ! من میخواستم گوشی رو به یکی معرفی کنم ، بعد میگفت کارکردن باش سخته ! فارسی میشه ؟ گفتم نمیدونم ! رفتم دیدم با کمال ناباوری فارسی شد :D
اما من از این روت و gps خیلی میتونم استفاده کنم و بدردم بخوره ! اما نمیشه :|
آره ، مایکروسافت فعلا که خوب داره به حرف مشتری هاش توجه میکنه ، یعنی غیر از اینم بکنه بیچاره میشه :D برای ثبات و پیدا کردن سهم بیشتر باید اینکارو بکنه . من به شدت منتظر آپدیت 8.1 هستم .
امیدوارم آپدیت حسابی دیگه هم درکار باشه و با 8.1 نره روی 9 ! چون فکر نمیکنم این سری از گوشی ها و مثلا 920 رو به ویندوزفون 9 ارتقا بده که البته فعلا 8.1 بیاد ، 9 پیش کش :D

راستی دیکشنری فارسی گفتی ، چی نصب کردی ؟ من دنبال یک دیکشنری فارسی انگلیسی و بلعکسش همراه با تلفظ به صورت آفلاین هستم اما چیزی پیدا نکردم ؟! :( :D

** این بانک های تنبل ما هم اگه بیان بصورت رسمی برای ویندوزفون اپ بسازن خیلی خوب میشه :D

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
خوب یکم حق با اونا ، آره قبول دارم همین الانشم کلی حال داده ! من میخواستم گوشی رو به یکی معرفی کنم ، بعد میگفت کارکردن باش سخته ! فارسی میشه ؟ گفتم نمیدونم ! رفتم دیدم با کمال ناباوری فارسی شد :D
اما من از این روت و gps خیلی میتونم استفاده کنم و بدردم بخوره ! اما نمیشه :|
آره ، مایکروسافت فعلا که خوب داره به حرف مشتری هاش توجه میکنه ، یعنی غیر از اینم بکنه بیچاره میشه :D برای ثبات و پیدا کردن سهم بیشتر باید اینکارو بکنه . من به شدت منتظر آپدیت 8.1 هستم .
امیدوارم آپدیت حسابی دیگه هم درکار باشه و با 8.1 نره روی 9 ! چون فکر نمیکنم این سری از گوشی ها و مثلا 920 رو به ویندوزفون 9 ارتقا بده که البته فعلا 8.1 بیاد ، 9 پیش کش :D

راستی دیکشنری فارسی گفتی ، چی نصب کردی ؟ من دنبال یک دیکشنری فارسی انگلیسی و بلعکسش همراه با تلفظ به صورت آفلاین هستم اما چیزی پیدا نکردم ؟! :( :D

** این بانک های تنبل ما هم اگه بیان بصورت رسمی برای ویندوزفون اپ بسازن خیلی خوب میشه :D
این سایتای بانک که میتونن تو ۱۰ دیقه یه برنامه بسازن ولی نمیکنن این کارو نمیدونم چرا :| از این سایت مایکروسافت میشه استفاده کرد تو نیم ساعت یه برنامه ساخت ! یعنی ممکن نیست بشه روی یه پلتفرم راحتتر از این برنامه ساخت ولی نمیکنن دیگه...
راجع به دیکشنری منظروم همون Spell correction و ... بود که توی WP8 اضافه شد. دیشکنری فارسی به انگلیسی من Persian Dic رو نصب کردم فک نکنم تلفظ داشته باشه اما! راجع به آپدیتا هم گفتن فعلا چیزی به WP9 وجود نداره و حتی بهش فکرم نکردیم, فعلا تا 8.2 رو برنامه ریزی کردن. 8.1 آپریل ۲۰۱۴ میاد که توش کورتانا اضافه شده که مثل Siri کار میکنه البته قول دادن جالبتر و پیشرفته تر باشه, چیز پی ان اضافه میشه, فایل منیجر تو خود سیستم عامل اضافه میشه یه چیزی مثل My pc توی ویندوز ۸.۱, نوتیفیکیشن سنتر اضافه میشه و چند تا چیز دیگه! آپدیت سنگینی میشه :d اینجوری که گفتن همه ی گوشیای ویندوزی آپدیتای آینده رو میگیرن. قول داده بودن هر گوشی Lumia حداقل ۲۴ ماه آپدیت کامل داشته باشه, الان ۹۲۰ تازه ۱ سال عمر کرده و حداقل ۱-۲ سال دیگه به روز میمونه نترس :d کلا بعد از گرفتن 920 دیگه نمیتونم با گوشی دیگه ای ارتباط برقرار کنم, به جز ۱۵۲۰ البته :d

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
من یه 8x دارم .htc نامرد که دیگه رسما زبان فارسی که به صورت پیش فرض در خود وین فون 8 هست رو حذف کرده!تمام گوشی های وین فونی نوکیا منو فارسی دارند .بعد 8x منو فارسی نداره.

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
البته وجود فایل منیجر در هاله ای ابهام هست .
اما یک سری تغییرات مثل ایجاد فولدر هایی همراه با live tiles ، مثلا برای برنامه های اجتماعی !
یا قابلیت کنترل روی کاشی ها به صورت live ! یعنی وارد برنامه نشه . مثلا موزیک رو از اونجا بتونی عوض کنی یا حتی عقب و جلو ببری .
و همینطور کنترل صداهای هشدار ، رینگتون و پخش موسیقی به صورت جداگانه .

البته اینا اکثرا ایده هستن ، اما ایده هایی هستن که میتونن تحقق پیدا کنن .

** در مورد آپدیت که من با دوولوپرآنلاک gdr3 هستم ! اما این نوکیا نمیدونم کی میخواد gdr3 رو با اسم black بطور رسمی برای 920 و بقیه عرضه کنه :|
بنظرم باید تو این یکی دو هفته دیگه عرضه بشه !
احتمال اینک کیفیت دوربین بیش از پیش هم با این آپدیت بهبود پیدا کنه هست . بنظر من 920 توی شب بی رقیبه اما توی روز نور زیادی جذب میکنه و خیلی خیلی عالی پردازش نمیکنه تصویرو ! یعنی بطور دستی باید تنظیم کنی که نور آفتاب در جهت بدی نباشه .
طبق دیده ها که روی 1520 آپدیت بلک روی عکس ها تاثیر داشته . امیدوارم این یک مورد حل بشه ، دیگه عملا دوربین 920 بی رقیب میشه (البته در بین بقیه برند ها وگرنه که 1020 و همین 1520 آقا بالاسرش حساب میشن :D) .

ضمنا 1520 رو که هیچ جوره نمیشه رد کرد ، اما من یک اسمارت فون نهایتا 5 اینچی 41 مگاپیکسلی همراه با طراحی فوق العاده 920 میخوام :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر