بخش چندنفره بازی Call of Duty: Modern Warfare محبوب‌ترین نسخه این مجموعه در نسل جاری بوده

فرداد معبودی

کاربر سایت
Nov 17, 2014
449
نام
فرداد معبودی
Call-of-Duty-Modern-Warfare.jpg

شرکت اکتیویژن با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که بخش چندنفره بازی Call of Duty: Modern Warfare بیشترین میران تجربه شدن را داشته و به نوعی محبوب‌ترین نسخه این مجموعه در نسل جاری محسوب می‌شود.
از زمان انتشار عنوان مورد بحث در اکتبر امسال، بیش از 500 میلیون ساعت در بحش چندنفره بازی Call of Duty: Modern Warfare صرف شده و حدود 300 میلیون مسابقه درون آن انجام شده است. به‌علاوه بازی 1 میلیارد دلار در سرتاسر دنیا درآمدزایی داشته است. عنوان Modern Warfare اولین نسخه در این مجموعه است که از کراس‌پلی یا بازی میان‌پلتفرمی و قابلیت پیشرفت میان‌پلتفرمی پشتیبانی می‌کند و هم‌چنین از مدل ارائه محتویات از طریق سیزن‌پس نیز استفاده نمی‌کند.
در ماه نوامبر اعلام شده بود که این اثر اول شخص شوتر، پرفروش‌ترین بازی سال 2019 بوده و هم‌چنین بیشترین میزان دانلود در ماه نوامبر در PlayStation...

Continue reading...

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
بوده ولی نباید میبوده . :))
من خودم بعد آپدیت فصل یک و اضافه شدن بتل پس پولی برای یک بازی ۶۰دلاری و غیر بالانس شدنش دیگه سراغش نرفتم خیلیای دیگه هم میشناسم که حال و روزشون عین منه و از این بازی رکب خوردن .
این حرکت ضدمشتری هستش که بازی رو بدون میکروترنزیشن بدی بیرون بعدش با آپدیت فصل جدیدتو پولی کنی .
تکلیف اونایی که پول دیگه نمیخوان پول بدن چیه ؟
لابد فصل دیگه هم بتل رویالش تایید میشه و تا میتونن ملتو سرکیسه میکننx-(
این وضعیت چه فرقی با سیزن پس داره الان ؟ مگه شعارشون نبود که همه ی محتوا رایگانه ؟
لابد یکی پیش خودش میگه خب شما همون بازیتو ادامه بده وقتی نیمخواب محتوای جدید داشته باشی اما باید عرض کنم که این بازی روز اول فصل لول همه رو به ۵۵ ریست کرد و دوباره برای رسیدن به لول ۱۵۰ دوماه وقت داری هرچی بازی کردی کردی ،نکردی دوباره ریست میشه .
قضیه جالب ترم میشه وقتی که هر لول یه چیزایی با بتل پس برای پلیر آنلاک میشه که بدون اون از داشتنش محرومی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Albis

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
همین که مپای جدید بازی رایگانن خودش خیلیه نسخه های قبلی سیزن پس نداشتی نمیشد محتوای سیزنم بیشتر ایتم تزئینی ان که نبودش تو بازی چندان حس نمیشه

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
خیر نبود و الانم کسایی که سیزن پس یا همون بتل پس کزایی رو ندارن بهش دسترسی ندارن . مپای دیگه رو خبر ندارم
دوست عزیز کرش رو همه دسترسی دارن از روز اول هم بازی کردیمو میکنیم فقط از 24/7 خارجش کردن و تو لیست اصلی قرار گرفته.کل بتل پس هم cosmetic هست.شما کل نت رو بگرد اگه تونستی برای حرفت یک منبع نشون بده.

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
بوده ولی نباید میبوده . :))
من خودم بعد آپدیت فصل یک و اضافه شدن بتل پس پولی برای یک بازی ۶۰دلاری و غیر بالانس شدنش دیگه سراغش نرفتم خیلیای دیگه هم میشناسم که حال و روزشون عین منه و از این بازی رکب خوردن .
این حرکت ضدمشتری هستش که بازی رو بدون میکروترنزیشن بدی بیرون بعدش با آپدیت فصل جدیدتو پولی کنی .
تکلیف اونایی که پول دیگه نمیخوان پول بدن چیه ؟
لابد فصل دیگه هم بتل رویالش تایید میشه و تا میتونن ملتو سرکیسه میکننx-(
این وضعیت چه فرقی با سیزن پس داره الان ؟ مگه شعارشون نبود که همه ی محتوا رایگانه ؟
لابد یکی پیش خودش میگه خب شما همون بازیتو ادامه بده وقتی نیمخواب محتوای جدید داشته باشی اما باید عرض کنم که این بازی روز اول فصل لول همه رو به ۵۵ ریست کرد و دوباره برای رسیدن به لول ۱۵۰ دوماه وقت داری هرچی بازی کردی کردی ،نکردی دوباره ریست میشه .
قضیه جالب ترم میشه وقتی که هر لول یه چیزایی با بتل پس برای پلیر آنلاک میشه که بدون اون از داشتنش محرومی
برای شفاف سازی پست شما رو جواب میدم شاید شما هم جواب لازم رو پیدا کنی
اول بتل پس از روز اول بجای لوت باکس قرار گرفت و یک چیز تایید شده بود و بعد از اون کل بتل پس cosmetic هست و نمیدونم از کجا این حرف میاد که بازی رو از بالانس خارج کرده این که یک سری اسپری و چارم و اسکین بازی رو از بالانس خودش در اورده نیمدونم از کجا داره میاد و بعد از اون هم کل محتوای بازی که مربوط به game play بشه رایگان هست یعنی مپ ها و سلاح ها و اگر هم نرسین سلاح ها رو در طول سیزن باز کنین اینجور که شایعه شده براشون چلنج قرار میدن که در صورت انجام دادنشون براتون بازی میشه و این که بارها گفته شده که لول اصلی بازی 55 هست و تمام و بعد از اون officer rank هست و هر سیزن ریست میشه که از قبل اومدن بازی هم تایید شده بود و دلیل ریست شدن اینه که هر سیزن emblem و calling card های جدید و همینطور چلنج های جدید مربوط به officer rank قرار میگیره که شما دوباره برای بدست اوردنشون لول اپ میکنین اگرنه بازم میگم لول اصلی بازی 55 هست و تمام.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
برای شفاف سازی پست شما رو جواب میدم شاید شما هم جواب لازم رو پیدا کنی
اول بتل پس از روز اول بجای لوت باکس قرار گرفت و یک چیز تایید شده بود و بعد از اون کل بتل پس cosmetic هست و نمیدونم از کجا این حرف میاد که بازی رو از بالانس خارج کرده این که یک سری اسپری و چارم و اسکین بازی رو از بالانس خودش در اورده نیمدونم از کجا داره میاد و بعد از اون هم کل محتوای بازی که مربوط به game play بشه رایگان هست یعنی مپ ها و سلاح ها و اگر هم نرسین سلاح ها رو در طول سیزن باز کنین اینجور که شایعه شده براشون چلنج قرار میدن که در صورت انجام دادنشون براتون بازی میشه و این که بارها گفته شده که لول اصلی بازی 55 هست و تمام و بعد از اون officer rank هست و هر سیزن ریست میشه که از قبل اومدن بازی هم تایید شده بود و دلیل ریست شدن اینه که هر سیزن emblem و calling card های جدید و همینطور چلنج های جدید مربوط به officer rank قرار میگیره که شما دوباره برای بدست اوردنشون لول اپ میکنین اگرنه بازم میگم لول اصلی بازی 55 هست و تمام.
تا اینجای کار حرفت شما درست .برای k/d ratio که برای افراد معمولی تا پایان بازی مخفی میمونه یا ساعت مچی ای که اطلاعات مچ رو بهت نشون میده هم توضیحی داری ؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
تا اینجای کار حرفت شما درست .برای k/d ratio که برای افراد معمولی تا پایان بازی مخفی میمونه یا ساعت مچی ای که اطلاعات مچ رو بهت نشون میده هم توضیحی داری ؟
ببین اخه توضیحات اصلی و سیاست های یک ناشر رو developer ها باید بگن نه من که همشونم از twitter فرار کردن :D منم اطلاعات موجود رو در اختیارت گذاشتم اگرنه اطلاعات سری ندادم که :D اما در کل که ته بازی نشون میده و برای خود من فرقی نداره اما خوب خیلی هم ناراضی هستن اما روشی هست که ناشر پیش گرفته که با کمترین گند زدن تو بازی یه پولی به جیب بزنه که در واقعیت هم میبینیم این ساعت ها خیلی فروشم نداشتن و موفق نبوده.

• Like
Reactions: king of north

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر