بخش آنلاین Mortal Kombat Arcade Kollection

با سلام خدمت دوستان عزیز،

این تاپیک همونطور که از نامش پیداست برای بحث و گفتگو در مورد قسمت آنلاین و چندنفره بازی کامبت کالکشن هست. زمانبندی مسابقات و رقابت ها بین دوستانی که سی دی دارند رو بهتره اینجا هماهنگ کنیم.

من دیروز بازی رو خریداری کردم و با استفاده از CD-Key به محیط بازی لاگین کردم اما تو بخش های مختلف مربوط به آنلاین هیچ بازیکن یا کاربری رو لیست نمیکنه حدودا یکساعت پنجره مربوط به جستجوی سرورها باز بود ولی بازم هیچ نتیجه ای ظاهر نشد. البته بعد از ساعتها صبر کردن بالاخره دو پلیر برای بازی کردن اومدن که بدون لگ و تاخیر چند دست بازی رو انجام دادیم اما بعد دوباره همه چیز عین روز اول شد. واقعا گیج شدم حالا نمیدونم واقعا بخش آنلاین این بازی سوت و کور هست یا اینترنت من مشکل داره که هیچ مسابقه و سروری رو نشون نمیده. البته بازی حدودا 300 تا یوزر رو در قسمت رده بندی خودش نمایش میده اما برای بازی کردن هیچ کسی رو من نمیبینم. لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست فکر نمیکنم از پینگ هم باشه البته مطمئن نیستم چون وقتی تو محیط لابی سرور شخصی ایجاد میکنم پینگ رو بصورت سه خط سبز نشون میده و حتی در اون صورت هم بازی بصورت لگ باید بالا بیاد.

برای مثال از قسمت UMK3 بازی سه گزینه برای بازی آنلاین وجود داره:

1.Ranked Match یا بازی های رده بندی
2. Friendly Match یا بازی های دوستانه
3. Quick Match یا انجام سریع اولین بازی آنلاین

تقریبا هر قسمت رو امتحان کردم ولی بی فایده بود.

به هر حال دوستانی که این بازی رو دارند راهنمایی کنید وضعیت آنلاینش چطوره. و البته حتما برنامه ریزی کنیم شاید حداقل با همدیگه بتونیم بازی رو انجام بدیم.

گیمرتگ بنده Ezotery Space هست.

با تشکر...

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
دمتون گرم واقعا یعنی هیچ بازیکنی حداقل برای دست گرمی اینجا نیست!!! البته این نکته رو هم بگم که این بازی پر از مشکلات بسیار به خصوص تو بخش چندنفره و کنترلرها هست. جدیدترین آپدیت رو همراه با روش نصب حتما از اینجا دانلود کنید یه سری تغییرات مثبت روی Netcode بازی و همچنین امکان Stretch شدن تصویر داده شده.

Let's try FAQ - Steam Users' Forums

arashxxxx1

کاربر سایت
May 31, 2010
16
سلام یک سوال:

-بازی نصبید... اجرایید... اکانت WindowsLive ساختم.. Sign in شدم ..... حالا میگه Product Key رو بنویس... (من این بازی رو دانلود کردم.. گوگل رو زیر و رو کردم فقط اینو دیدم که بازم جواب نداد:

11111-11111-11111-11111-11111

از کجا گیر بیارم؟ دمت گرم!!!

می خوام بیام آنلاین ضعیف کشی کنم :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر