بخش گيم مجله ي كاربر

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
سلام دوستان
براي اولين بار من اين وب سايت رو پيدا كردم كه تمام بچه هاي اون قبلا در بازيدات بودند . واقعا وب سايت پر باري خواهد بود . اين تاپيك رو زدم تا نظرات و پيشنهادات خود را در مورد بخش گيم مجله ي كاربر به من ارائه بدهيد من حدود 2 شماره است كه با اين مجله همكاري ميكنم و از اين به بعد بخش گيم را من مينويسم . در ماه قبل نگاهي به نمايشگاه e3 بود و در اين ماه يعني كاربر 11 مقاله ي مكس پين رو نوشته بودم همراه معرفي چند بازي جديد و چند پيش نمايش پس محبت كنيد نظرات خود را ارسال كنيد تا من جاني دوباره بگيرم وگرنه بدون شما نوشتن بسيار سخت خواهد شد . البته اين تاپيك رو در وب سايت بازي كده زدم كه با بي مهري روبرو شد ولي ميدانم شما دوستان قديمي من رو تنها نميگذاريد پس شروع كنيد به نوشتن نظرات .

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام شهريار جان ...

دليل اينكه كسي در مورد مجله كاربر و مطالب شما نظري نداده فكر ميكنم عدم آشنايي بچه ها با اين مجله باشه ... من خودم به شخصه تا به حال اسم اين مجله رو نشنيده بودم و الان كه شما گفتي فهميدم ... البته من زياد تو خط مطبوعات نيستم

شما اگه بتوني يه توضيحاتي در مورد مجله بدي و قسمتهايي از مطالبت رو هم اينجا بزاري تا بچه ها بيشتر با مجله آشنا بشن فكر كنم نتيجه بهتري بگيري

موفق باشي

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
ببينيد مجله ي كاربر يكي از تخصصي ترين مجلات كامپيوتر ميباشد كه در بين مطالب تخصصي كامپيوتر بخشي با عنوان گيم داره كه سبك نوشتنش با بقيه فرق ميكنه .
11.jpg

برخي از مقالات اين ماه :
نخستين نگاه به ويندوز ويستا

به ويندوزتان اكسير جواني تزريق كنيد!

بازگرداندن فايل‌هاي پاك شده

چند سيستم‌ عامل را هم‌زمان اجرا كنيد

ساختن منو براي فيلم‌هاي DVD

دور نگه داشتن فايل‌ها از چشم نامحرم

راهنماي خريد DVD Writer

فعلاً دوربين ديجيتال نخريد! تا ...

ياهو! 360 درجه

هرزنامه‌ها چگونه ديوار دفاعي شما را دور مي‌زنند

nVIDIA GeForce 7800 GTX سلطان كارت‌هاي گرافيكي

هكر كيست؟

با اينترنت شبكه‌ي خصوصي بسازيد

سوني «پلي‌استيشن 3»

بازگشت مرد خستگي‌ناپذير
و.... :arrowd:
بحث خيلي آزاد! خبرهايي ولرم از دنياي كامپيوتر و فن‌آوري ساختن منو براي فيلم‌هاي DVD راهنماي خريد DVD Writer سين جيم‌هايي درباره‌ي چاپگر و چاپ كردن تصاوير موزاييكي ImageReady، ابزاري در دستان طراحان وب آموزش برنامه‌ي 3DS MAX 7: طبيعت بي‌جان پرسه‌اي در دهكده‌ي جهاني ياهو! 360 درجه هرزنامه‌ها چگونه ديوار دفاعي شما را دور مي‌زنند پردازنده‌هاي «ارزان قيمت» را دريابيد پرسش و پاسخ كامپيوتري هكر كيست؟ لينوكس خود را به‌روز كنيد و از توانايي‌هاي آن لذت ببريد با اينترنت شبكه‌ي خصوصي بسازيد بانك‌هاي اطلاعاتي در VB.NET معرفي چند بازي جديد و نسبتاً جديد براي كامپيوتر منتظر اين بازي‌ها باشيد ... بازگشت مرد خستگي‌ناپذير جايي براي خوابيدن

اين هم وبسايت مجله هست كاربر

آخرین ویرایش:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
با عرض سلام خدمت آقای شهریار ازهاریان فر
تمام این چیزهایی که امروز گفتید را بنده می خواستم دیشب بگویم که یک موقعیت عجیب پیش آمد و نتوانستم.
اگر اشتباه نکنم شما کارتان در بخش بازی مجله ی کامپیوتری-اینترنتی کاربر را از شماره ی 10 آغاز کرده اید.البته مقاله ی مربوط به نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی ( E3 ) را شما نوشتید اما معرفی کنسول بازی xbox360 را آقای فرخی نوشتند.مقاله ی مربوط به سید مایر ( sid meier ) هم که مشخص نبود نوشته ی چه کسی است واقعا" عالی بود. :arrow:
به شماره ی 11 مجله ی کاربر که نگاه کنیم متوجه می شویم شما قسمتهای معرفی چند بازی جدید و نسبتا" جدید برای کامپیوتر , منتظر این بازی ها باشید , بازگشت مرد خستگی ناپذیر را به تحریر در آورده اید.این مطالب هم خوب بودند.البته معرفی کنسول بازی PS3 را باز هم آقای فرخی با قلم بسیار خوبشان نوشته اند که از ایشان نهایت تشکر را دارد.
می توانم حدس بزنم که قسمت درباره ی سید مایر پدر بازی های کامپیوتری در شماره ی 10 را نیز خودتان نوشته اید.
راستی !
لباسی که برای کتی تانگ ( kathy tong ) دوخته اید بسیار به ایشان می آید ;)

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
نوشته شده توسط حامد:
با عرض سلام خدمت آقای شهریار ازهاریان فر
تمام این چیزهایی که امروز گفتید را بنده می خواستم دیشب بگویم که یک موقعیت عجیب پیش آمد و نتوانستم.
اگر اشتباه نکنم شما کارتان در بخش بازی مجله ی کامپیوتری-اینترنتی کاربر را از شماره ی 10 آغاز کرده اید.البته مقاله ی مربوط به نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی ( E3 ) را شما نوشتید اما معرفی کنسول بازی xbox360 را آقای فرخی نوشتند.مقاله ی مربوط به سید مایر ( sid meier ) هم که مشخص نبود نوشته ی چه کسی است واقعا" عالی بود. :arrow:
به شماره ی 11 مجله ی کاربر که نگاه کنیم متوجه می شویم شما قسمتهای معرفی چند بازی جدید و نسبتا" جدید برای کامپیوتر , منتظر این بازی ها باشید , بازگشت مرد خستگی ناپذیر را به تحریر در آورده اید.این مطالب هم خوب بودند.البته معرفی کنسول بازی PS3 را باز هم آقای فرخی با قلم بسیار خوبشان نوشته اند که از ایشان نهایت تشکر را دارد.
می توانم حدس بزنم که قسمت درباره ی سید مایر پدر بازی های کامپیوتری در شماره ی 10 را نیز خودتان نوشته اید.
راستی !
لباسی که برای کتی تانگ ( kathy tong ) دوخته اید بسیار به ایشان می آید ;)

مقاله ي سيد ماير رو من ننوشته بودم وفكر كنم اقاي فرخي نوشتند . نكته ي دوم من براي كتي تانگ لباس ندوختم بلكه خود مجله اين لباس شكيل رو دوخته بود . لطفا نظرتون درباره ي مقاله ي مكس پين چي بود در ماه بعد در مورد بازي جي تي اي خواهم نوشت به سبك مكس پين . بعدا بگيد كه مقاله هاي معرفي چند بازي و منتظر اين بازي ها باشيد به چه شكل بود .

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

شهريار جان

مجله شما من شخصا هنوز در كيوسك هاي مطبوعاتي نديدم.ولي خيلي دوست دارم اونو تهيه كنم /

از عناون مقالات پيداست كه مجله پربازي خواهد بود

خود شما از اين به بعد در همين تاپيك اعلام كن كه تاريخ انتشار كي هست تا دوستان هم در تهيه كردن اون كوشا باشن.(تبليغ كه نكردم!)

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
سلام به دوست عزيز شهريار

منم با معرفي اين مجله مشتاق شدم كه برم اين مجله رو تهيه كنم.من خودم به اين مطالب تخصصي علاقه ي زيادي دارم مخصوصا قسمت كارت گرافيك.مثلا من خودم اكثر شماره هاي مجله ي بزرگراه رايانه رو تهيه مي كنم.از روي جلد مجله پيداست كه مجله ي بسيار پر محتوا و مفيدي هست.همچنين كه داري بخش بازي نيز مي باشد.فقط ميشه بگي كه اين مجله ايا در همه جا پيدا ميشه يا فقط در قسمت هايي خاص مي شه گيرش اورد؟؟

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بزرگراه رايانه

سلام

البته جدا از اين مجلات چند تا ديگه هم هست كه واقعا خوب كار مي كنند و بار اطلاعاتي بسيار قوي دارن كه از گفتن اسمشون به دليل امكان تبليغ رايگان خودداري مي كنم.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط shahryaraz:
مقاله ي سيد ماير رو من ننوشته بودم وفكر كنم اقاي فرخي نوشتند . نكته ي دوم من براي كتي تانگ لباس ندوختم بلكه خود مجله اين لباس شكيل رو دوخته بود . لطفا نظرتون درباره ي مقاله ي مكس پين چي بود در ماه بعد در مورد بازي جي تي اي خواهم نوشت به سبك مكس پين . بعدا بگيد كه مقاله هاي معرفي چند بازي و منتظر اين بازي ها باشيد به چه شكل بود .
سلام آقا شهریار
ببخشید اشتباه کردم.نمی دونم چرا از وقتی با پرهام آشنا شدم حدس هایم چپکی از آب در می آیند ! :p
مجله هم مجبور است دیگر ....
شماره ی بعدی قرار است 160 صفحه باشد .
کار خوبی می کنید مقاله را به سبک مکس پین می نویسید.
اون دو تا مقاله هم خوب بودند ولی جای چند تا بازی خیلی خوب خالی بود داخل مقالات...

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط Vincent Valentine:
ببخشيد يك سوال ! اين مجله يك هوم پيج نداره ؟
من منظورت از صفحه ی خانگی را نمی فهمم ولی چون رفیق کلود هستی حدس می زنم منظورت وب سایت باشد.
وب سایت را شهریار خان اون بالا نوشته اند.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
من منظورت از صفحه ی خانگی را نمی فهمم ولی چون رفیق کلود هستی حدس می زنم منظورت وب سایت باشد.
وب سایت را شهریار خان اون بالا نوشته اند.

ممنون حامد جان كه توضيح دادي...گاهي ساده ترين مسايل پيچيده ترين مسايل ميشه!

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط behzadr:
ممنون حامد جان كه توضيح دادي...گاهي ساده ترين مسايل پيچيده ترين مسايل ميشه!
کاری نکردم.کاش یک قسمت جملات بیاد ماندنی داخل بازی سنتر بود که جمله ی زیبایت که از جملات برنارد شاو کم ندارد آنجا بنویسند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر