بدلکاران (ماشین های ایرانی) HD

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
به نام خداوند بخشنده و مهربان
این بازی در حال ساخته و برای اندروید
البته HD رو الکی نوشتم توطرح آینده س]

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ایول. پیکانو عشق است.

ایده:

تغییر رنگ ماشین بصورت بینهایت
روشن شدن چرااغ ماشینها
شاخ به شاخ شدن ماشینها که بشه بصورت آنلاین بازی کرد

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
منوی تغییر رنگ داره
رو چراغ هاش کار میشه انشاالله هنوز درحد چراغ ترمز و دنده عقبه
آنلاین بشه بازی کرد عالی میشه فعلا با پکیج بلوتوث کار کردم سرعت اجرایش پایین بود شاید به علت ضعیف بودن تبلت باشه در آنتهای بازی شاید روش کارکنماز الویت های انتهای بازیه

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
داستان این بازی بیشتر رو بدلکاریه تو عکس ها مشخصه اون فیلم دوئل که گزاشتم احتمالا یه بازی جداگونه باشه شاید از فیزیک حرفه ای تر استفاده کنم در حد نید فور اسپید تو نقشه دارم اسلحه هم بزارم با نزدیک شدن به ماشین روبرو یه اسلحه از داخل پنجره به سمتش شلیک کنه البته با هوش مصنوعی شما فق ماشین رو میرونید محیطشم مثل horporsuit میکنم 7 تا دونه طرح برای بازی ماشین دارم این یکیشه دوئل رو شاید تو این بازی نذارم شاید هم برای تبلیغات بازیش بزارم بگم میتونید اصلشو خریداری کنید جداگونه نمونه با فیزیک جدید رو امروز میزارم تاپیک جداگونه انشاالله
انشاالله امروز بازی جدید رو با فیزیک جدید که تو بازیه قبلیم برا pc(CarSimA) استفاده کرده بودم میزارم با تعقیب و گریز و سیستم شلیک خودکار!!!!!!!!!!!
با محیط های NFS hotPorsuit

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
بعد از مدت ها دلم خواست یه بازی ایرانی بازی کنم. عقش است نیسان گاوی!

اگه تو ورژن های بعدی قابلیت free roam و صدای واقعی برای ماشینا اضافه شه عالیه (پراید صداش خیلی آروم تر از اینه!)

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خیلی عالی ولی این گرد و خاکی که به عنوان افکت اضافه کردی بنظرم زیاد جالب نیست و محدوده ی دید رو کم کرده. اگه امکان برداشتن این افکت رو بعنوان یه آپشن تو تنظیمات باشه که هر کی خواست, برش داره خیلی خوب میشه.

Anti Aliasing هم فک کنم نیاز باشه. :p

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
خیلی عالی ولی این گرد و خاکی که به عنوان افکت اضافه کردی بنظرم زیاد جالب نیست و محدوده ی دید رو کم کرده. اگه امکان برداشتن این افکت رو بعنوان یه آپشن تو تنظیمات باشه که هر کی خواست, برش داره خیلی خوب میشه.

Anti Aliasing هم فک کنم نیاز باشه. :p

ممنون از نظر هیچی مثل نظر ادم رو دلگرم نمیکنه
در مورد افکت و ... همش تو تنظیمات هس یه دفترچه راهنما برای بازی باید بسازم برای تنظیمات و قابلیت های بازی
آنتی الایز هم تو نسخه اندروید بستگی به گوشی و تبلتتون داره این از ادیتور یونیتی ضبط شده تو گوشی و تب گرافیک و نورپردازی بازی خیلی بهتر ه

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
بازی لحظات آخر رو داره سپری میکنه هرکی سایت معروفی چیزی داره میتونیم زدو بند کنیم یعنی تبلیغ بازی رو رو صفحه اول بازی بزاره ما هم تبلیغ سایتشو تو صفحه اول بازی یا Splash Screen میزاریم

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
خسته نباشید دوست عزیز.. فیزیک جالبی داره و گرافیکشم برای پلتفرمش مناسبه فقط یک مقدار مسیر رو حتی با تغییر رنگ میتونی بولد تر کنی یکم منظم تر میشه لول دیزاینرم که بیاد کاملترش میکنه. فقط یه پیشنهاد :

از اونجایی که بازی های ایرانی لذتشون به نوستالژی بودنشونه موسیقی راک به نظر به اون حس لطمه میزنه اگر بتونی از موسیقی های ایرانی حتی بی کلام یا ریمیکس شده که کمتر مشکل لایسنس بر خورد کنی استفاده کنی موفقیت بیشتری کسب میکنی ..
بازم تبریک بابت پشت کارت .. پاینده باشی..

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
خسته نباشید دوست عزیز.. فیزیک جالبی داره و گرافیکشم برای پلتفرمش مناسبه فقط یک مقدار مسیر رو حتی با تغییر رنگ میتونی بولد تر کنی یکم منظم تر میشه لول دیزاینرم که بیاد کاملترش میکنه. فقط یه پیشنهاد :

از اونجایی که بازی های ایرانی لذتشون به نوستالژی بودنشونه موسیقی راک به نظر به اون حس لطمه میزنه اگر بتونی از موسیقی های ایرانی حتی بی کلام یا ریمیکس شده که کمتر مشکل لایسنس بر خورد کنی استفاده کنی موفقیت بیشتری کسب میکنی ..
بازم تبریک بابت پشت کارت .. پاینده باشی..

خیلی ممنون بابت نظر
من خودم لول دیزاینم در حد صفره اما طریقه ی ساخت هر محیطی رو بلدم اما خلاقیت ذهنی برای چی ساختنش ندارم
موسیقی هم برای تریلر و اول بازی خواستم یه هیجانه کاذب بدم بهش دارم سعی میکنم قابلیت اینکه موسیقی رو کاربر خودش به صورت آنلاین لینک بده تو تنظیمات یا از دستگاهش انتخاب کنه، رو به بازی اضافه کنم تا مشکل لایسنس و موسیقی غیر مجاز نداشته باشه بازی
بازم بابت نظر ممنون دوست عزیر

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
خیلی ممنون بابت نظر
من خودم لول دیزاینم در حد صفره اما طریقه ی ساخت هر محیطی رو بلدم اما خلاقیت ذهنی برای چی ساختنش ندارم
موسیقی هم برای تریلر و اول بازی خواستم یه هیجانه کاذب بدم بهش دارم سعی میکنم قابلیت اینکه موسیقی رو کاربر خودش به صورت آنلاین لینک بده تو تنظیمات یا از دستگاهش انتخاب کنه، رو به بازی اضافه کنم تا مشکل لایسنس و موسیقی غیر مجاز نداشته باشه بازی
بازم بابت نظر ممنون دوست عزیر

بهتره اول به صورت پلان از بالا و 2d طراحی مرحلت رو برای خودت اتود بزنی بعدش سعی کنی همونو 3d کنی برای شروع هم میتونی عکس یا پلان های پیست های معروف یا پیست های تست تاپ گیر و امثال اون رو سرچ کنی و بعد از بازسازیش ابزار و موانع stunt مورد نظرت رو جایگزاری کنی..
طراحی اولیه میشه یه چیزی مثل این اگر از عکس های هوایی گوگل استفاده کنی..
viewer.php
[/URL][/IMG]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر