بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
در کل دشمن های DmC سخت نیستند و اگه بخوام سخت ترینشونو بگم همونیه که اسمش فکر کنم Mundus`s elite guard بود حالا دقیق نمیدونم که همین بود یا نه چون تو مرحله ای که میرفتی توی برج موندوس kat بهش گفت mundus`s elite guard
Dreamrunner هستن در اصل(فکر کنم:D)
===
یه ایده ای هم برای نظرسنجی به ذهنم خطور کرد:
"بهترین دشمن سری"
ملت بکوبید لایکو:D
===
آهنگای dmc حسابی آدمو میبره فضا. دوست داری فقط موهاتو بگیری تو مشتت هی هد بزنی :d
هر چقدر این جمله رو میشنوم بیشتر به بیحال و بی بخار بودن خودم(یا جوگیر بودن بازیسنتری های DMC Fan:D) ایمان میارم:D
===
بابا ورجیل به این شاخی :d دانته اه اه توف!! :-&
I still don't get why people like this f*cking fag:|:D
پ.ن:همچنان در فراق Vergil's Downfall میسوزیم:D(صرفا به خاطر تیپ Heterose*ual تر ورجیل:D)
این پست صرفا جهت بالا آوردن تاپیک بوده و منظور دیگری ندارد:D

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
من این سوالو صد بار پرسیدم الان احساس می کنم همه ی بچه های اینجا و در صدرتوشون علی پسر اسپاردای عزیز :D یه face palm میرن وقتی این پست منو می بینن :D
dlc ورجیل کی واسه pc میاد ؟ :D
آخ آخ نزنین حالا میرم :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من این سوالو صد بار پرسیدم الان احساس می کنم همه ی بچه های اینجا و در صدرتوشون علی پسر اسپاردای عزیز :D یه face palm میرن وقتی این پست منو می بینن :D
dlc ورجیل کی واسه pc میاد ؟ :D
آخ آخ نزنین حالا میرم :D
لول :D
تاریخ انتشارش برای کنسول ها 6 مارچ ـه اگه اشتباه نکنم برای PC هم در همین تاریخ عرضه میشه :D

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
آهنگ و یجورایی پیدا کردم :ذی Zug Izland - Cry اما ذقیقا اون چیزی که تو نمایش نشون میده نیست :D
5 روز دیگر باقیست تا پایان انتظار :D اگه به عنوان یک بازی مستقل معرفی میشد شاید میتونست موفق بشه :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
tkomuj7bzkandp4uxy7j.jpg

:shrewd: :d

یه ایده ای هم برای نظرسنجی به ذهنم خطور کرد:
"بهترین دشمن سری"
ملت بکوبید لایکو

خب همینو بریم دیگه! :| :D منتظر چی هستین؟! :D

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
از سلیقه ی افتضاحتون ممنونم :d
بابا ورجیل به این شاخی :d دانته اه اه توف!! :-&
)xفش دادی به دانته؟ )x دیگه نشنوما :d
من که این تریلرو دیدم داشتم فکر میکردم نکنه ورجیل هم آدم بشه :d میگم اگه من بخوام با ایکس باکسم به اینترنت وصل بشمو اینو دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد؟

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
)xفش دادی به دانته؟ )x دیگه نشنوما :d
من که این تریلرو دیدم داشتم فکر میکردم نکنه ورجیل هم آدم بشه :d میگم اگه من بخوام با ایکس باکسم به اینترنت وصل بشمو اینو دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد؟

من فش دادم؟ /:) کو؟

ما ورجیل غیر آدم دوس داریم آدم بشه ب درد نمیخوره دیگه :d اونو بروبچ ایکس باکسی جواب میدن. ولی به نظرم مشکل پیش میاد ، باید از یه سایت دانلود کنی با یه برنامه بریزی رو ایکس باکست (بهتره سوالتو توو تاپیک ایکس باکس مطرح کنی ک جواب فنی بگیری ;;))

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
یه سوال داشتم. من الان دوباره دارم بازی میکنم اونم رو سخت ترین حالتش به اسم easy
:d
گفتم آسون برم که همه چیزشو بگیرم :d اما یکی از اون lost souls هارو نمیتونم بگیرم. خیلی بالاست. اونجایی که کت مثل روحه و باید با اون نینجا مبارزه کنیم. هیچ قابلیتی هم برا خرید نداره که بلندتر بپریم.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
یه سوال داشتم. من الان دوباره دارم بازی میکنم اونم رو سخت ترین حالتش به اسم easy
:d
گفتم آسون برم که همه چیزشو بگیرم :d اما یکی از اون lost souls هارو نمیتونم بگیرم. خیلی بالاست. اونجایی که کت مثل روحه و باید با اون نینجا مبارزه کنیم. هیچ قابلیتی هم برا خرید نداره که بلندتر بپریم.
از بلندی های محیط استفاده کن (برو رووشون) بعد با angel Glide (درست گفتم؟) برس بهش.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب "سقوط ورجیل" هم عرضه شد و تا الان دوباری تمومش کردم :biggrin1: اینم نمره ام به بازی و نکات مثبت و منفیش از دید من ( به نسخه اصلی 8.3 داده بودم :biggrin1:)

DmC Devil may Cry : Vergil's Downfall
8.8/10
عالی بود ! اصولا من فقط نکات منفی رو میگم چون معتقدم دوستان به اندازه کافی به نکات مثبت بازی ها اشاره میکنند ولی خب بخاطر ورجیل و DLC بودن این بخش این سری نکات مثبت رو هم بیان میکنم :biggrin1:

نکات مثبت :
+ ورجیل :هرچقدر توی بازی بهش کم پرداختن توی DLC سنگ تموم گذاشتن و DLC به طور کامل پیرامون شخصیت ورجیل میچرخید که عمق زیادی بهش میده. سقوط ورجیل و نهایتا اوج گرفتن دوباره اش به طرز فوق العاده زیبایی نشون داده شده. حتی تغییرات شخصیت ورجیل هم به خوبی در تمام مدت DLC قابل مشاهده است و NT توی این بخش خیلی زیبا عمل کرده.

+ سیستم مبارزات فوق العاده
: در نگاه اول به نظرم میاد که سیستم مبارزات ورجیل دقیقا مثل دانته باشه ولی اصلا اینطوری نیست. سیستم مبارزات ورجیل درسته شباهت هایی با دانته داره ولی بهتون اطمینان میدم که حس کاملا تازه ایی بهتون منتقل میکنه و تجربه ای کاملا تازه است. یکی از مهمترین برتری های ورجیل به دانته قابلیت Teleport کردنشه، ورجیل میتونه به صورت آنی و در کسری از ثانیه سریعا به هر دشمنی که میخواد تلپورت کنه یا اونها رو به سمت خودش بیاره ! چون ورجیل عمل تلپورت رو با شمشیر های احضاریش انجام میده، شما میتونید یه شمشیر رو توی بدن دشمنی فرو کنید و بعدا هر موقعی که خواستید دشمن رو به سمت خودتون بکشید یا خودتون رو به پیش اون تلپورت کنید!
قابلیت های دیگه ایی مثل Doppelganger که بهتون اجازه میده یک ورجیل دیگه کنار خوتون درست کنید و هر دو رو تحت کنترلتون در بیارید یا بین ضربات و حالاتشون تغییری ایجاد کنید یا Summon Swords ها که میتونند مستقیم اونها رو به دشمن شلیک کنید یا به عنوان محافظ از اونها استفاده کنید، باعث میشه سیستم مبارزات ورجیل به اندازه دانته (یا حتی بیشتر از اون) عمق داشته باشه.

+ داستان
: داستان DLC همون چیزیه که من از هر بازی HnS توقع دارم. داستان توی بازی های HnS باید پیرامون شخصیت های اصلی بازی بچرخه و شخصیت محور باشه. برعکس نسخه اصلی که 90% داستان انتقاد از جامعه بود داستان Downfall کاملا پیرامون ورجیل و دنیای بازی میچرخه و خبری از انتقاد های نسخه اصلی در اون نیست. علاوه بر خود داستان، دیالوگ های بازی هم بهتر شدن. (تو کل DLC فقط یکبار از کلمه F**k استفاده شد که گوینده اش هم ورجیل نبود)

+ Collectable های فراوان: به عنوان یه DLC میزان Collectable ها و Content های موجود در بازی فوق العاده است! یک کاستوم، 7 درجه سختی، روح های گم شده، Fragment های انرژی بار ها و .... که بشدت به ارزش های این DLC اضافه میکنند.

+ تروفی/اچیومنت ها: واقعا حیفم اومد این بخش رو نگم. تروفی های بازی برای هوادارای قدیمی فوق العاده خاطره انگیزند. نه تنها همگی دیالوگ های خود ورجیل در نسخه های قبلی اند، بلکه حتی مکان قرار گیری تروفی ها فوق العاده کار شده و دقیقا با اسمشون و مکان اصلی به کار رفتن این دیالوگ ها در نسخه های اصلی هماهنگن.

نکات منفی :
- نبود Bloody Palace برای ورجیل
- تکراری شدن محیط بازی در اواخر DLC
- نبود سلاحی غیر از یاماتو

* کات سین های کامیک مانند DLC در بعضی موارد فوق العاده و در بعضی جاها افتضاح کار شدن.
--------------------
نظر نهایی : تا قبل از بازی کردن DLC، بیشتر دوست داشتم DMC5 معرفی بشه و بعد از اون اگه تونستن و بودجه اش رو داشتن DmC رو ادامه بدن ولی بعد از بازی کردن Downfall ..... نه تنها به نظرم باید DmC2 ساخته بشه بلکه ورجیل باید از ابتدا در اون قابل بازی و مثل دانته کمپینی طولانی (20 مرحله ایی) با داستانی مخصوص خودش داشته باشه.

@ کوجیما
اصلا به نمرات توجه نکن ( اصولا DLC ها نمراتشون پایینه ) بدون شک شاهکاره :x

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
من هنوز dlc رو بازی نکردم پس هنوز درمورد گیمپلیش نمیتونم چیزی بگم ولی...
اسپویلر....
کل کات سین های دی ال سی رو دیدم...
شخصیت ورجیل، داستان و طراحی محیط فوق العاده بود...
با دیدن دی ال سی الان رسما" میتونم بگم ورجیل رو به دانته(DmC) ترجیح میدم...صدای David De Lautour عالی بود(لاین STOP RUNNING DANTE رو شنیدم به وجد اومدم یعنی...:dقسمت های Hollow Vergil هم خیلی خوب بودن)...به شدت دلم یه بازی میخواد که فقط به ورجیل بپردازه...
داستان بیشتر شبیه DMC شده بود...دیالوگ ها هم خیلی بهتر شده بودن گرچه دیالوگای دانته رو به خاطر شوخی هاش خیلی دوست داشتم...
این حالت کمیکی شدن بازی رو دوست داشتم...خیلی ها به داستان dlc اشکال گرفته بودن ولی به نظر من واقعا خوب کار شده بود...قسمتی که ورجیل ایوا رو ملاقات کرد رو از همه تیکه ها بیشتر دوست داشتم...اوج سقوط ورجیل بود...:d
همین دیگه...حیفه من باید خیلی صبر کنم تا دی ال سی رو دانلود کنم(اپدیت هم میخواد مسخره:|)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر