Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
خب وارد پیک جدیدی از انتشار بازی های گیم‌پس شدیم :

امروز بازی Art of Rally بر روی گیم‌پس قرار گرفت و شما می‌تونید همین الان بازی رو دانلود و اجرا کنید. با توجه به تعریف خیلی ها با یک ایندی ریسینگ جذاب طرفیم!

فردا هم بازی Hades بر روی گیم‌پس منتشر میشه که نیازی به توضیح اضافه نداره. با یک شاهکار طرف هستیم.

19 آگوست یعنی پنجشنبه هفته دیگه بازی 12 Minutes ریلیز میشه و به صورت دی وان بر روی گیم‌پس قرار می‌گیره. یکی از خاص ترین و مرموز ترین بازی های چند وقت اخیر که نمیشه برای تجربه کردنش بیشتر از این صبر کرد!

25 آگوست هم بازی Psychonauts2 ریلیز میشه! نسخه دوم بازی دوست داشتنی جناب تیم شیفر.

موفق باشید :D

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
خب وارد پیک جدیدی از انتشار بازی های گیم‌پس شدیم :

امروز بازی Art of Rally بر روی گیم‌پس قرار گرفت و شما می‌تونید همین الان بازی رو دانلود و اجرا کنید. با توجه به تعریف خیلی ها با یک ایندی ریسینگ جذاب طرفیم!

فردا هم بازی Hades بر روی گیم‌پس منتشر میشه که نیازی به توضیح اضافه نداره. با یک شاهکار طرف هستیم.

19 آگوست یعنی پنجشنبه هفته دیگه بازی 12 Minutes ریلیز میشه و به صورت دی وان بر روی گیم‌پس قرار می‌گیره. یکی از خاص ترین و مرموز ترین بازی های چند وقت اخیر که نمیشه برای تجربه کردنش بیشتر از این صبر کرد!

25 آگوست هم بازی Psychonauts2 ریلیز میشه! نسخه دوم بازی دوست داشتنی جناب تیم شیفر.

موفق باشید :D
حالا به این اشاره نکردی امروز به جز art of rally یهو دوتا بازی ایندی day1 ظاهر شد روی گیم پس! خیلی عجیب غریب داره پیش میره! :D (به جز بازیهای کدمسترز)

spartanX

کاربر سایت
Jul 7, 2021
285
Remedy.png
کمپانی Remedy طبق گزارشی اعلام کرد عنوان Control به لطف قرار گرفتن بر روی سرویس های مختلف از جمله گیمپس و فروش خوب بیش از 10 میلیون پلیر دارد.

بخش داستانی بازی Crossfire X اواخر امسال به صورت انحصاری برای اکوسیستم مایکروسافت عرضه می شود.

این استودیو همچنین با همکاری اپیک گیمز یک پروژه AAA را دست توسعه دارد که طبق شایعات دنباله ای برای بازی Alan Wake می باشد.

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
امروز ظهر Hades بازی کردم واقعا فکم افتاد :o تعریفشو شنیده بودم هر کی بازی کرده بود ولی اصن خیلی فراتر از تصور خوبه.
جالب تر از اون اینه که من دانجن کراولر خیلی دوس ندارم معمولا حوصلم نمیشه ولی مکانیزم های این خیلی خوب توضیح داده میشه الکی پیچیدش نکردن هزار تا مکانیزم بریزه سرت.
واقعا لذت بردم خلاصه دهن سرویس ها نباید انقدر دیر میدادن برای کنسول الکی محروم بودیم، ولی خب ازون طرف لانچ خیلی تمیزی داشت 2-3 ساعت پلی کردم هیچ ایراد و باگی ندیدم.
در هر صورت به نظرم حتما بگیرید حجمی هم نداره 8 گیگ، اگه به اساطیر یونانی هم علاقه داشته باشید که دیگه رسما نمیتونید بلند شید از پاش

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
درود، رفقا من از همین اول بابت سوالای مبتدیانم شرمندم. :D میخواستم بدونم که شیر شدن گیم پس آلتیمیت بین دو نفر به چه شکل هست؟ یعنی اصلا قانونی و ممکنه چنین چیزی؟ اینکه شما با دوستت یه گیم پس آلتیمیت تهیه کنی بعدش هر دو نفر روی 3 دستگاه کنسول و PC و موبایل بهش دسترسی داشته باشن، خیلی منطقی و عقلانی بنظر نمیاد! :D برای همین گفتم بپرسم ببینم چطوریاست. :D پیشاپیش تشکر.

• Like
Reactions: spartanX

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
درود، رفقا من از همین اول بابت سوالای مبتدیانم شرمندم. :D میخواستم بدونم که شیر شدن گیم پس آلتیمیت بین دو نفر به چه شکل هست؟ یعنی اصلا قانونی و ممکنه چنین چیزی؟ اینکه شما با دوستت یه گیم پس آلتیمیت تهیه کنی بعدش هر دو نفر روی 3 دستگاه کنسول و PC و موبایل بهش دسترسی داشته باشن، خیلی منطقی و عقلانی بنظر نمیاد! :D برای همین گفتم بپرسم ببینم چطوریاست. :D پیشاپیش تشکر.
درود
اگه رو اکانتتون سرویس التیمیت فعال باشه رو دو دستگاه کنسول(یکی بصورت هوم و دیگری بصورت سوئیچ) و یک پیسی (البته گویا رو چندتا پیسی هم میشه ولی EA Play فقط رو یکی قابل استفادس) و رو یه گوشی برای کلود میشه ازش استفاده کرد!

• Like
Reactions: ArMaN458 and Ludens

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
درود
اگه رو اکانتتون سرویس التیمیت فعال باشه رو دو دستگاه کنسول(یکی بصورت هوم و دیگری بصورت سوئیچ) و یک پیسی (البته گویا رو چندتا پیسی هم میشه ولی EA Play فقط رو یکی قابل استفادس) و رو یه گوشی برای کلود میشه ازش استفاده کرد!
عجب، پس این 4-5 تا دیوایس شدنی هست انگار. :D مرسی بابت پاسخ.

• Like
Reactions: Alien87

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
تا دیروز که گربه نره بود از امروز شد عمو آرون
دقیقا از اوایل 2021 تیم مارکتینگ قشنگ زیر و رو شدن... قدیما هیچ مارکتینگی نبود، الان هر هفته یک موزیک ویدیو تو یوتیوب میزارن میخندیم =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر