Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
Twelve Minutes​

بازی دیشب حدود 8-9 شب رلیز شد منم خیلی شدید تو کف بازی بودم و حدود 10:30-11 شب استارت زدم و تا تقریبا حدود 4 و نیم صبح نان استاپ درگیر بازی بودم...
ابتدا بگم من شدیدا منتظر بازی بودم و فکر میکردم یک اثر پیچیده و بسیار جالب پر پیج و هم باشه که البته تا اواسط داستان روند داستانی یکم داشت ساده تر از حد معمول جلو میرفت و یکم برام let down بود... جدای این در مورد خود بازی، این تکراری بودنش یکم عجیب بود. یعنی بنظرم بازی خیلی مثل یک اتاق فرار میمونه. بدونی چیکار کنی خیلی عالیه ولی ندونی و با ازمون خطا قطعا روند تکراری میگیره بازی.

حالا این بحثا رو بزارم کنار. بدون هیچ اسپویل بگم، همین الان برید و سریع بازیو بازی کنین :| دووم بیارین، نا امید نشین اگر پازلیو حل نکردین، حتی اگر موندین برین یوتیوب سرچ کنین ولی حتما این داستان رو تجربه کنین...
حالا حرف زیرم یکم اسپویل روند داستانی بازیه ولی هیچ نقطه ای از داستان رو لو نمیدم:
بازی تا اخر داستان خیلی ساده بود. خیلی معمولی بود. یک دفعه آس شو رو میکنه و mindfu#k میشی :| از وقتی تموم کردم بازیو هنوز دارم فکر میکنم و بیشتر به این پی میبرم که هیچی نفهمیدم از داستان :| و همینطور داره بیشتر بازی برام باز میشه و از اون طرف بیشتر گنگ میشه :|

بازی از نظر اندینگ و داستانی دقیقا میتونه شبیه Inside و یا Bioshock Infinite باشه. من که همچین حسی گرفتم از بازی

در کل بدون اسپویلر بخوام بگم، بازی از نظر گیم پلی شاید اونقدر پرفکت نباشه که بخوام 10 و یا 9 بدم، و همچنین وسط بازی یکم خسته کننده میشه کار و حوصله ادم سر میره (سر اینکه میمونه چیکار کنه) ولی... ولی واقعا از نظر داستانی اینقدر در پایان (حتی حس بعد پایان) فوق العاده بود که میتونم بازیو در جوگیر ترین حالت ممکن گوتی لحظه ای امسالم بکنم :)

نزدیک 2 سال شدیدا منتظر این بازی بودم و واقعا راضیم از این تجربه... این بازی بنظرم بازی یی هست در آینده ازش زیاد خواهیم شنید...

پ.ن. پارکت های راهرو خونه خیلی easter egg معرکه ای بود :D
پ.ن.2 یک مورد جالب در مورد تیم سازنده، اینکه بازی توسط استدیویی تهیه نشده. عین یک فیلم بوده روند ساختش. یک کارگردان بوده که ساخت و کل بازیو کارگردانی کرده، حالا در کنار این برای هر قسمت یسری ادم رو استخدام کرده مثلا برای مدل سازی، انیمیشن ها و ... خیلی جالب بود این مورد. (و البته تیم کوچیکی بودن خیلی)

در مورد داستان بازیم بنظرم بهتره یک تاپیک جدا بزنیم تماما درمورد داستان بحث کنیم اگر دوستان موافق باشن...

یک اسکرین شات جالب وسط بازی گرفتم ولی اسپویل داستانی داره از اواسط بازی:

آخرین ویرایش:

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
خب منم یه دو سه ساعتی 12 minutes رو بازی کردم و تجربمو میگم. اول بگم که از نمایشای بازی خیلی خوشم اومده بود و بیراه نیست اگه بگم یکی از دلایلی که سریز اس گرفتم همین بازی بود. یکی از خوبیای بازی برای من این بود که کلا هیچ hint تو بازی نیست و همه چیو خودتون باید امتحان کنین درسته که یکم تکراریش میکنه و ممکنه حوصله سر بر بشه ولی وقتی یه کشفی میکنین لذتش می ارزه به اون تحمل تکرار. داستان هم تا این جا که بازی کردم کشش لازمو داره و اونقدر انگیزه ایجاد میکنه که لوپ های ۱۲ دقیقه ای بازی رو پشت سر هم بازی کنین. البته اکثر لوپ ها تو زمان کمتری تموم میشه به خصوص اوایلش که ادم نمیدونه چکار باید بکنه.خلاصه اگر گیم پس دارین حتما تجربش بکنین. برای یه بازی به حجم ۲گیگابایت فوق العادس و به جرئت میگم تا الان بهترین بازیی بوده که تو گیم پس تجربه کردم و امیدوارم مایکرو بیشتر بره سمت همچین بازیایی

amin_witcher

کاربر سایت
Nov 27, 2016
40
سلام دوستان
چند وقته دیگه پشتیبانی ایکس باکس گیم پس رو با یه دلار ماهانه فعال نمی کنه و می گه حتما کردیت کارت یا گیفت کارت به عنوان backup payment باید داشته باشی. قبلا راحت فعال می گرد با چند تا سوال. کسی راهی داره؟ کردیت فیک که فکر نکنم قبول کنن.حتما می فهمن. کسی تونسته فعال کنه گیم پس یک ماه یک دلاری رو؟

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,191
نام
هادی
سلام دوستان
چند وقته دیگه پشتیبانی ایکس باکس گیم پس رو با یه دلار ماهانه فعال نمی کنه و می گه حتما کردیت کارت یا گیفت کارت به عنوان backup payment باید داشته باشی. قبلا راحت فعال می گرد با چند تا سوال. کسی راهی داره؟ کردیت فیک که فکر نکنم قبول کنن.حتما می فهمن. کسی تونسته فعال کنه گیم پس یک ماه یک دلاری رو؟
سلام
باید حداقل ۱۶ دلار تو اکانت داشته باشی.من یه بیست دلاری خریدم راحت فعال کرد

amin_witcher

کاربر سایت
Nov 27, 2016
40
سلام
باید حداقل ۱۶ دلار تو اکانت داشته باشی.من یه بیست دلاری خریدم راحت فعال کرد
داداش خودش 15 دلاره ماهیانه ش! اکه می خواستم 16 دلار بدم که منت پشتیبانی رو نم یکشیدم دیگه! خودم فعال می کردم.اصلش اینه که با یه دلار یه ماهو فعال کنم. اینحوری می شه 16 دلار دوماه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر