بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

The Nostalgic Gamer

کاربر سایت
Jan 22, 2016
112
نام
رضوان
اکثریت حتی خودم از 3 شروع کردیم اصن برامون مهم نبود که یک چی بوده :D
Dmc1 اگه اکشنش تو ذوقت نمیزنه بازی کن چون بازیش قدیمیه و کمی slow کنترل هاشم کمی متفاوته ولی کمبو هاش همونه وقتی DT فکر کنم کلا اسیبی نمیبینی ولی سریع تر تموم میشه..... ربلیون تو بازی نیست :D اوایل بازی force edge داری بری جلوتر بقیش میفهمی
داستان 1 دقیقا از اخر 3 شروع میشه همون جایی که دانته میره رو میز میشینه و میگه dmc کسی که بهش زنگ زده........
آره منم اولین بار، نسخه سومشو از دایی ام قرض گرفتم ( و دیگه پس ندادم:)) ) و بازی کردم. خیلی از گیم پلی و داستانش خوشم اومد ( بعلاوه ی Blue Devil 8-> ) و دوست داشتم ادامه اش رو بدونم.
خیلی احمقانه بنظر میاد ولی بقیه نسخه ها رو داداشم بازی میکرد، من نگاه میکردم فقط:D آخرشم تو این چندروز بازیشون نکردم#-o
داستانشو تو اینترنت خوندم و کاتسین ها رو نگاه کردم. ولی خب هیچی مثل بازی کردنشون نمیشه..

اصن چی شد که کامیا میکامی از کپکام رفتن؟

من یه جا خوندم ( فکر کنم ویکی پدیایی چیزی بود ) که اون موقع که میخواستن نسخه دوم رو بسازن، خبراش و شایعاتش پخش شده بوده و جالب اینجا بوده که وقتی از کامیا میپرسن میگه از چیزی خبر نداره و مثل اینکه واقعا خبر نداشته! یعنی کپکام باهاش تماس نگرفته که بیا رو نسخه جدید کار کن و اینا. و بعد از اون کامیا از کپکام جدا میشه. (درست یا غلط این ماجرا رو خدا داند:|)

• Like
Reactions: jhoobin

The Nostalgic Gamer

کاربر سایت
Jan 22, 2016
112
نام
رضوان
من هنوز تو شک چیزی ام که دیدم :|
این تریلر DMC V بود واقعا؟!! :|:|:|
من ساعت دو و نیم خبر این تریلر رو بهم دادن...دیدمش..برای سحری رفتم یه لیوان چای با شکر فراوان خوردم برگشتم..

من که میخوام با این بازی مثل نسخه ریبوت برخورد کنم..بازی خوب با گیم پلی عالی ولی اون Nero عه؟ خیر. دانته چطور؟ بله. درواقع تنها قسمت عالی ویدیو همون بود از نظرم. اون حس هیجانی که میخواستم، تو همون چند ثانیه بدست آوردم..
ولی باز این چیزی رو عوض نمیکنه متاسفانه. .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من ساعت دو و نیم خبر این تریلر رو بهم دادن...دیدمش..برای سحری رفتم یه لیوان چای با شکر فراوان خوردم برگشتم..

من که میخوام با این بازی مثل نسخه ریبوت برخورد کنم..بازی خوب با گیم پلی عالی ولی اون Nero عه؟ خیر. دانته چطور؟ بله. درواقع تنها قسمت عالی ویدیو همون بود از نظرم. اون حس هیجانی که میخواستم، تو همون چند ثانیه بدست آوردم..
ولی باز این چیزی رو عوض نمیکنه متاسفانه. .
دختره عين بايونتا نيست؟

The Nostalgic Gamer

کاربر سایت
Jan 22, 2016
112
نام
رضوان
دختره عين بايونتا نيست؟
آره هی میگفتم من این چهره رو کجا دیدم:))
=========
خداوکیلی تریلر رو که دیدم، یه چند دقیقه ای همینطور زل زده بودم به صفحه گوشیم، منتظر بودم بنویسه دوربین مخفیه یا کراس اوری چیزیه:-??

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آره هی میگفتم من این چهره رو کجا دیدم
=========
خداوکیلی تریلر رو که دیدم، یه چند دقیقه ای همینطور زل زده بودم به صفحه گوشیم، منتظر بودم بنویسه دوربین مخفیه یا کراس اوری چیزیه
ولي قيافه ها واقعي بود من خوشم اومد

• Like
Reactions: The Nostalgic Gamer

The Nostalgic Gamer

کاربر سایت
Jan 22, 2016
112
نام
رضوان
ولي قيافه ها واقعي بود من خوشم اومد
همه چیش عالی بود؛ منم بدم نیومد. مخصوصا اینکه اون محیط شهر و اینا منو یاد ریبوت مینداخت که اتفاقا من اونطور جوی رو خیلی دوست داشتم؛ اینکه آشوب رو تو شهر ببینی، رنج مردم و...
انیمیشنش هم که عالی.

موضوع درواقع انتظارات هوادارا بود..که جایی به اون صورت نداره تو این نسخه هم...

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
من یه جا خوندم ( فکر کنم ویکی پدیایی چیزی بود ) که اون موقع که میخواستن نسخه دوم رو بسازن، خبراش و شایعاتش پخش شده بوده و جالب اینجا بوده که وقتی از کامیا میپرسن میگه از چیزی خبر نداره و مثل اینکه واقعا خبر نداشته! یعنی کپکام باهاش تماس نگرفته که بیا رو نسخه جدید کار کن و اینا. و بعد از اون کامیا از کپکام جدا میشه. (درست یا غلط این ماجرا رو خدا داند:|)
کامیا بعد از DMC1 دو تا پروژۀ دیگه واسه کپکام کارگردانی می‌کنه و کلاً 5-6 سال دیگه توی کپکام میمونه.
علت جداییشون این بود که کامیا و میکامی و دیگر اعضای Clover Studio با دخالتهای مدیریت کپکام مشکل داشتن و تصمیم گرفتن برن Platinum Games رو تشکیل بدن و مستقل بشن.

• Like

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,294
نام
shahab
عجیب ترین تریلری بود که دیده بودم
این طرف تو تریلر واقعا نیرو بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =))
از کات سین های عجیبش بگذریم
ولی فکر کنم با یه گیم پلی خیلییییییی خفنی طرف باشیم:D

• Like

milad dmc

کاربر سایت
Dec 16, 2014
211
نام
milad
از گیم پلی که مشخص بود خیلی خوبه...ولی واقعا دلم نمیخواست نیرو اینطوری بشه دستاش چرا اینطوری شده؟؟قیافش چرا تغیر کرده؟؟دانته چرا ریش نداره مثل dmc4؟؟تم بازی شبیه dmc نینجاتئوری شده بود....علی دانته کجاست؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر