Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080

spartanX

کاربر سایت
Jul 7, 2021
285
20210827_221739.jpg
احتمالا به زودی سرویس گیمپس در کنسول The Atari VCS در دسترس کاربران قرار بگیرد.

با توجه به گزارش سالانه آتاری، در قسمتی از اهداف اینده این شرکت ذکر شده که قصد اضافه کردن راهی مستقیم برای دسترسی به سرویس هایی همچون گیمپس در این کنسول وجود دارد.

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
427
دوستان یه اکانت گیم پس التیمیت هست ولی فقط 5 روز باقی مونده اگر کسی خواست بهم پیام خصوصی بفرسته.
یک سوال هم داشتم دوستان اگه من مثلا اکانت بالا رو واگذار کردم برای کنسول ممکنه مشکلی پیش بیاد؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
آقا من هیلو 4 رو تا اونجا که یارو شخصیت بده سر و کلش پیدا شد بازی کردم بعد با خودم گفتم اووف حیفه این بازیه ، باید از اول بازی کنم یکم بیشتر کیف کنم :D بعدم گفتم بذار پس هیلو ریچ رو بازی کنم اول بعد 4 رو ... خلاصه دیوانه موزیک های این هیلو ریچ شدم ، خیلی خفنه آهنگاش اصلا لولش از سطح بازی خیلی بالاتره . میخوام بدونم اینی که موزیکای Reach رو ساخته تو infinite هم هست یا نه ؟

آخرین ویرایش:

spartanX

کاربر سایت
Jul 7, 2021
285
آقا من هیلو 4 رو تا اونجا که یارو شخصیت بده سر و کلش پیدا شد بازی کردم بعد با خودم گفتم اووف حیفه این بازیه ، باید از اول بازی کنم یکم بیشتر کیف کنم :D بعدم گفتم بذار پس هیلو ریچ رو بازی کنم اول بعد 4 رو ... خلاصه دیوانه موزیک های این هیلو ریچ شدم ، خیلی خفنه آهنگاش اصلا لولش از سطح بازی خیلی بالاتره . میخوام بدونم اینی که موزیکای Reach رو ساخته تو infinite هم هست یا نه ؟
بشخصه از اولین لحظه ای ک موزیک اینفینیت رو شنیدم عاشقش شدم فوق العادس
در کنار H3 برای بهترین موزیک تا اینجای کار

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سلام بچه ها
لطفا یه چند تا بازی RPG Open World معرفی کنید.ممنون
اسکایریم و بقیه Elder Scrollsها.
Fallout ها (4-3- نیو وگاس)
outer worlds
دراگون ایج ها (جدید ترین نسخش inquisition)

این ها بازیای تاپ این سبک هستن (داخل گیمپس).

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
اسکایریم و بقیه Elder Scrollsها.
Fallout ها (4-3- نیو وگاس)
outer worlds
دراگون ایج ها (جدید ترین نسخش inquisition)

این ها بازیای تاپ این سبک هستن (داخل گیمپس).
جسارتا fallout 3 و fallout new vegas رو چند وقت پیش روی گیم پس پلی میدادم،‌خیلی خیلی outdated شدن.
تحملشون سخته.

• Like
Reactions: HIGH DEVS

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
سلام بچه ها.لطفا چند تا بازی RPG Open World معرفی کنید.
خیلی ممنون
Fallout 4
Prey و Dishonored و 2 Dishonored و dead of the outsider ، البته جهان باز نیستن، ولی المان های شدیدی از نقش افرینی و سند باکس بودن دارن
Dragon Age: Inquisition هم فوق العادست
Mass Effect: Andromeda
Nier Automata
اسکایریم هم هست ولی قدیمی هستش، و هنوز هم فوق العادست و میتونه هزاران ساعت سرگرمت کنه
نیر و سری Dishonored رو کنار بزاریم هر کدوم از این بازی ها بالای 200 ساعت گیم پلی دارن ، برو که از کار و زندگی بیفتی:D:>

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
جسارتا fallout 3 و fallout new vegas رو چند وقت پیش روی گیم پس پلی میدادم،‌خیلی خیلی outdated شدن.
تحملشون سخته.
اینو منم زیاد شنیدم ولی خب برای دوستداران این سبک جواهرن قطعا.
ریمیک/ریمستر خیلی درست حسابی این بازیا واقعا باید در دستور کار قرار بگیره :D (و همچنین ماروویند و آبلیویون)

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
829
نام
Arya Faraji
اتفاقا من یکی دو ماه پیش نیو وگاس بازی کردم برای اولین بار اصلا outdated نبود مشکلی نداشتم و جز بهترین گیم هایی هست که تا حالا بازی کردم زمان ۳۶۰ نمیدونم چرا بازی نکرده بودم اگه بازی نکردید حتما بازی کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر